Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
taak, ze sa mi zda, ze dlho pracujes, lebo ja uz mam toho dnes dost a chcela by som vypnut, tak ma napadlo, dokedy si ty tych 39 to znie fakt divoko, ale ked si zoberies, ze je to vyse mesiaca, tak mas este caaaasu :-D
Odpovedať
no, dnes som toho postihala dost vela, dokoncila som 2 prace a zatial mam volno, nechcem to este odovzdat, nech si nemyslia, ze som fretka :-D
Odpovedať
naco, aby to neocenili a dali viac roboty, presne tak, aspon mozes viac vykecavat :-D
Odpovedať
to hej, len keby vedeli kolko casu pracujeme a kolko sa len flakame :-D , ty si dnes v robote, alebo na intraku?
Odpovedať
som na intraku, uz som dopisala sip, uvarila puding, urobila cesnakovu natierku pre draheho a idem sa hrat s tabulkami, momentalne vegetim pri nete na chvilu :-)
Odpovedať
no mna dnes este caka mozno navsteva krajcirky pre draheho, a mozno farar (nie trnovecky) a mozno podpisovanie zmluvy o predaji bytu....a mozno ani jedno, takze sa tesim na prekvapenie. Co je to sip?
Odpovedať
jaaj preklep dip :-D , mam novu klavesnicu a este nie sme zohrani :-D tak teda zelam skore a stastlive vybavenie veci a stretneme sa zajtra, ja idem na navstevu kolegyn poklebetit o skuskach
Odpovedať
pa, zajtra. ;-)
Odpovedať
Ahojte. Tak ja som si v podstate len teraz docitala vase prispevky. Gratulujem aj jednej aj druhej, ze sa vam dari s problematikou bytik. Ja som uz tiez zacala s diplomovkou. Mam uz 10 stran! Dobra, nie? Poobede sme sa boli pozriet na dalsie oznamenia, ale zvytazili tie ranne. Skusim pohladat obrazok a dam ho do albumu. Je sice drahsie, ale dufam, ze sa vydavam len raz. Vo stvrtok sa chystam do mesta a tak pojdem hladat svadobne pohare. Je este okrom toho vedla zeleneho domu niekde predajna?
Odpovedať
ahojte.Tak konecne sa zas pridavam aj ja..znova som mala co robit,kym som precitala vsetko,co ste zatial stihli popisat.. :-)
Odpovedať
Ani sa ti necudujem. Ja som tu v podstate denne, ale aj tak mam co robit.
Odpovedať
Ani ty nestihas? Teraz tu je celkovo vela novych tem..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja si uz nové temy ani necitam, jedine ked ma zaujmu hned na zaciatku.
Odpovedať
Ja som si teraz precitala tu..docerta s pripravami..a su tam prispevky,ktore mi vobec nie su cudzie.A potom som docitala aj tu o rozvode,ale uz mi vadi,ze kocky sa tam navazaju jedna do druhej. :-(
Odpovedať
Prevdu povediac, ja to uz ani moc nesledujem. Uz nie som taka aktivna v tomto smere ako zo zaciatku. :-)
Odpovedať
ahojte, to je strasne, clovek na chvilu vypne pc a uz ste tu :-D , j som si pretriedila v postielke clanky a teraz idem znova pisat kaprik, ak zistis, kde tie pohare daj vediet, ja to zatial vidim na ikeu evatu zanedbavas nas 8-(
Odpovedať
Dobreeee skore rano zelam pracujucemu narodu ... tak, co baby ako ste pochodili vcera? Kaprik nezabudni nam pohladat to oznamenie, sme zvedavi :-)
Odpovedať
Vyzera to tak, ze sem chodime na etapy, my 2 cez den a kaprik a evatu poobede. ;-)
Odpovedať
ahoooj! heeej, ale aspon chodia a su v obraze 8-)
Odpovedať
tak ako dopadol tvoj drahy koli bytu?
Odpovedať
no super, vcera bol u tety a ta napisala list pre notara, drahy to prepisal a uteka s tym dnes notarovi, aby ten mohol vsetko prichystat, takze bude to mrznut asi na katastri, ma v robote strasia ludia, ze na to mezem cakat aj tri mesiace ]-( som pozerala albumcek, to mas kvetinky z kalendara? a ten podvazkovy si si kde kupila?
Odpovedať
to stasticko som dostala od buducej svagrinej, a kvietky su z casaku, inspiracia, tu oranzovu sme uz robili a na zivo je uzasna
Odpovedať
si dostala darcek od svagrinej, pekne od nej :-) , ale ja si radsej asi sama vsetko kupim, hoci aj mna mozu prekvapit (nemilo) :-D
Odpovedať
ked mala svadbu ona tak som ja kupila jej, trocha som sa bala ked mi povedala, ze mi tiez kupila take, lebo mame odlisny vkus, zo zaciatku sa mi to vobec nepacilo, ale teraz mi to az tak nevadi... :-N
Odpovedať
no ved ja sa toho bojim, kazdemu sa paci nieco ine ... inak nech nezabudnem, neviem,c i si to vcera registrovala v sobotu idem do bn a drahy odmietol ist aj tyzden neskor, takze kosielky by som chcela vybavit teraz (ak bude babka ochotna zobrat nas v nedelu do obchodu), ak mas zaujem napis farbu a velkost, to im zavolam, ci maju a ja pojdem ocinovi snad vybrat daaaku, len musim velkost vyzistit
Odpovedať
opytam sa este brata, ale drahy by potreboval olivovo zelenu a velkost este musis pockat, nie som si ista.
Odpovedať
musime skocit este ku krajcirke, boli sme vcera ale drahy vahal, lebo sa nevedel rozhodnut medzi tmavym a bledym oblekom... :-N
Odpovedať
ja len aby to nebolo ltt, mozno drahy pojde aj o dva tyzdne, to uz ho mozem poslat aj bezo mna, ja len aby si stresy nemala, ze este kosela nie je :-) moj ocinko ma narodky 11 a tak chcem aby mal darcek na cas, preto to chcem to vybavit teraz
Odpovedať
aj moj drahy ma narodky 11, budu mat taku zelenu?
Odpovedať
neviem, zalezi ci maju kazdu farbu v jednej velkosti ... a s kratkym rukavom teda? cca cislo? poprosim draheho, nech dnes zavola, nech sa babka pozrie pripadne aj do skaldu ak maju, ja by som pre ocina chcela nieco zemite
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?