Mali ste svadbu pre 100 a viac hostí v hoteli Sobota Poprad?

17. mar 201410

Ahojte, kočeny.
Chcem osloviť tie z Vás, ktoré majú skúsenosti so svadbou alebo inou spoločenskou udalosťou (vraj tam boli aj plesy) v Hoteli Sobota v Poprade. Sestra mi tam pracuje, takže to tam poznám, ja iba potrebujem vedieť, či tam niektorá z vás zažila akciu pre viac ako 100 ľudí. Ide mi o priestor, o pohodlie v rámci sedenia ako aj či ste mali dosť miesta na parkete... Aké sú Vaše skúsenosti ??? Prosím, potrebujem naozaj len vedieť, či sa moji hostia budú cítiť príjemne, ak to urobíme tam. Lebo je to podľa mňa TOP tu v PP, čo sa týka personálu aj kvality služieb, o jedle ani nehovorím, a nie je to kulturák ako Matejovce alebo zavodná jedáleň ako Tatravagónka. Navyše, ja potrebujem aj ubytovanie, preto hľadám hotel, ĎAKUJEM VŠETKÝM !!!

 • Top v Poprade je jedine Reduta so super stravou svadby na urovni su aj na facebooku !!!! ubytovanie hotel Crazy

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
  Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
  Hotel 21
  Bratislava
  Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov