Mal niekto svadbu na Zámku u Grófa?

22. feb 201920

Ak áno aké ste mali skúsenosti?

 • Ak myslíš Zámok u Grófa v Nitre tak áno mám skúsenosť ako DJ. Hral som tam asi pred rokom a poviem ti úplna katastrofa. Musel som hrať tak potichu, že hostia ani nevedeli či je tanečné kolo alebo hrám na počúvanie. Keďže som tam hral v lete tak neustále zatvárali okná, vraj sa ľudia z okolitých domov sťažujú. Takže sa tam nedalo ani dýchať. Mali aj harmonikára a tomu tak isto dohováral personál aby hral tichšie a vonku už vôbec nie. Nemusím ani dodať, že celá svadba bola o ničom a určite stála kopec peňazí. Neviem pochopiť majiteľov, keď vedia, že sú v zastavanej časti medzi domami a oni ponúkajú svadobné hostiny, pričom vedia , že sa ľudia z okolitých domov sťažujú na hluk. Ale veď ide o zárobok.

 • Dakujem pekne, toto je velmi cenna informacia. Ja som v Zamku u Grofa sama planovala svadbu, az pokym mi pani majitelka bezcharakterne v januári pozvyšovala ceny na všetkom, s tvrdenim že ani chlieb si za tú istú cenu nekúpim ako v novembri ked som platila zálohu. /???/ Ked čítam teraz recenziu od djcuky tak mi normálne odľahlo, že sme okamžite rozviazali spoluprácu. Ja teda chcem mať svadbu kde budeme hučat kričať skákať od radosti... žiadne obmedzovanie kvôli prevádzkárom... Pani majitelka (pani Všetečková) má velmi skreslené predstavy...

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
  Hotel 21
  Bratislava
  Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
  Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov