Miesto na svadobnu hostinu - BA, 8.8.2020

Ahojte, prosim vas mate nejaky typ na pekne miesto pre svadobnu hostinu v centre BA. Mali sme mat Restauraciu Hrad, ale dnes mi zrusili rezervaciu :( Dakujem velmi pekne.
Odpovedať
Mna napada v centre Hotel Carlton alebo pekny vyhlad a robia aj mensie svadby v restauracii Auspic.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, nám tiež zrušili septembrový termín na Hrade, tiež sme na nervy....
Odpovedať
@angie1994 Vraj aj Hradna hviezda pozastavuje cinnost. Je to dost nefer. Keby to zrusime my, chcu si nechat nejaku cast zalohy, ked oni, napisu mail a poslu peniaze... To, ze mam zajednanych aj ostatnych ludi ich vobec nezaujima. Uprimne som velmi sklamana, necakala som to od tejto restauracie, ktora vobec nie je najlacnejsia :(
Odpovedať
Profilova fotka
@luciiia_ll ja ešte dúfam, že tie peniaze pošlú fakt čím skôr. Akože je to mega nepríjemná situácia, lebo teraz to nie je už len o tom, že nájdeme nový priestor ale o tom, že sa na ten termín musíme zladiť aj so zajednanými dodávateľmi...čiže uplne zle..o kompenzacii môžeme snívať. ..
Odpovedať
@angie1994 Prosim ta, prisla ti uz zaloha z restauracie? Lebo ja stale nic neevidujem :( Dakujem za info :)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciiia_ll ahoj zatial ešte nie, tiež čakám...
Odpovedať
@angie1994 Ahoj, dnes mi prisla zaloha. Tak dufam, ze aj tebe :) Vela stastia!
Odpovedať
Mozem sa spytat aky maju cennik v Hradnej hviezde? Dakujem.
Odpovedať
@redzmen Dobry den, podla informacie, ktoru mam, rozhodnutim vlady bola pozastavena cinnost nielen Restauracie Hrad, ale aj Hradnej hviezdy. Teda svadba na BA hrade nebude mozna, urcite aspon v roku 2020. V areali su, resp. boli len dve restauracie, je to velmi smutne. Take krasne restauracie to boli...
Odpovedať
Ach jaj to ma velmi mrzi teda! Dakujem za info! A mozte mi aspon orientacne napisat kolko pytali za osobu atd? :) Dakujem a pekny den prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
@luciiia_ll aha super tak budem čakať asi každú chvíľu :) ďakujem za info, podarilo sa vám nájsť aj náhradné miesto?
Odpovedať
Profilova fotka
@luciiia_ll záloha stále neprišla, v pondelok to budú 4 týždne..dnes som im písala, zatial ignorácia. Už začínam byť nervózna lebo jedna vec je, že je maximálne neseriozne zrušiť termín 3 mes pred svadbou ale druhá vec je, že mám další mesiac čakať na prachy. Sila, dávam im čas ešte do pondelka a už začnem zúriť...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, pracujem ako svadobná manažérka v hoteli The Grand Vígľaš**** a termín 08.08.2020 sa nám práve uvoľnil. Náš zámocký hotel sa nachádza v blízkosti Zvolena, cca dve hodiny autom od Bratislavy a máme na výber tri svadobné sály podľa počtu hostí a ubytovanie až do 130 osôb. U nás nájdete všetko pod jednou strechou: • výnimočné zámocké prostredie • možnosť civilného aj cirkevného obradu • svadobná hostina v jednej z troch svadobných sál • noc v novomanželskom apartmáne grátis • zvýhodnené ubytovanie pre všetkých hostí • raňajky, wellness a parkovanie v cene ubytovania • možnosť fotenia v celom areáli zámku • privítanie F&B manažérom, rozbíjanie taniera a novomanželský prípitok • koordinácia svadby Radi Vám zabezpečíme aj iné doplnkové služby: DJ-a, kapelu, výzdobu, fotografa, animátora, svadobný koč, starejšieho/moderátora a iné. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky a obratom Vám zašlem cenovú ponuku spolu s kompletnými informáciami o svadbe na zámku.
Odpovedať
@angie1994 co? inak, ja som im tiez pisala mail a potom mi poslali peniaze. Daj vediet, zaujima ma to... Uprimne ja som taka sklamana z toho celeho, Krasna restauracia, vobec nebola lacna a taketo spravanie... Len ktovie, kto je za rozhodnutim to zavriet.
Odpovedať
Profilova fotka
No, písala som vo štvrtok, odpoved žiadna takže ked nenabehnu v pondelok, začnem to už riešiť. Keby sme nemali peniaze na rezerváciu nového priestoru, tak by som kvôli nim stratila ďalší mesiac, resp. kvoli tomu, že nie sú schopní vrátiť peniaze. Uprimne som tiež nečakala takyto pristup, asi im to je už jedno alebo neviem...
Odpovedať
Ahojte baby, a neviete cca orientacne povedat ako sa pohybovali ceny v Restauracii hrad? Nikde to neviem najst :( a teraz ich nechcem kontaktovat, ale prieskum si robim, dakujeem
Odpovedať
Ahojte, skúste Kaštieľ Studené. 😊 síce to nie je centrum BA, ale je tam krásna svaba. Bola dom tam 3 kamoškám a vždy to bolo super 👰🤴 @luciiia_ll @angie1994 Tušim na FB mali aj 8.8. ešte volné 👍👍👍
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?