Miesto s ubytovaním pre 100-120 ľudí Košice a okolie

Ahojte, hľadáme ideálne miesto na svadbu budúci rok pre 100-120ľudí, s možnosťou aj ubytovania - polovicu hostí minimálne budeme potrebovať ubytovať. Niečo pekné, cenovo dostupné, najlepšie bez korkovného. Chutné jedlo, ochotný personál, možnosť hostiny aspoň do 4hodiny. Kebyže viete o niečom, budem Vám veľmi vďačná za každý typ. Ďakujem :-) :-)
Odpovedať
Ahoj, my máme svadbu v Prešove, Reštaurácia Mladosť. Kapacitne by ti to mohlo vyhovovať, majú tam ja penzión trochu skromnejší. Neviem presne kapacitu ubytovania ale my mame pre 40 ľudí a určite by sa dalo aj viac. Cena je tam v pohode, boli sme tam na viacerých svadbách a jedlo chutné. Môžeš si priniesť vlastný alkohol, koláče, nealko. Zatiaľ komunikácia úplne bez problémov. Len ak by sa ti páčilo volať čím skôr, my sme dohadovali termín v novembri 2018 a na 2019 mali jeden jediný voľný termín.
Odpovedať
@marienka1125 Ahoj,skus Kastiel Fricovce,mozes tam mat aj obrad,varia perfektne,korkovne sa neplati a ubytko je aj v kastieli( pre novomanzelov zadarmo apartman) aj v kurii a je ozaj velmi pekne.
Odpovedať
Ďakujem baby, pozriem aj jedno, aj druhé :-)
Odpovedať
Ja odporúčam inštitút vzdelávania veterinárnych lekárov ivvl, konkrétne "VETBAR" chutné jedlo, prevádzkar úplne super, ubytko tiež pekné a ceny bezkonkurenčné
Odpovedať
skús pozrieť Hotel Biele Studničky na Dargove :) http://www.bielestudnicky.hoteldargov... nanovo zrekonštruovaná sála s veľkou kapacitou a možnosť ubytovania
Odpovedať
Ďakujem baby:-) idem pozrieť.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@marienka1125 Ahoj, my momentálne hľadáme tak podobne ako ty, zatiaľ som nenašla nič čo by nás veľmi zaujalo. Avšak, tvoj príspevok bol minulého roku, podarilo sa ti niečo nájsť s veľkou kapacitou ubytovania?
Odpovedať
@dominika_kuizova ahoooj,viacero prevadzok ale na kazdej nam nieco nesedelo a nakoniec to mame v Hoteli Javorna na Drienici..ked vecer mala zaspi,poslem Ti do spravy prevadzky ktore mali kapacitu ubytovania🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?