Miesto na svadbu pre 100 ľudí, Prešov

8. jan 2019130

Ahojte. Neviete mi prosim Vas poradit nejaku lacnu salu v Prešove pre cca 100 ludi? Mozu to byt aj jedalne. Mozte aj napisat kde ste mali svadbu vy, vase pocity z tej saly, nazory 🙂 Dakujem pekne

• čierny baron

• berú 25 eur na osobu a v tom máš aperitív, polievka, 3x chod, káva, prenájom a základná výzdoba je to celkom pekne prerobené 🙂

• Ahoj, neviem presne co znamena ,,lacna,, ale ak mozem poradit v Mladosti som pocula ze dobre varia aj menu je lacne nejak okolo 15 eur / osoba , alebo este restauracia Eden tam beru 17 eur 🙂

• Sponzor fóra
  • Modra jedalen. Je tam nadherne,moderne. Budem tam mat svadbu na druhy rok. Cena za prenajom je 200 eur + robia vyzdobu podla vasich predstav ( nemusite zhanat dalsich ludi ci agentury ) vyzdoba 100 eur jedna strana a 100 eur druha strana. Na osobu sa plati 20-23 eur podla toho co si date. Svadba je do 03.00 + hodina navyse sa priplaca. Je to aktualne. 🙂

• @domca205  aj my budeme mať v Modrej 🙂
    @suesun7  jedáleň drevárskej školy je veľká a vraj tam super varia a za lacno. Kolega si nevie vynachváliť. Rovnako aj jedáleň na vysokoškolskom internáte je obľúbená, tiež pomerne lacno. Mladosť je krásna, zrenovovaná, menu za nejakých 22€ alebo viac. Nie som si úplne istá. Myslím, že aj DKROH je z tých lacnejších, ale tam nemám prehľad 🙂

• @domca205  dakujem 🙂

• @jujka123  dakujem 🙂

• dakujem Vam pekne 🙂 vyzera to tak,ze vyhrava jedalen unipo 🙂 myslim,ze na jedalen je to velmi pekny priestor....v tom drevari mi to prislo trocha stare..

• @suesun7  tiež si myslím, že v drevári to nevyzerá najlepšie, ale zas keď rozpočet nepustí, tiež to môže byť fajn 🙂 a na tom internáte sa to dá naozaj veľmi pekne vyzdobiť. Jedna pani to tam chodieva zdobiť a vyzerá to geniálne. Len neviem, ako sa volá 😃 Ale môžem zistiť 🙂

• v jednalni unipo som sa raz bola pozriet na jednu svadbu a bolo to tam ozdaj pekne...na to ze to je jedalen. A minule som bola v maldosti a podla mna je to este krajsie....vsetko nove prerobene, zevraj tam vyborne varia a porcie su velmi velke....keby sme uz nemali objednanu salu tak si vyberiem mladost 😉

• @domca205  zdravím, vedeli by ste mi posunúť nejaké foto z modrej jedálne. Aby som mala predstavu, ako to tam vyzerá počas svadby.

• @allieee  domca je uz neaktivna, takze ti neporadi, ale na stranke maju hore 3 fotogalerie: http://www.modrajedalen.wbl.sk/fotogaleria-svadby-I.html

• ja som bola na svadbe v mladosti a bolo super jedlo , priestory a kamoska bola spokojna a aj dobre ceny

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov