kde v BB kraji sa svadbuje pod holym nebom?

22. máj 201430

Ahojte, potrebujem Vaše rady, nápady ,pomoc!!
S priateľom sa chceme vziať toto leto, a naša predstava svadby je taká, že chceme civilný sobáš ale pod holým nebom, v krásny slnečný letný deň, kde nás oddajú a bude sa tam aj pokračovať vo svadbovaní, mal by to byť nejaký penzión s kuchyňou, kde by nebol problém s cateringom, s možnosťou tam prespať a najlepšie s krásnou ,,záhradou,, prípadne aj bazénom...nebude nás veľa len najbližšia rodina...poznáte také miesto? Ďakujem!!! 🙂

 • v Hronseku hotel Gala. Tam oddávajú aj vonku na ostrovčeku a je tam v lete naozaj krásne 🙂 aj vnútorné priestory na hostinu, sú pekné prípadne sa tam dá oslavovať aj vonku.

 • @sonkam  jééééééééééj ďakujem 🙂

 • Penzión Močiar - Kokava nad Rimavicou. Je tam veľmi pekné okolie, tichá lokalita a pani majiteľka je veľmi milá. Chodievame tam robiť svadobnú výzdobu a naozaj môžem len odporúčať 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
  Hotel 21
  Bratislava
  Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
  Castel Mierovo
  Dunajská Streda
  “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
  Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov