Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
vanilla dakujem, holky tak nam to tam aj pofotte, nech mame inspiraciu 8-)
Odpovedať
Hej tam. Tak mozno, ze aj ano.
Odpovedať
ozaj csikike, ja idem asi v sobotu do bn, co s tymi kosielkami? neviem sice, ci sa dostaneme aj do obchodu, ale aspon sa popytam a hlavne mi drahy povedal, ze siju aj kosele na manzetove gombiky, tak si idem " objednat" koselu pre draheho, len tazko povedat, akej farby su tie saty, nie su ani maslove, ani kremove, skor take jemne telove a neviem, akej farby koselu pre draheho skus teda napisat velkosti a farbu a ak nebudu teraz, tak pojdem o tyzden a snad donesiem
Odpovedať
V piatok sme pobehali všetky obchody v NZ, ale môj drahý ani jeden oblek neskúšal, lebo sa mu nepáčil ani jeden. Dúfam, že mu už konečne niečo nájdeme.
Odpovedať
Moj si jeden aj vyhliadol v Modeve,a le vraj je drahy, esste sme neskusali, ale snad nieco pekne najdeme
Odpovedať
U nas to asi bude jednoduchsie. Chceme klasický cierny oblek.
Odpovedať
Vanilla, teraz pozeram, ze mame rovnaky termin.
Odpovedať
V KN sme našli aj my jeden oblek, len bol tmavomodrý a aj veľmi - veľmi drahý, tak ten určite nie. Potom niečo skúšal aj so svokrou v maďarskom Komárome, ale ani tie sa mu nepáčili. Vydeli ste ešte niekde oblek so stojatým golierom? Drahý totiž hľadá taký.
Odpovedať
Aj my ccheme cierny, nech ho drahy znosi a ani nechcem slavnostny, ako tu baby pisu, klasicky cieny, ktory bude mat premieru na svadbe :-D
Odpovedať
Áno, Kaprík vidím :-D !
Odpovedať
ozaj bambulky a bude mat ten vas kravatu vo farbe kosele, alebo chcete inu farbu na kazde?
Odpovedať
Ano, moja polovicka bude mat bielu kravatu. Po polnoci bude mat bordovu koselu a ciernu kravatu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby, moj zahlasil, ze po polnoci uz neche mat kravatu, a ja ako dobra zienka mu to samozrejme povolim ;-)
Odpovedať
csikike, ale ved preco by ju aj musel mat, to uz bude vacsina hosti v dobrej nalade a bude im jedno, ci ju ma alebo nie ;-) ´ ja som sa toho mojho na to este nepytala kaprik aj moj bude mat po polnoci bordovu, len neviem,c i svadbonu bielu a k tomu dat kremovu kravatu, alebo aj koselu nech ma v takej nejakej farbe
Odpovedať
Môj drahý bude mať bielu alebo krémovú košeľu (akú si vyberie), ale určite bude mať krémovú kravatu, lebo aj ja mám biele šaty s krémovou mašličkou. Po polnoci bude mať modrú košeľu a zase krémovú kravatu. Zab_ka, vy budete mať svadbu v piatok? :-.
Odpovedať
nie nebudeme, ale to je na dlhe rozpravanie :-D , aj ked sme chceli mat v piatok
Odpovedať
Len v Pase máš ešte 15. 9. 2006, preto som to myslela. :-N Ak tvoje šaty sú krémové a nebudeš mať na sebe nič biele, ani kyticu nebudeš mať bielu, tak asi vám viac pristane, ak bude tvoj ženích mať krémovú košeľu. ;-) Ale aj keď bude mať bielu košeľu, nič hrozné sa nestane. ;-)
Odpovedať
no ano, mal by mat aj kremovu,a le ja mam taku divnu farbu siat, ze tazko odhadnut, ci najdeme taku koselu a kyticu budem mat z ruzi, snad kremovych, momentalne vaham nad bordovymi
Odpovedať
zabka, ak ta to potesi, tak vacsina neviest sa rozhodne pre bordove ruze
Odpovedať
:-D ano len mi to pride take divoko farebne ... ja som chcela kremove, nech to nekrici, aaaale este si to premyslim a co fotecky zo skladu? budeme mat? 8-)
Odpovedať
zo skladu zatial nie, ale par som nafotila, ale dnes tu nemam fotak, takze mozno az z domu, ak nebudeme rozlietany ;-)
Odpovedať
dobre potesi ma nova inspiracia, tu uz obrazky idu z jedneho albumu do druheho a nikto nehlada nic nove :-S
Odpovedať
len fotit uz fotky mi moc nejde :-( a scenovat sa mi nechce :-N
Odpovedať
prco ti nejde fotit fotky? to som nepochopila teraz :-|
Odpovedať
lebo som namtava :-D vzdy sa mi tam odraza blesk a bez blesku je to take nijake, mozno poviem drahenu nech sa to pokusi nafotit on...snad mu to pojde lepsie :-N
Odpovedať
no ja som sa vraj velmi za rok zlepsila 8-) , ma drhy pofotil, ze uz aj v celku pekne foto obcas spravim :-D neviem si teraz predstavit, ze by sme nemali fotak,a kosi som si zvykla a moja mama sa uz prestala divit, ked fotim aj obed :-D ... sa smiala, ze som ako usilovny cmeliacik, ked som na flore fotila vsetko naokolo a ja pouzivam len automatiku a pre istotu skusim vsetko z bleskom a bez neho, tebe sa tak neda?
Odpovedať
da si mi prepnut, uz som to skusala s viac variantami: proti cervenym ociam, s bleskom, bez, a aj ine typy ako zameranie na krajinu, na osoby, na krajinu a osoby, nocne fotenie ale bez dobreho vysledku, mozno osvetlenie v tej miestnosti nebolo dobre a mozno aj to, ze fotka je leskla...
Odpovedať
alebo jednoduchsie, ja som gramblava :-D
Odpovedať
moze byt aj tou miestnostou, to je pravda, dnes kedy koncis? o stvrtej? uz s ati to krati ... ja som sa dnes riadne zazrala do diplomovky a spravila som si kostru a teraz uz len dopisovat, snad to pojde ;-)
Odpovedať
ano o strvtej, preco? uz to mame len za 39 dni ale nastastie ma este nechyta panika :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?