Miesto pre 200 hostí v okolí Spišskej Novej Vsi

21. sep 2013130

😴 😴 😴 😴 😴 😴 😢 😢 😢 😢 😢 prosim poradte ja uz fakt kde mame tu svadbu robit mame 200 hosti a ja stale nemam miestnost ja som zo Spišskej Novej Vsi a mily s Krompach vsetko co sa nam paci ma maximalnu kapacitu do 150 ludi je tu este belvue v tatrach ale ceny maju prilis vysoke fakt uz neviem kam sa pohnut a kosice neprichadzaju do uvahy zevraj je to daleko a kym sa hostia presunu bude vela hodin .... tak ja uz neviem prosim poradte 😞

• zredukovat hosti ak sa nemestite nikam...alebo pod holym nebom 🙂

• suhlas s nely.....neverim, ze sa pocet hosti neda zredukovat.....alebo potom improvizacia - nejaka jedalen v skole/tovarni....kazda svadba obmedzena rozpoctom je o kompromisoch 😉

• to uz sme poskrtani 😐 a pod holym nebom ja by som suhlasila ale nasi nie 😐 uz sme na jednej takej svadbee boli ... a vsetko sa im topilo ... zakusky torty s jedlami bol problem tak neviem ci to male zle zorganizovane alebo ... neviem no

• Sponzor fóra
  • ja by som tiež škrtala zoznam hostí... presne takto by som dopadla ja keby sme nerobili malú svadbu. Mamina je z ôsmich súrodencov, ocino zo štyroch keby mám volať každého uja, tetu, bratranca, sestrnicu s rodinou tak je nás len z mojej strany dobrých 200 ľudí a to nehovorím o drahého rodine. Robíme svadbu s 35 ľudmi nášmu srdcu najbližšími a hotovo 😉

• Skúšali ste sálu v Studenci, Granč Petrovciach alebo s Spišskom Hrhove? sú to pomerne veľke priestory, Studenenc a Granč Petrovce sú obnovené...

• @bajana  dik 😉

• co tak rozdelit to na dva vikendy? 🙂

• Dakujem idem pozriet 🙂

• Baby ja nechcem nic obycajne chcem kastiel zamok alebo luxusny hotel .....

• a Redutu si skúšala? to by malo byť dosť veľké, či?

• @gardulamou , do Reduty sa vraj vojde az 350 ludi, ale cim viac ludi, tym menej miesta na tancovanie.

• Reduta je obsadena na 3 roky dopredu 😞

• Stale sa da najst termin, my mame svadbu buduci september a redutu sme rezervovali pred 3 mesiacmi. Treba tam ist a porozpravat sa s pani veducou, mozno volny termin je.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov