Miesto na svadbu stredné slovensko

Ahojte, viete mi poradit baby, kde ste mali svadby? Oslovila som aj viglas (nehorazne ceny😞) , aj tri duby sliac (tam maju zas malinke ubytovanie, len 6 izieb), aj gretu (tam sa nam zatial paci najviac spolu aj s chatou hradok - nase terminy su ale obsadene 😞(((() ... chceli sme nieco vonku, stodola pohanske je zas mimo daleko a okolo nic nie je. Mate nejake tipy? Potrebujem sa inspirovat. Chceme nieco moderne, stodoly s modernym nadychom sa nam pacia, stany a pod... Dakujem
Odpovedať
Stan v hoteli gader pri martine
Odpovedať
Stodola pri Fiľakove? Ale zase, my sme mali minuly víkend a my sme túžili po svadbe pod holým nebom. Mali sme to u nás na Salaši v Sklabinej a bolo to neskutočné 🥰 Nemám ešte takmer žiadne fotky, tak len takto na ukážku
Odpovedať
Profilova fotka
Sahy ....Pivnica a penzion Istvan/Istvan pince es panzio alebo Velky Krtis penzion u vinara...Opatovska Nova Ves rodinne vinarstvo Durik tu v okrese toho mame strasne vela peknych miest 😊
Odpovedať
My sme mali kaštieĺ v Beniciach pri Martine. Hotel Gader je známy , cenovo asi drahší.
Odpovedať
Hotel kralova, zvolen okolie. Tam je vonku tanecny parket aj sedenie pod altankom 🙂
Odpovedať
SKI Centrum a Penzión Drozdovo nad Novou Baňou má drevený prístrešok - kolibu.
Odpovedať
Meridiana je pekne miesto, zastavili sme sa tam raz na obed, ked sme mali cestu.
Odpovedať
Ahoj , odporúčam hotel Dávid v Bošanoch 🙂)
Odpovedať
mne sa paci ten Gader, bola som tam raz na jednej akcii a pekny priestor aj prostredie celkovo.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?