Nápady na svadbu v okolí Senca?

2. aug 201740

Hľadám priestory v blízkosti Senca, máte nejaké tipy a skúsenosti?

 • záleží od počtu ľudí, koľko budete mať na svadbe...ale určite kuk Dolný majer a ešte aj Hotel Zátoku 🙂

 • Cca od 50 do 70 ľudí

 • Hľadám priestor pre 100 ľudí, niečo neokukané, pekné. Skôr by som chcela priestor do vintage štýlu. Nemám rada úplne strojené priestory, čiže hotel skôr neprichádza do úvahy.

 • my máme svadbu v Hoteli Senec 🙂 priestor sme si vybrali z viacerých dôvodov, tie hlavné boli - klimatizovaná sála (v auguste priam nutnosť 😃 ), možnosť obradu priamo na terase hotela, terasa k dispozícii počas celej svadby, pri splnení povinného odberu na hlavu žiadne nezmyselné poplatky za prinesenie vlastného alkoholu, koláčov a pod. komunikáciu do dnes hodnotím za viac než pozitívnu, sú veľmi príjemní, ústretoví, s ničím nie je problém 🙂 verím, že aj svadba dobre dopadne, ale zatiaľ nemôžem naozaj nič vytknúť 🙂 držím palce pri hľadaní správneho miesta 😉

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
  Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
  Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov