Menu Forum

Miesto na svadbu pre 200 ľudí, Trebišov a okolie

14. jan 2020  • 
fotoportrét
fotoportrét
nikuss_d
Registrovala sa 11. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 25 príspevkov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
nikuss_d
Registrovala sa 11. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 25 príspevkov. Okres Košice.
 Ahojte neviete o nejakom mieste na svadbu? Nam zrušili našu sálu ale nenapadá mi nič také tu v okolí.. Neviete náhodou o niečom?
22. aug 2018 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
icka_lubicka
12
Registrovala sa 14. augusta 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 54 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
icka_lubicka
12
Registrovala sa 14. augusta 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 54 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Košice.
 @nikuss_d Ahoj, my budeme mať v Stodolienke u Hricka v Hanušovciach a pri výbere dlhých stolov sa tam podľa mňa 200 ľudí zmestiť môže emoticon Nájdeš to na facebooku "U hricka restaurant" a tam keď si trošku zrolluješ, tak uvidíš fotky Stodolienky, ale samozrejme, nemusí to byť podľa tvojho vkusu emoticon
23. aug 2018 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lauramarini
Registrovala sa 11. októbra 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 2 príspevky. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lauramarini
Registrovala sa 11. októbra 2018 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 2 príspevky. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @icka_lubicka ...rozmyslam aj ja nad Stodolienkou. Aky mas zatial pocit z toho? odporucas? emoticon
11. okt 2018 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
icka_lubicka
12
fotoportrét
fotoportrét
icka_lubicka
12
 @lauramarini zatiaľ super, treba vidieť naživo emoticon Ja som mala slzy v očiach od dojatia, keď som tam prvýkrát vkročila, takže to ma presvedčilo emoticon Menu, čo sme dostali na výber vyzerá tiež super, bude z čoho vyberať emoticon Kým tam budeme mať svadbu my, mal by byť upravený dvor, vonkajšie sedenie, dorobené toalety a sklad na nápoje a koláče, takže sa tešíme emoticon A neustále pridávajú na facebook nejaké fotky milých detailov, ktoré budú v Stodolienke k dispozícii ako výzdoba na svadbu emoticon Jediné mínus je to, že je to fakt v meste, pod viaduktom, ale v porovnaní so všetkými plusmi, je to zanedbateľné emoticon Kedy plánujete svadbu?
11. okt 2018 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siska2141
Registrovala sa 3. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 1 príspevok. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
siska2141
Registrovala sa 3. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 1 príspevok. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @icka_lubicka Ahoj. Prosim ta, mna tiez zaujali tie priestrory na internete. Mozem ti napisat do spravy pre blizsie info?
19. okt 2018 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
antuntenka
3
Registrovala sa 30. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 3 príspevky. Má 5 priateľov. Okres Michalovce.
  • Svadba bola 6. júla 2013
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
antuntenka
3
Registrovala sa 30. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 3 príspevky. Má 5 priateľov. Okres Michalovce.
  • Svadba bola 6. júla 2013
    okres Michalovce
 @nikuss_d ahoj, pozri www.pronovie.sk
19. okt 2018 o 20:15  •  Svadba bola v júli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lauramarini
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lauramarini
  • Nevie kedy bude svadba
 @icka_lubicka uz sme aj my rezervovali Stodolienku a sa tesime velmi. V polovici Júla.
6. nov 2018 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
icka_lubicka
12
fotoportrét
fotoportrét
icka_lubicka
12
 @lauramarini tak to je super, teším sa s tebou / vami emoticon
6. nov 2018 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sisinkaa97
Registrovala sa 9. februára 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sisinkaa97
Registrovala sa 9. februára 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 @icka_lubicka môžem Vás poprosiť o viac info ohľadom stodolienky? Cena+výzdoba+menu atd.
Ďakujem krásne emoticon
9. feb 2019 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
icka_lubicka
12
fotoportrét
fotoportrét
icka_lubicka
12
 @sisinkaa97 posielam správu emoticon
11. feb 2019 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
didi5753
Registrovala sa 18. marca 2019 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 1 príspevok. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
didi5753
Registrovala sa 18. marca 2019 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 1 príspevok. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
 @icka_lubicka ahoj mohla by si aj mne prosím napísať info o tej Stodolienke? Cena+výzdoba+menu atď? Ďakujem 😊😊😊
18. mar 2019 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
icka_lubicka
12
fotoportrét
fotoportrét
icka_lubicka
12
 @didi5753 ahoj, jasné, posielam správu emoticon
19. mar 2019 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janeelitte
Registrovala sa 15. apríla 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Košice-okolie.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
janeelitte
Registrovala sa 15. apríla 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Košice-okolie.
  • Nevie kedy bude svadba
 @icka_lubicka .. mohla by si prosím aj mne poslať bližšie info ? Cena, výzdoba .. ďakujem emoticon
15. apr 2019 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jarmila1991
Registrovala sa 3. júna 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
jarmila1991
Registrovala sa 3. júna 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 @icka_lubicka mohla by som prosím aj ja dostať info o Stodolienke ? Aká je cena? Poprípade nemajú tam náhodou ubytovanie pre hostí ?
3. jún 2019 o 01:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maca1709
Registrovala sa 29. júna 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
maca1709
Registrovala sa 29. júna 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @icka_lubicka zdravím mohla by som vas poprosiť tiez podrobnosti o svadbe v stodolienke cenu a menu a ci maju k dispozicii aj ubytovanie pre hosti prípadne pre mladomanzelov
29. jún 2019 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angela26
Registrovala sa 27. júla 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
angela26
Registrovala sa 27. júla 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
 @icka_lubicka prosím tá poslala by sk aj mne info ohľadom stodolienky ? Cena adt emoticon ďakujem krásne
27. júl 2019 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kika2525
Registrovala sa 26. augusta 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kika2525
Registrovala sa 26. augusta 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 @icka_lubicka ahoj, tiež rozmýšľam nad svadobnou hostinou v stodolienke emoticon poslala by si mi prosím bližšie info emoticon ohľadom cien a prespatia hostí? Ďakujem emoticon
26. aug 2019 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
icka_lubicka
12
fotoportrét
fotoportrét
icka_lubicka
12
 @kika2525 ahoj, ceny ti veľmi povedať neviem - teda, mohla by som ti tie naše, ale ďalší rok to bude inak, pretože tento je ich prvý, takže všetko je o čosi výhodnejšie emoticon prespatie hostí - no viem, že teraz dorábajú ubytovanie v jednej časti reštaurácie, ale absolútne neviem, kedy to má byť hotové a aká bude kapacita. Na našu svadbu to ešte hotové nebude, takže budeme v penzióne Eden, ktorý je od Stodolienky asi tak 5 minút autom emoticon A potom je neďaleko ešte ubytovanie Lietadlo a my využijeme aj jednu chatu v okolí emoticon
2. sep 2019 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivanaive
Registrovala sa 13. januára 2020 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ivanaive
Registrovala sa 13. januára 2020 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj @icka_lubicka prosím ťa, preposlala by si mi cenník menu, ak to máš ešte k dispozícii? Koľko hostí ste približne mali a navýšili sa Vám predpokladané náklady? Ďakujem krásne, beriem na vedomie, že teraz budú ceny vyššie, ale zaujíma ma výber jedla. Ďakujem ešte raz emoticon
13. jan o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
icka_lubicka
12
fotoportrét
fotoportrét
icka_lubicka
12
 @ivanaive ahoj emoticon No, neviem ti veľmi povedať nič, ideálne by si mala napísať pánovi Hrickovi na FB (Stanislav Hricko). Viem, že pre tento rok sa podmienky dosť menili a ja o tom už nemám prehľad emoticon
14. jan o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to