Miesto na svadbu pre 200 ľudí, Trebišov a okolie

14. jan 2020190

Ahojte neviete o nejakom mieste na svadbu? Nam zrušili našu sálu ale nenapadá mi nič také tu v okolí.. Neviete náhodou o niečom?

• @nikuss_d  Ahoj, my budeme mať v Stodolienke u Hricka v Hanušovciach a pri výbere dlhých stolov sa tam podľa mňa 200 ľudí zmestiť môže 🙂 Nájdeš to na facebooku "U hricka restaurant" a tam keď si trošku zrolluješ, tak uvidíš fotky Stodolienky, ale samozrejme, nemusí to byť podľa tvojho vkusu 😉

• @icka_lubicka  ...rozmyslam aj ja nad Stodolienkou. Aky mas zatial pocit z toho? odporucas? 🙂

• @lauramarini  zatiaľ super, treba vidieť naživo 🙂 Ja som mala slzy v očiach od dojatia, keď som tam prvýkrát vkročila, takže to ma presvedčilo 🙂 Menu, čo sme dostali na výber vyzerá tiež super, bude z čoho vyberať 🙂 Kým tam budeme mať svadbu my, mal by byť upravený dvor, vonkajšie sedenie, dorobené toalety a sklad na nápoje a koláče, takže sa tešíme 🙂 A neustále pridávajú na facebook nejaké fotky milých detailov, ktoré budú v Stodolienke k dispozícii ako výzdoba na svadbu 🙂 Jediné mínus je to, že je to fakt v meste, pod viaduktom, ale v porovnaní so všetkými plusmi, je to zanedbateľné 🙂 Kedy plánujete svadbu?

• Sponzor fóra
  • @icka_lubicka  Ahoj. Prosim ta, mna tiez zaujali tie priestrory na internete. Mozem ti napisat do spravy pre blizsie info?

• @icka_lubicka  uz sme aj my rezervovali Stodolienku a sa tesime velmi. V polovici Júla.

• @lauramarini  tak to je super, teším sa s tebou / vami 🙂

• @icka_lubicka  môžem Vás poprosiť o viac info ohľadom stodolienky? Cena+výzdoba+menu atd.
    Ďakujem krásne 😉

• @sisinkaa97  posielam správu 🙂

• @icka_lubicka  ahoj mohla by si aj mne prosím napísať info o tej Stodolienke? Cena+výzdoba+menu atď? Ďakujem 😊😊😊

• @didi5753  ahoj, jasné, posielam správu 🙂

• @icka_lubicka  .. mohla by si prosím aj mne poslať bližšie info ? Cena, výzdoba .. ďakujem 🙂

• @icka_lubicka  mohla by som prosím aj ja dostať info o Stodolienke ? Aká je cena? Poprípade nemajú tam náhodou ubytovanie pre hostí ?

• @icka_lubicka  zdravím mohla by som vas poprosiť tiez podrobnosti o svadbe v stodolienke cenu a menu a ci maju k dispozicii aj ubytovanie pre hosti prípadne pre mladomanzelov

• @icka_lubicka  prosím tá poslala by sk aj mne info ohľadom stodolienky ? Cena adt 🙂 ďakujem krásne

• Sponzor fóra
  • @icka_lubicka  ahoj, tiež rozmýšľam nad svadobnou hostinou v stodolienke 🙂 poslala by si mi prosím bližšie info 🙂 ohľadom cien a prespatia hostí? Ďakujem 🙂

• @kika2525  ahoj, ceny ti veľmi povedať neviem - teda, mohla by som ti tie naše, ale ďalší rok to bude inak, pretože tento je ich prvý, takže všetko je o čosi výhodnejšie 🙂 prespatie hostí - no viem, že teraz dorábajú ubytovanie v jednej časti reštaurácie, ale absolútne neviem, kedy to má byť hotové a aká bude kapacita. Na našu svadbu to ešte hotové nebude, takže budeme v penzióne Eden, ktorý je od Stodolienky asi tak 5 minút autom 🙂 A potom je neďaleko ešte ubytovanie Lietadlo a my využijeme aj jednu chatu v okolí 🙂

• Ahoj @icka_lubicka  prosím ťa, preposlala by si mi cenník menu, ak to máš ešte k dispozícii? Koľko hostí ste približne mali a navýšili sa Vám predpokladané náklady? Ďakujem krásne, beriem na vedomie, že teraz budú ceny vyššie, ale zaujíma ma výber jedla. Ďakujem ešte raz 🙂

• @ivanaive  ahoj 🙂 No, neviem ti veľmi povedať nič, ideálne by si mala napísať pánovi Hrickovi na FB (Stanislav Hricko). Viem, že pre tento rok sa podmienky dosť menili a ja o tom už nemám prehľad 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov