Nevesty 2016 Žilina a okolie

22. sep 20155

Ahojte kočky. Som čerstvo zasnúbená a konkrétnu predstavu o svadbe nemám. Ale už sledujem, hľadám a kade tade si všeličo všímam. Páčia sa mi rôznorodé veci, pomaly každý deň to vyzerá inak 😃 Rada by som sa delila o dojmy a informácie s vami - snúbeničky zo Žiliny prípadne okolia - môžeme si pomôcť s odporúčaniami - tipy kde čo zohnať, ceny, podmienky. Čo vy na to?

• Ahoj, bola by som za 🙂

• Ahojte kocky. Tak tento vikend sme sa vydali na vyzvedy do hotelov a penzionov do rajeckej doliny. Sumar dam, ked nam doma naskoci internet 🙂 Ma niekto dake tipy na cokolvek?

• Ahojky a mate uz termin? Kde vsade ste sa boli pytat? My sme si rezervovali Hotel Skalka v Rajeckych Tepliciach, budeme mat cca 65 ludi. Je to tam tak akurat na ten pocet osob.

• Sponzor fóra
  • Ahojte. Termín nemáme, ale radi by sme čo najskôr 🙂 Prešli sme čo sa dalo. Tu je súhrn, ktorý verím, že pomôže niekomu. Sme totižto obaja také typy (alebo sme sa to naučili vo vzťahu??? 🤔 neviem... že pri rozhodovaní skoro o čomkoľvek, potrebujeme najskôr pozrieť možnosti aké máme, a potom sa dlho rozhodovať a riešiť, čo bude najvhodnejšie, čo sa nám páči a zohľadniť veľa vecí. Keď je toho moc, pristupujeme k tabulkám 😃 Obaja nerozhodní, čo nevedia, čo chcú (resp. to čo by chceli je vždy utopistické 😃). Ideálny pár, čo vám poviem... 😃
    Skalka Rajecké
    • 30/os. Strava
    • 30/os. Ubytko
    • 200 pronájem
    • 20/hod. po půlnoci

penzion Antik
    • Od 16/os. Strava
    • Do 20/os. Ubytko, Max. 45
    • Pronájem nic
    • Kapacita 50
    • Jsou v rekonstrukci

Relax
    • Max 45
    • Ubytko od 40/izba
    • Menu od 15
    • Pronájem nic

Merito
    • 55 kapacita
    • Cena podle menu
    • Tržba aspoň 1500

Encián
    • 60 kapacita
    • Parket vedle
    • Ubytko 28 Max, 50/izba
    • Cena podle menu
    • 0915492726

Bašta na jazierku v Rajeckých
    • Kapacita venku/uvnitř 55/25
    • Kde tancovat????

penzion Kunerad
    • Kapacita 30indoor/100outdoor (ale zabezpečiť si mokrú variantu)
    • Ubytko 33v penzione+20 v chate, 18€/12€
    • Strava 25/os, snídaně +10
    • Pronájem nic

• My sme sa zásnuby tiež tento rok a za rezervoval sme si už sálu priamo v Za v Slovakii 🙂 zvažovali sme aj iné ale táto nám z toho vyšla najlepšie 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov