Miestnosť Senica

Dobrý deň, ahojte, zháňame so snúbenicou miestnosť na svadbu v Senici (prípadne blízkom okolí) na dátum 10.10.2020 pre 75 svadobčanov, nakoľko nám dnes bolo povedané že nám rušia objednanú sálu z dôvodu že si na seba nezoberú zodpovednosť za ľudí a prípadnú pokutu (samozrejme im to nemôžme mať za zlé). Ak by ste o niečom vedeli budeme radi
Odpovedať
@fujo miesto vám síce neporadím, ale možno pomôžem. My sme sa dohodli tak, že sme s prevádzkou podpísali zmluvu o tom, že v prípade pokutu ju berieme na seba 😉 takže nemali problém s tým, aby sme tam svadbu mali
Odpovedať
Profilova fotka
No hej lenže koľko ľudí si môže dovoliť zaplatiť takú vysokú pokutu? My sme dnes išli s malou dušičkou zistiť do našej sály čo a ako, s tým, že to ideme rušiť. Ale na naše veľké prekvapenie nám povedali, že v prípade pokuty ju nebudeme platiť my... až sa mi tomu nechce veriť a čakám kedy sa to zruší úplne... Ako na hojdačke, raz že áno, potom že nie....už ma to nebaví v takej neistote 🙁 Každopádne držím palce 😊
Odpovedať
@prcek2306 no bohužial nám jasne povedali že oni si to nezoberú na "triko" a ešte že uvidia čo do ďalšieho týždňa vláda "vymyslí" a dajú vedieť tak som zvedavý. Ale keď to zrušia tam po obrade si pôjdeme iba sadnúť na obed všetci s tým že sa nebude tancovať a ani živá hudba nebude a oslavu urobíme v náhradnom termíne 🤷‍♂️
Odpovedať
@denioliva wow, tak to čumím že sa nájdu aj taký prenajímatelia 👍
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?