Miesto pre svadbu v okolí Zvolena a Banskej Bystrice

9. mar 202080

Ahojte,
chcem sa prosím opýtať či neviete o nejakom peknom mieste na svadbu pre cca 100 ľudí. Už som si veľa guglila viem o miestach ako je Zlatý Dukát a Hokejka v Zvolenskej Slatine, hotel Kráľová, Fuggerov dvor, ... boli sme sa pozriet aj v Masarykovom dvore a ten sa nám pozdával asi najviac len v poslednej dobe naň počujem dosť zlé recenzie :/ Zistila som. že nájsť v okolí Zvolena nejaké pekné miesto na svadbu je dosť ťažké :/ Predstavovala som si miesto, ktoré je obklopene prirodou, žiadne komunistické priestory... Keby ste o niečom vedeli budem rada za každú radu.
Ďakujem.

Zuzana

 • My budeme mať svadbu v Gril reštaurácií Suchý vrch, skús pozrieť

 • viglašsky zámok si pozerala ? alebo hotel kaskady sliač alebo palace ,hotel polana , hotel Partizan na táloch

 • skúste pozrieť aj Hotel Kochau v Kováčovej. Situovaný v prírode, s možnosťou obradu vonku. V albume máme pár fotiek zo svadby, ktorú sme tam v roku 2019 realizovali.

 • Sponzor fóra
 • prosím vás, aké zlé recenzie na Masarykov dvor počúvate ? My tam budeme mať svadbu, tak som zvedavá.

 • @natalia123456789  vela ludi mi hovorilo ze je tam zle spraveny ten priestor časť kde sa sedí je vlastne oddelene od tej kde sa tancuje, bavila som sa o tom aj s našim DJom on povedal, že mu to vyslovene nejak nevadí a že to rieši tak že zoberie mikrofon a ide medzi ludi, lebo inak hovori poza stenu na nich... tak toto je asi take najvacsie minus... ale tak da sa s tym pracovat a zase ini ludia mi hovorili, že im to vyhovuje že sa aspoň mohli porozprávať.. sto ľudí sto chutí...
  potom som pocula take že zlá obsluha a že zle varia ale to bolo od jedneho človeka, iní hovoria že boli/sú spokojní. Ale verím, že všetko bude dobré. Držím palce nech máte krásnu svadbičku 🙂

 • My budeme mať svadbu v Zlatom dukate vo Zvolenskej Slatine.Ja som chcela mať svadbu vonku a tento priestor úplne spĺňa moje predstavy.

 • Tiež som mala podobný problém, nakoniec sme sa rozhodli pre zámok Vígľaš na základe dobrých odporúčaní 🙂

 • Dobrý deň,
  pracujem ako svadobná manažérka v zámockom hoteli The Grand Vígľaš****blízko Zvolena a rada by som Vám dala do pozornosti našu ponuku 🙂
  Hotel The Grand Vígľaš**** je ako stvorený na splnenie sna o rozpŕavkovej svadbe na zámku. Rozmanitosť priestorov, vynikajúca gastronómia a profesionálny prístup personálu je zárukou toho, aby ste sa cítili počas Vášho veľkého dňa ako kráľovná.

  U nás nájdete všetko pod jednou strechou:
  · výnimočné zámocké prostredie
  · možnosť civilného aj cirkevného obradu
  · svadobná hostina v jednej z troch svadobných sál
  · noc v novomanželskom apartmáne grátis
  · zvýhodnené ubytovanie pre všetkých hostí
  · raňajky, wellness a parkovanie v cene ubytovania
  · možnosť fotenia v celom areáli zámku
  · privítanie F&B manažérom, rozbíjanie taniera a novomanželský prípitok
  · koordinácia svadby

  V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku alebo osobnú prehliadku priestorov nás kontaktujte mailom na svadby@grandviglas.com alebo telefonicky +421 903 698 383.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
  Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.
  Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.