Miesto na hostinu pre 145 - 170 hostí v Nitrianskom kraji

25. jan 201380

Ahojte, vedeli by ste mi niekto poradit miesto pre velku svadbu s kapacitou 170 hosti v Nitrianskom kraji? Konkretne hladame nejaky kastiel s peknym parkom. Pocet hosti este nemame upresneny, zatial je to tych 145 istych, no pravdepodobne sa to vysplha aj na tych 170.. dakujem za kazdy prispevok 😉

• Palarikovo, alebo aj TOmášov ale nie som si ista či sa tam zmestí tolko ludí

• @erikabv   ahoj, ja som mala podobny problem a riesila som to cateringom,,,a dopadlo to vyborne aj cenovo..

• Hviezdicka007, aj nas uz napadla tato moznost, trosku este skusime hladat, ale asi to budeme aj tak riesit ako ty 🙂
    Rosequartz, dakujem, nad Tomasovom rozmyslame, urcite ich kontaktujeme, Palarikovo je zial pre nas kapacitovo male.

• Sponzor fóra
  • @erikabv  keby si chcela poradit s cateringom,kludne napis. 🙂

• @hviezdicka007  urcite sa ozvem po radu, ked bude aktualne 😉 dakujem

• Tak, rozhodli sme sa pre kulturny dom, kedze tolko ludi do kastelikov nenatlacime pohodlne.. nastastie, nasli sme aj kompletne vynovene kulturaky, hviezdicka007 uz mame aj caterring vybrany 😉

• @erikabv   ahoj prosim ta a aky kulturny to budete mas ? ja potrebujem tiez nieco velke dakujem

• ...Kaskády pri Galante, i keď nie je to žiadny kaštieľ s parkom, ale kapacita je tu veľká

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov