Miesto na svadbu - Košice

Ahojte, som tu nová tak vás všetkých srdečne zdravím. 😊 Zasnúbená ešte nie som, ale s partnerom už čo to rozprávame , riešime dátumy a podobne... svadbu plánujeme na jar 2022 ale mňa stále stresovalo miesto svadby. Aj to je dôvod prečo som sa sem registrovala pretože viem, že miesto svadby je veľmi dôležité a ja by som ho mala veľmi rada vybraté predčasne. Tak sa vás chcem opýtať, hľadám krásnu jednoduchú bielu,max krémovú sálu v Košiciach, alebo v okolí Košíc do 10 km - cca 100-110 ľudí ( pre objasnenie, nechcem žiadne farebné steny v sále ani žiadne staré kachličky namiesto dreveného parketu ) pre istotu prikladám fotku na inšpiráciu ktorá je zo Slameneho domu . ( Slamený dom nám príde dosť drahý, tak mi ho nemusíte písať ako tip. )
Odpovedať
@kikulinka22 môžete si pozrieť na nete stránky Hotel Centrum alebo Košice hotel. Majú sály rôznej veľkosti podľa počtu osôb. My sme boli s hotelom Centrum veľmi spokojní. Tým že sú to hotely, viete tam aj ubytovať hostí, dostanete izbu pre mladomanželov.
Odpovedať
Profilova fotka
Skús pozrieť hotel Yasmin a hotel Hilton. Oba hotely majú viacero sál. V Hiltone aj dizajnovo vyzerá každá sála trochu inak 🙂 potom ešte dobre vyzerá Aula Košice alebo Ges club. Ak by ti neprekážalo byť mimo centa, tak vyzorovo vyzerá pekne Kultúrny dom v Krásnej, kde je normálne reštaurácia 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
@kikulinka22 ja za seba mozem len odporucit Penzion Zlaty Jelen na Bankove. Je to v lese, nadherne prostredie, je mozne tam mat na zahrade aj obrad a oslava je v stane. Pan majitel poradi so vsetkym, co sa tyka kameramana, hudobnikov, dj-a, fotografa, ma viac kontaktov, a hlavne aj v otazkach s covidom, cize nevahajte sa ho spytat. Nam pomohol velmi, ma profesionalny pristup, V otazkach financnych sa viete dohodnut, co vynechat aby to bolo lacnejsie. Maju aj 3 rozne menu v roznych cenach, cize vsetko sa da prisposobit. Drzim palce s pripravami
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?