Motel Kamenec - Zemplínska šírava 2016

Ahojte kočky. Chcem sa spýtať či mala niektorá z vaá skúsenosti prave s týmto motelom.Ako to je s výzdobou? A poprípade aj s jedlom? ;-)
Odpovedať
@modroocka86 bola som tam na X-svadbách a zakaždým SUPER. Krásna výzdoba a výborné jedlo aj servis okolo. Vychádzajú maximálne v ústrety požiadavkám :-)
Odpovedať
@lenulikus dakujem krasne:-) len som chcela vediet ci výzdobu robia oni alebo sito zabezpecuje nevesta :-) a som rada ze jedlo je tam super :-)
Odpovedať
@modroocka86 majú všetko, aj obrusy aj návleky na stoličky a farebný motív si vyberáš sama
Odpovedať
@lenulikus super ciže o vsetko je postarane :-) dakujem za rýchlu a pozitívnu odpoved :-)
Odpovedať
@modroocka86 za málinko....len ak tam chcete svadbu, pýtajte sa na volny termin cim skor...nakolko je kamenec ziadanym miestom na konanie hostiny. pa ;-)
Odpovedať
ahojte, len som Vam chcela dat vediet, ze som pisala moteli Kamanec v oktobri 2015 ohladom svadby pre 60-70 ludi a odpisali mi toto: 'Je mi ľúto, ale organizujeme svadby s počtom hostí nad 120.' No a od kamaratky, ktora tam bola na svadbe viem, ze to nie je pravda pretoze mali omnoho menej ludi.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?