Nemecky kultúrny dom v Rači

Je nadherny ale nema svoju vlastnu restauraciu...mali ste tam niekto svadbu? ako ste to riesili s jedlom? resp. neviem si to predstavit ze by sa teple jedlo pre 90 ludi malo takto donasat...nejake skusenosti? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @granulka, neviem či je to ešte aktuálne, ale my sme tam mali v septembri svadbu a catering nám robila firma weddinx.sk. Všetko prebiehalo v poriadku, neviem ako zabezpečili že bolo jedlo teplé, ale každopádne sa im to podarilo :)
Odpovedať
@dominika_fikova dakujem az reakciu, my uz mame 2 roky po svadbe :-D ale vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D tak dúfam že bolo všetko v poriadku ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@dominika_fikova tiež uvažujem nad svadbou v Rači a tiež cez weddinx, vieš mi prosím povedať, ako to bolo s prenájmom priestorov? Lebo podľa stránky píšu až cca 900 euro, čo sa mi zdá dosť veľa :O
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @mata44, je to v závislosti od doby príprav a trvania hostiny. Ale dá sa to zmestiť aj do takých 700-800 eur :-)
Odpovedať
@dominika_fikova Ďakujem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, my tam budeme mat svadbu buduci rok v maji a priestor nas vyjde do 700 EUR.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
@sondzis Možem sa prosím spýatať na detaily? Aka bola svadba v tom kulturnom dome raca? kolko vás to vyšlo? aký cattering ste zvolili? koľko hostí ste mali?
Odpovedať
Profilova fotka
Josip catering tam robí cateringy dosť často 👌😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte ma niekto aktuálne informácie o tomto mieste? Robia ešte svadby? Je to tam pekne a rozmýšľam nad tým. Ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?