Miesto na svadbu 10.10.2020 - Pezinok a okolie

Ahojte, neviete takto na rýchlo vhodne miesto na svadobnú hostinu ? Na poslednú chvíľu nám hotel zrušil rezerváciu 😢
Odpovedať
Profilova fotka
Tam je toho veľa, aj keď veľa z toho je určite dlho dopredu vybookované... Napadá mi klasika Starý Dom, Sebastián, Hotel Pod Lipou, Vila Etelka, Hotel Zochova Chata, Pod Gaštankou, Neco Wineri, U ludwiga, Vinársky dom PK, vo Svatom Juri ten Horský hotel Eva, Šenkvice kultúrny dom, kultúrny dom Budmerice, La Reunion majú pri Trnave vlastný priestor, Rozalka Pezinok, Penzion Harmonia, Kamila, Wiegnerova vila,..
Odpovedať
Aj pri TT skuste Vinarstvo Dobry pocit, Vina z mlyna, Pension Rosenthal, aj v suchej nad parnou su 2 miesta len ma nenapada nazov. Alebo vinarstvo Karpatska perla v senkviciach alebo vinarstvo Kozara. A to kto vam takto zrusil svadbu a preco,kvoli covidu?
Odpovedať
@amelie22 napada mi este 1 miesto ktore by bolo urcite volne asi a to je Domcek Celestin v PK, len to je skor pre mensiu svadbu v stane.
Odpovedať
Profilova fotka
Kastiel Tomášov 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte, chcela by som sa Vás spýtať akú máte skúsenosť s kaštieľom Tomášov. Viete koľlko stojí prenájom? Hľadám nejaké pekné miesto na svadbu a ešte nemám prehľad o cenách, ale ten kaštieľ Tomášov sa mi páči. Máte nejaké skúsenosti a info? Vopred ďakujem.
Odpovedať
KRISER Pezinok 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?