Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
no my chceme od elanu odpust mi laska, taky krasny sladak, mozno by sme zvladli aj valcik, ale tato pesnicka sa nam velmi paci
Odpovedať
ano je krasna, moj elan nema rad :-| , vraj tazia s byvalej slavy a tak, moj je prosto prilis narocny a niekedy ma tym krasne vytaca ]-( ten tvoj ti asi take nerobi, okrem farara a kostola :-) , co ten oblek, uz sa rozhodol? ja by som bola za tmavy, ak ty budes mat biele saty, ale to je len moj nazor, pacilo by sa mi napriklad, ak by ste boli obaja kremovi ;-)
Odpovedať
no, zatial to vyzera tak, ze bude kremovo-pieskovy (neviem ako by som nazvala tu farbu) ak zajtra najde k tomu topanky, ak nie tak bude mat tmavy oblek...vyzeralo by to hlupo, ak by ten svetly nosil obcas na skusky (v lete)?
Odpovedať
neviem, ak sa jemu paci, prco by nemohol, nikde nie je pisane na nom, ze je svadobny ... skocte do toho zeleneho, zda sa mi, ze tam mali aj panske blede, ale mozno sa mylim
Odpovedať
pozerali sme vsade, ale najkrajsiu bledu mali u krajcirky, nastastie nam dala kusok z bledej aj z tej tmavej aby sme sa mohli rozhodnut, tak teraz vsade chodim s kuskami latky, a kazdemu ukazujem nech si vyberie a vsetci (okrem otca) si vybrali tu pieskovu :-N
Odpovedať
to mas dobre s tym kuskom, aspon vies aj topanky k tomu hladat, ja si tie moj svadobne napamatam a tak mozem skoncit s topankami uplne inej farby :-)
Odpovedať
no, ale si neviem predstavit, ze by si chodila s kuskom svadobnych siat na nahananie topanok, ak by to mala kazda nevesta, tak z tych siat ostane len cverna. Mne uz pripada divne, ze behame po obuvych a vytahujeme kusok latky a prirovnavame 8-) :-o :-N
Odpovedať
nie vobec nie, preco, vy si vyberate a ostatni nech si trhnu!
Odpovedať
zabka, dobre... 8-) , ale myslim aj na teba a pokukavam nieco smotanove. Ale ked si predstavim co vsetko musime este stihnut, tak ma ide rozdrapit, neviem ako to postihame, ale neva, ved nieco bude.
Odpovedať
dakujem, ja ani nie smotanove, skor take nie moc bezove a hlavne bez paty, to ma vzdy odrie (ale zase keby boli uzasne, co clovek nevydrzi pre to), alebo nie uplne biele - kombinovane a neboj stiha sa vsetko, mas na to mesiac a hlavne vdaka tejto stranke mas prehlad, co vsetko treba ;-) ozaj zakusky uz mas objednane a co torta, kde si das tu robit?
Odpovedať
zakusky z mojej strany budu z tesedikova a aj torta, ale este nie su objednane, budeme tam musiet skocit, ale to az po tom ako na nase mamky stretnu. Vcera konecne dodali kucharka zoznam veci, tak sa vieme pohnut. Z draheho strany budu zakusky z Hornych Salib od Jakubecovcov. (Tam robia uzasne trene rozky-zboznujem ich, tak sa asi dohodneme so svokrou, nech ich zoberie viac a my zoberieme puncove viac, lebo tie robia v Tesedikove najsamlepsie), este nesmiem zabudnut zavolat do salona, ci budu mat tie saty pre nase krsniatko (vtedy bude mat 10 mesiacov a nemaju ziadne biele saticky, ale vraj ich usiju), este musim ist skusit aj moje, aby som si vedela kupit spodne pradlo. Ty to uz mas za sebou, kde sa oplati ist? Ja mam vacsny problem zohnat podprdu, lebo potrebujem velke kosiky.
Odpovedať
Ahojte. Ako sa dnes mate? Ja ako vzdy stale nestiham. A nakukla som len preto, lebo potrebujem radu, mozno Csikike mi vie pomoct. Ta cukraren v Tesedikove, nema adresu na nete. Telefon mam. Vyzera to tak, ze si budeme odtial objednavat kolaciky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
kaprik IP
Odpovedať
No povedala by som, ze v sali ten butik pri klucoch, inde som boĺa sklamana a samozrejme v admirali som nebola, ako som tu uz pisala. Skus to sladkovicovo, ak mozes. Ak chces lilla donna, aku tu ma vacsina bab tak chod hore do teho noveho centra pri albii, tam nad obuvou v obchode s kostymmi maju aj 4B (to by ti mohlo stacit). Kvoli tym satam zavolaj cim skor, mohli na to zabudnut. A hlavne sa vyfot v satockach, nech vidim ako pristanu tebe. Ja som akurat pozerala novy album z priprav a su tam zavoje, asi sa zamyslim, aj ked drahy neche, ale niektore ucesy s tym vyzeraju fajn, zajtra si to dam do albumu. Zakusky aj my chceme z toho tesedikova, len som si neni ista tou tortou, ci mi spravia taku. Inak ak sa dopracujes k ich cenniku, mysli, prosim, na mna. To co maju na stranke sa neda otvorit a nemam cas tam chodit teraz.
Odpovedať
pred skoro rokom sme tam davali robit tortu na krstenie malej a priniesli sme obrazok (bola to hladina rieky s brecranom, kamienkami, hribikmi a slimakom a spravili nam presne taku, ak to najdem v kompe, tak to sem smarim) a ceny z cukrarne sa musis s nimi dohodnut. Pri vacsich odberoch davaju zlavy. Ozaj nas ta torta (vsetky postavicky a aj cela potiahnuta marcipanom- alebo niecim takym stala 500.-). A 2 roky do zabu sme brali na svadbu tiez odtial, tiez potiahnutu tou hmotou a tak bola asi priblizne. Tento rok sme dali otcovi spravit telo zenskej (strasne velke) od krku po stehna, tiez obtiahnute tou hmotou a to stalo 700 alebo 800 (v prsnikoch mala konak alebo iny alko)
Odpovedať
super cena, ja ratam vyse tisicky a to chcem bud jednoduchu takuto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... alebo dvojposchodovu takuto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... este musim zohnat postavicky, zacnem patrat ked bude trochu casu
Odpovedať
myslim, ze to nebude problem pre nich, a mala by si sa zmestit s oboma do 2000.- kde chces zhanat postavicky?
Odpovedať
neviem este, vzdy ked niekam idem myslim na ne, ale intenzivne budem behat v blave, dostala som typ od mamus, ze v dubravke maju cukrarsku skolu a tam je pekny vyber
Odpovedať
prave som volala s drahym ma behacky kvoli bytu a slubil, ze zavola kvoli koselam, ale napisem ti to asi az vecer, chuda moje nestiha, odisiel zo skoly uprostred merania :-| vy ste uz boli v banke pospisat?
Odpovedať
mne sa to moc nepaci na torte, ja som skor kvietkova (to uz je uchylka)
Odpovedať
este nie, neviem kedy pride z trnavy posudok, takze az potom a zmluvu sme este tiez nevideli... ]-( , teraz sa caka, vraj niekedy buduci tyzden, ale to drahy budem poobede v robote. Teraz sa vytesujem, lebo dali drahemu volno na zajtra, lebo ide na skusku z NJ, doteraz sa mu vyhrazali, ze mu nedaju volno a ani paragraf mu neuznaju a daju mu absenciu. Ake behacky ma koli bytu?
Odpovedať
:-D , ved hej nemusi byt tradicna postavickova, ja som vzdy tuzila po takych peknych, snad ich niekde objavim a za rozumnu cenu
Odpovedať
ozaj, nevies kolko stoja tam hore tiez podprsenky a aj vedla klucovej?
Odpovedať
moja v butiku stala 550 a myslim ze lilly stala tiez tak nejak, tam si cenu nepamatam, myslim, ze som z tej ceny bola puf a nechcela som ju ani skusat, ale nie som si ista
Odpovedať
to puff, bolo vela alebo malo? Co som pozerala v GA tak tam cena bola 1200 az 1400 a potom 2200.-
Odpovedať
coze to akoze za podprsenku tolko? no v tom obchode hore, som sa necitila dobre, nesedeli mi predavajuci a este nieco, ale napamatam si, ta cena vsak az taka nebola, to sa neboj
Odpovedať
uz som sa zlakla, bo V GA mali asi prehname drahe veci, nohavicky pod 400 vobec... :-o , asi tam dnes skocim, ak sa mi podari odist z roboty v rozumnom case ;-)
Odpovedať
skus, najskor by som sla do toho butiku, pripadne admiralu a az potom tam hore, tam mali totiz len tuto jednu bez ramienok
Odpovedať
dakujem, tak pojdem omrknut, ak draheho zo mna neporazi 8-)
Odpovedať
ouu a zabudla som, hlavne nechod, tam pri tatrabanke, tam vobec nic nemali :-| a teta na mna pozerala, ked som povedala svadobnu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?