Kúpeľný dom Smrdáky - vhodný aj na svadbu pre 100 hostí?

7. jan 201610

Ohľadne svadby v Smrdákoch som na internete našla len veľmi málo informácií a neviem sa tam nikomu dovolať, lebo majú zimnú odstávku... Máte prosím niekto skúsenosti so svadbou v Smrdákoch? Ako to vychádza cenovo, nie je to predražené oproti klasickým reštauráciám v Senici? Vmestí sa nás tam 100 ak chceme aj tancovať, "jak sa patrí"? 🙂 Ďakujem všetkým pekne za odpoveď...

• @vrbovcjanka  dobrý večer, sme agentúra zo Senice a robili sme viacero svadieb v Smrdákoch. 100 ľudí by som vám tam určite neodporúčala. Robili sme tam svadbu pre 80 hostí a to už bolo na hrane. Je tam malá sála a aj parket je dosť malý, ale pre 50-60 osôb je to OK. Ak plánujete veľkú svadbu tak odporúčam Aulu OA v Senici alebo Reštauráciu Jednota Senica. Potom by som to v okolí Senice videla už len na kultúrne domy. Ak by ste potrebovala viac info tak potom napíšte IP. Fotky zo spomínaných sál máme aj tu na MS alebo FB a na našej web stránke. Prajem vám pekný večer 🙂 . Lucia

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov