Miesto na svadbu v Senici a okolí pre 100 ľudí

Ahojte, viem, ze tento dotaz zaznel uz niekolko krat, ale stale hladam nejaky novy napad. Nepoznate miesto, kde by sa dala organizovat svadba pre 100 ludi v Senici ci okoli? (okrem Jednoty, Ekonomickej skoly,...) Ma niekto skusenost so svadbou v Smrdakoch? Nie je v okoli Senice nejaky motelik, hotel s vacsou kapacitou, aby dokazal usadit 100 ludi na svadobnej hostine a zaroven ich aj ubytovat? DAKUJEM za kazdy napad!!!
Odpovedať
hmmm máme ten istý problém...Zohnali ste niečo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kulturne domy, my sme mali v dojci, ubytko tak isto dojc, pozri si v mojom svadobnom albume
Odpovedať
Ahoj Miska, velmi dakujem za radu. Pozerala som na fotky a vyzdoba bola naozaj krasna! :) Taka vesela a podla fotiek sudim, ze aj ty si taky vesely cloviecik :) Fotky sa mi tiez velmi pacia, tak si hned pisem meno fotografa. Inak mozem sa spytat este na kapacitu toho penzionu? Dakujem!
Odpovedať
@momo212 Ahoj, mam tip na kupele Smrdaky. Inak sa velke svadby organizuju na Obchodnej akademii a ako pisala Miska v tejto diskusii,volbou su aj rozne kulturne domy v okoli. Musime to vsetko obzriet, zhodnotit a rozhodnut sa, ale mame to trochu komplikovane, lebo zijeme v Prahe. Takze asi sa rodicia potesia, ze prideme teraz castejsie domov :D Ked padne rozhodnutie, dam ti vediet :)
Odpovedať
My ideme zajtra pozrieť do kulturáku v Jablonici. Ževraj to tam je prerobené tak uvidíme... :-) Asi aj Obchodku okukneme a potom sa rozhodneme medzi týmito dvomi možnosťami..čo bude výhodnejšie...
Odpovedať
aj hotel Patriot v Skalici by mohol byt, myslim :-)
Odpovedať
Nie je hotel Patriot drahy? Mam soznam cca 100 ludi, z ktorych by asi vsetci potrebovali ubytovanie ... v tomto pripade by bol hotel Patriot asi mimo nas rozpocet :(
Odpovedať
Profilova fotka
@termil7 no hotel Patriot je dosť drahý. Základná cenová ponuku by sa ešte dala, ale napr. alkohol by bol účtovaný za také ceny, že to by si nedovolili ani v Bratislave. Napr. 1l Fernetu 60 eur :)
Odpovedať
Profilova fotka
@termil7 Neviem presne ale ked si das do vyhladavaca karol Matula, alebo boby bar Dojč, tak ti urcite najde
Odpovedať
Profilova fotka
@termil7 a este ako ubytovanie moze byt aj UTATU, alebo zajednat si autobus a odviezt ludi do Senice do penzionu nejakeho
Odpovedať
Tak to som nevedela ze Patriot je az tak predrazeny... :-/
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?