Malá svadba v Bratislave vo februári 2014

Ahojte milé nevesty, svadobný termín sa nám blíži: Február 2014 a stále sa nevieme rozhodnúť nad vhodným priestorom pre malú svadbu cca 20-30 ludí. Február nie je ani zďaleka v sezóne, to znamená že volného by ešte mohlo byť viac, ale priestory sa nám nejako nepozdávajú a nevieme sa na nich zhodnúť. Samotná svadba bude v rači a odtiaľ by sme sa radi presunuli niekam v rámci BA, ešte sme zvažovali aj Svätý Jur, ale ďalej už nie. Priestor nemusí byť veľký, ale radi by sme aby ten priestor mal nejakú atmosféru, ideálne čo najbližšie k prírodnému jednoduchému zariadeniu. Veľmi sa nám páčili fotky z Wiegerovej Vili, ktorá je však zavretá mimo sezóny, ak by nasnežilo bol by problém sa tam dostať. Alebo aj petržalský hotel Bonbon má krásnu zimnú záhradu, avšak v termíne svadby majú veľký ples, takže si nevieme rady. Nevestičky, neviete poradiť nejaký vhodný priestor, kde by som sa mohla popýtať či by sa dalo?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, skus vyber restauracii napriklad na restauracie.sme.sk ... V ruoznych cenovych kategoriach sa da vybrat... co tak Kolony v Devinskej? Ked chces menej ludi, skus navstvit Antica Toscana v Rusovciach, je to malebne. Schoppa na Kolibe? Do Leberfingera sa tiez zmesti tusim do 40 hosti, tak idealne. Daj vediet, ako ste to vyresili :)
Odpovedať
Ahoj skús horský hotel eva. Je to vo svätom jure . Majú bohaté skúsenosti so svadbami a príjemné prostredie.
Odpovedať
jeej Kya ďakujem veľmi pekne zrýchla som kukla fotky na nete, vyzerajú super. Tie Rusovce ideme kuknúť dnes večer :) Obeháme a obvoláme a dám vedieť či sa podarilo.ďakujem. :) a ak by boli ešte nejaké tipi sem s nimi :)
Odpovedať
@akimira castel mierovo si uz skusala? Je to krasne miesto, my tam mame svadbu v juli.
Odpovedať
Hotel Premium v BA - povedali mi, ze organizuju aj mensie svadby, fotky mozes vidiet na ich webstranke. My tam budeme mat svadbu - ale velku.
Odpovedať
@kya nakonec sme to mali v reštaurácií Utedora v Rači, asi 400m od kostola, a bolo to úplne super. Výborné jedlo, krásny priestor, veľmi ochotná pani majiteľka..... Tancovala a bavila sa celá rodina. Toto miesto plne odporúčam :) bolo nádherne, chutne a nakoniec aj cena milo prekvapila :)
Odpovedať
myslela som Uteodora :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?