Mali ste svadbu v Hoteli Agátka?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesty / budúce nevesty Chcela by som sa spýtať na hotel Agatka zaujalo ma to čo som si prečitala na ich stranke , čo všetko ponukaju atd. len by ma zaujimalo či tam uz jedna z vas mala svadbu alebo bude mat .. nechcem tam prist a spytat sa na cenu a dostat rovno infarkt tak preto sa pytam .. viete aka je tam cena pre cca 60-70 hosti ?
Odpovedať
1
2
@lubipk Ahoj máme tam kalkuláciu na 50 ľudí vrátane nás. To je možné že sa sadzobník už na nový rok menil a zvýšili ceny, neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my budeme mat svadbu v agatke - mame cca 70 hosti a kalkulacia je na 6000, s tym ze my mame booknuty cely hotel lebo polka hosti je z ameriky. vyzdobu si zabezpecujeme sami. chcela by som sa vas spytat - boli ste si uz vyberat svadobne menu? lebo my sme boli a neboli sme tak velmi spokojni, pojdeme znovu, tak sa chcem spytat na nejake tipy, dakujem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Som zvedava na prispevky
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@klaudi196 Ahoj , ako dopadla svadba v Agátke ? :-) bol iste spookojní ?
Odpovedať
Profilova fotka
@bfb ahoj, ano my sme boli velmi spokojni celkovo :)) kludne ti napisem aj viac len odchadzame dnes na svadobnu cestu, tak potom :))
Odpovedať
Ahojte, aj my uvažujeme nad svadbou práve v Agátke :-) viete mi povedať ako je to s alkom a nealkom? Bolo mi povedané, že nám ho nacenia za špeciálne ceny ale obávam sa, že to bude aj tak hrozne drahé :-/ + korkovné za fľašu vína 3€...a u nás sa teda pije dosť :-D viete mi povedať koľko vás to celé vyšlo na tých 70 ľudí? Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lynettee ahoj , my sme mali svadbu tento rok v juli , mali sme pozvaných 49 + 7 deti + cca 30 kamaratov o 21:00 hod, cele nas to vyslo 6 tisíc ( ubytovanie bolo 9 izieb ) alkohol je podmienka od nich, vino je za korkovne ako si pisala ale pokojne napis p. Kusej a ona Ti urobi kalkulaciu podla tvojej predstavy
Odpovedať
@paulina85 ďakujem za info :-) my máme strop 7500€ tak trošku váham, či sa nám to kvôli tomu dosť nepredraží. Ja som jej písala len mi napísala iba cenu korkovného a že cena alkoholu bude špeciálne upravená...
Odpovedať
Profilova fotka
@lynettee strop 7500€ na celu svadbu ci na miesto? ak na miesto, tak do toho vojdes v poho, ak na celu svadbu, tak to bohuzial so 70 ludmi v Agatke nedas. ja budem mat 70 ludi a kontaktovala som 4 mesta - Castel, Agatka, Pri mlyne a Basta Pajstun. najlacnejsi je z toho Castel ale tam mi vadilo niekolko veci takze som sa nakoniec rozhodla pre Agatku. cenovo to sedi cca ako pise Paulinka. A Paulinka ma pravdu, pani Kusa je schopna ti poslat celu kalkulaciu do 20 minut. pri osobnom stretnuti ju do detailov prejdete a hned ti vyrata celkovu sumu s ktorou sa dalej pracuje. Alkohol je okolo 30, 40 eur.
Odpovedať
@sayre 7500 na miesto, menu atď..nerátam tam fotografa, DJ, šaty a tieto veci :-) Castel som pozerala aj ja ale je to tam dosť maličké - aspoň mne sa zdá a tiež mi vadilo niekoľko vecí
Odpovedať
Profilova fotka
@lynettee ano suhlasim, Castel je skor na mensie svadby. s tymi 7500 by si sa v pohode vosla podla mna, ja budem mat tiez 70 ludi a mam tu kalkulaciu nizsiu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lynettee nas to vyslo nieco pod 7500 ale my sme mali booknuty skoro cely hotel pre hosti, takze nejakych 1200 bolo iba ubytko, a hosti sme mali inak 63
Odpovedať
Článok sa načítava...
@klaudi196 super :-) Ďakujem za info
Odpovedať
@bipula .. A MOZE SA OPYTAT AKO DOPADLA SVADBA? :-)
Odpovedať
@michelle1410 Ahoj :) .. mali sme už svadbu pred tyždňom a pol :) a dopadla skvelo ale nemali sme ju v Hoteli Agátka .. vyhrala u nás nakoniec Bašta Pajštún v Borinke a bolo to skvelé :) Boli sme spokojní ..
Odpovedať
Ja tam budem mat svadbu na buduci rok, kalkulaciu mam cca okolo 5500 eur
Odpovedať
Jameson 45€ Captain Morgan 31€ Absolut 38€ Take ceny mam v kalkulacii, su to ceny za litrove flase. Svadbu v Agatke mame na buduci rok
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahojte nevesticky. My sme mali svadbu v hoteli Agátka minulú sobotu (4.5.2019) Svadba bola vonku v stane, ten krásne vyzdobili a aj keď počasie nevyšlo, dali dnu plynové lampy, ktoré priestor vyhriali. Svadby naozaj vedia robiť, preto ak nechcete mať na svojej svadbe starosti a chcete aby mal všetko pod kontrolou personál, Agátka je výborná voľba. Po celý čas nám bola k dispozícií svadobná koordinátorka, ktorá dohliadala na organizáciu. Všetko klapalo na 100%, my sme sa nestresovali. DJa sme mali tiež od nich a neľutujeme, veľmi profesionálny prístup (DJ Leone). Cena je veľmi individuálna, my sme brali aj 12 izieb pre hostí, odčepčenie od nich (220€), komplet výzdobu apod. Počet hostí na hostine:60, po 20:00 dalších 25 hostí, spolu cca 85 ľudí. Konečná kalkulácia bola niečo cez 7000€. Ja osobne som veľmi rada, že sme si vybrali tento priestor. Sú to profesionali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ja_zuzka gratulujem! A dakujem za recenziu :) budes sem davat aj fotky?
Odpovedať
Ahojte znova otváram debatu k hotelu Agátka. Svadbu by som tam mala mať o rok, záloha zaplatená a teraz mi známi povedal, že tam žiadny DJ nechce chodiť hrať, lebo sú tam obmedzenia na hlasitosť hudby po 22:00 hodine a podobne. Aké máte skúsenosti? Chceme veľkú párty, nie aby o polnoci každý spal kvôli DJovi. Dik za všetky info.
Odpovedať
@tawni05 ahoj, maju svojho zazmluvneneho DJ ineho mat ani nemozes... DJ je oboznameny s “poriadkom” a su na neho same pochvaly a taktiez zabava trva do rana bieleho. ale mozno teraz nejaka “cerstva” nevesta nam to vyvrati.
Odpovedať
Ahojte, dnes sme mali stretnutie v Agatke, a co sa tyka DJ, hovorili nam, ze tam maju nejake specialne ozvucenie, ze to nie je pocut a nerusi to susedov a hostia sa vedia plnohodnotne zabavit. Ale ze v minulosti s tym problem mali, preto to nove ozvucenie. My budeme mat 70 ludi a ponuku mame na cca 6400 bez alkoholu, s ubytovanim 10 izieb.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahojte, planujeme svadbu v Agatke, nacenili nam to skvele ale velmi nas odradzaju recnzie na internete. Velmi sa bojime hlavne co sa jedla tyka. Aku s nim mate prosim skusenost?
Odpovedať
Profilova fotka
@paulinamamina od septembra som sice na Agatku recenzie necitala, ale predtym ano, a nijak vazne recenzie tykajuce sa jedla si nepamatam.. kazdopadne my sme mali jedlo super, vsetkym velmi chutilo, aj hlavne jedlo a aj neskorsi teply bufet.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Ahojte, pridavam moju recenziu z nasej svadby toto leto 🙂 mali sme 65 hosti a ucet cca 6700 e s tym ze velmi zalezi kto kolko vypije. Takze: Celkovo hodnotim svadbu ako velmi dobru, pretoze vsetci sme boli naramne spokojni hlavne s kuchynou, sluzbami a priestorom, ktory sa perfektne hodi na ten styl "gardenparty" svadby. Okrem toho aj pocasie nam prialo, takze sme mali krasnu letnu svadbu. Parom, ktore si nie su iste, tento priestor len doporucujem, pretoze ceny nie su "az tak" prehnane na to, ze ste v okoli Bratislavy. Velkou vyhodou je aj to ze sa tam da prespat a vela hosti viete ubytovat takze nemusia chodit v noci domov. Mali sme velmi milu mladu svadobnu koordinatorku.Co sa tyka hudby, myslim si ze sa nikto nemusi bat, kedze vela recenzii je prave na to, ze hudba je velmi hlucna a rusi to okolie. Nam neprisli ani raz policajti a myslim, ze uz to maju celkom pod palcom. Musim vsak spomenut aj par negativ. Komunikacia s pani hlavnou manazerkou neprebiehala vzdy uplne podla predstav, aj ked snazila sa byt mila a ustretova, vzniklo par nedorozumeni a nejasnosti, ktore nam neboli dopredu povedane a zistili sme to az po vyuctovani svadby. Celkovo ta komunikacia s nou trosku kazila dojem z celej svadby , ale nastastie to dobre dopadlo.Nevihodou je taktiez vyssie korkovne a celkom vyssie ceny za flase, ktore musite brat od nich. Do Agatky sa ale urcite este niekedy vratime ci uz vramci spomienok alebo na vikendovy obed.
Odpovedať
Ahojte. Podelim sa so skusenostami aj ja hoci som na svadbe bola ako host nie ako nevesta. Bohuzial boli sme sklamani. V hoteli Agatka sme boli este na inej svadbe 3roky dozadu a je vidiet ze hotel ide dolu vodou. Pred troma rokmi na svadbe kamaratky bol vstup do hotela krasne vyzdobeny a pred druhou castou hotela bol pekny anglicky travnik s lavickami. Tento rok na svadbe nebolo okolie vobec pokosene a vstup do hotela posobil zanedbane. Sklamani sme boli z hudby ktoru Dj po 22:00 musel stisit. Najviac sme boli sklamani priam rozculeni ze vino ktore sme doniesli z naseho vinarstva ako svadobny dar sa nahostine nepodavalo pritom nevesta so zenichom si to vyslovene zelali. 😔
Odpovedať
ano, aj ja mozem potvrdit, ze pri tejto manazerke hotel chatra a akcie nie su na takej urovni ako to bolo pri pani Kusej (tusim tak sa volala byvala manazerka ak je to terajsia, beriem spat). my sme este stihli priestor kym bol-ako tak v udrzbe, po byvalej manazerke. tiez tyzden pred svadbou sme vyslovene ziadali manazerku, aby okolie stanu v ktorom sa mala konat svadba dali do poriadku. ale napriek tomu ako manazerka nestiha a zanedbava vsetko okolo, svadba bola skvela a dopadla na vybornu. aj hostia boli spokojni a jedlo sme mali vyborne. s dj problem nebol... 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?