Miesto na svadbu 10.10.2020 - Pezinok a okolie

2. jan 202160

Ahojte, neviete takto na rýchlo vhodne miesto na svadobnú hostinu ? Na poslednú chvíľu nám hotel zrušil rezerváciu 😢

• Tam je toho veľa, aj keď veľa z toho je určite dlho dopredu vybookované...
    Napadá mi klasika Starý Dom, Sebastián, Hotel Pod Lipou, Vila Etelka, Hotel Zochova Chata, Pod Gaštankou, Neco Wineri, U ludwiga, Vinársky dom PK, vo Svatom Juri ten Horský hotel Eva, Šenkvice kultúrny dom, kultúrny dom Budmerice, La Reunion majú pri Trnave vlastný priestor, Rozalka Pezinok, Penzion Harmonia, Kamila, Wiegnerova vila,..

• Aj pri TT skuste Vinarstvo Dobry pocit, Vina z mlyna, Pension Rosenthal, aj v suchej nad parnou su 2 miesta len ma nenapada nazov. Alebo vinarstvo Karpatska perla v senkviciach alebo vinarstvo Kozara.
    A to kto vam takto zrusil svadbu a preco,kvoli covidu?

• @amelie22  napada mi este 1 miesto ktore by bolo urcite volne asi a to je Domcek Celestin v PK, len to je skor pre mensiu svadbu v stane.

• Sponzor fóra
  • Kastiel Tomášov 🙂

• Ahojte, chcela by som sa Vás spýtať akú máte skúsenosť s kaštieľom Tomášov. Viete koľlko stojí prenájom? Hľadám nejaké pekné miesto na svadbu a ešte nemám prehľad o cenách, ale ten kaštieľ Tomášov sa mi páči. Máte nejaké skúsenosti a info?
    Vopred ďakujem.

• KRISER Pezinok 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov