Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • dakujem za tip, ani okolo nepojdem. 😉 ako stojis s DP?

• vcelku fajn, mozno zajtra dokoncim teoriu, az na to ze vysledky nemam 😐 , ale nech mozem aspon nieco ukazat
    momentalne prekladam a prepisujem posledne clanky 😵

• prekladanie? bleeee, to neznasam, s AJ nie som moc v priatelskom vztahu. A ta kopa merani ti bola naco? To nie su vysledky?

• Sponzor fóra
  • su ale nemam ich mam len veeeeela tabuliek a neviem z nich extrahovat vysledky
    no clanky citam lahko, to mi nerobi problem nastastie, horsie je to zo speakovanim

• mne vzdy pri prekladani vysla taka haluz, ze sa vsetci tesili, co za blbosti budem mat napisane... 😃 , neboj a mesiac a den uz budes inac trpiet... 😉
    a to vobec nebudes na stranke? 😮

• no 😐 , kym budeme na intraku budem tu, aj ked po 19 maji sa asi budem musiet stiahnut, budem sa musiet ucit, ale ako sa poznam, neda mi to a doobeda budem tu a vecer sa ucit 😃 , otazne je, co bude po statniciach, drahy sa chce hned stahovat, ja ho chcem ukecat, nech tu ostaneme do konca juna. No a ak sa prestahujeme, tak som bez netu 😴 , jediny pristup bude doma a v robote. Pochybujem, ze ho prehovorim na pripojenie netu 😒 a potom to bude uz len horsie a horsie ...

• inak drahy mi pisal, o tyzden je dedicke konanie 😵 , sa tesiiim

• tak to tu budem sama zavislacit?
    Drzim palce, aby ste boli co najskor vo vytuzenom bytiku, aj ked bez netu to bude riadny abstak 😃 😮

• to teda bude, asi sa budem hrnut do roboty 😃 , a bude tu aj kaprik, ked nebude tolko pracovat 🙂
    a myslim, ze moja zavislost je veeelmi velka a nejaku cesticku si najdem 😉

• tak to dufam, aspon nebudem sama zavislacit. 😃 .
    Kaprik je tu velmi malo, asi ma vela prace. 😐

• hej, ale snad to nebude stale, sice teraz ked musi aj diplomovku pisat ... a ja sa tak skoro tejto stranky nevzdam 😎 , budem zbierat obrazocky pre ine potencialne nevesty v mojom okoli

• mas take? Nebodaj tvoja sestra?

• no relativne ak najde normalneho chlapa a potom su tu spoluziacky, kolegyne a moja zavislost na svadobnych satach 😉

• a na vymenu by nesla, nemam rada bratovu priatelku, by som ju vymenila za nu? Pristala by?

• a na vymenu by nesla, nemam rada bratovu priatelku, by som ju vymenila za nu? Pristala by? 😬

• Sponzor fóra
  • jej, presli oba prispevky, to sa mi doteraz nepodarilo 😮

• neviem, ja ma dost "divnu" sestru, hodim jej foto, mozno ju poznas 😉 , je fajn, ale je inej povahy a doteraz sa tahala s malym velkym deckom 😎 , sme sa na nich bavili, ked sa chodilo na spolocne akcie
    nastastie uz ma vraj iny objav, ten este nepoznam

• tak hod, mozno ju skor bracho bude poznat, ak vravis, ze chodila na SPU do NR

• no by bola sranda, keby sa poznali 😃 , bude mat 23 o mesiac a je fanusik fontany (myslim)

• no, moj bracho bude mat v lete 25 (koncil vlani), takze by sa teoreticky mohli poznat (mozno z autobusu), nechas tu jej foto alebo vymazes?

• radsej si ju stiahni, nech nefrfle, ze ju vystavujem na fore 😉

• ok, poslala som mu maila, ale ak je v robote, tak si to nebude vedeit pozriet, bo mava za chrbtom sefa 😬

• jasne, idem to zmazat

• csikike, ja ze uz si zdrhla domov 😉 , dakujem, velmi sa tu vytesujem a tie chodiace kroky su super slow-slow-quick-quick, to nam vcelku slo

• sa tesim, ze som ti pomohla 😉

• este raz velmi pekne dakujem
    nechcela si dnes utekat do obchodu? alebo sa ti paci v praci? ja uz saliem, uz som dnes tolko prelozila, ze mi z toho zacina sibkat, asi idem varit veceru

• Ahojte! Vidim, ze ste ma spominali. Ja mam v poslednej dobe praci fakt tak malo, ze nestiham a potom este aj sef je casto pri mne a tak ho nechcem provokovat. Snad sa tie krasne chvile nic nerobenia vratia.

Dnes som bola pozriet svadobne pohare a aj som kupila. Mne sa hned zapacili a tak som ich vyplatila, len nam tam este vygraviruju mena a datum. Pozerala som aj latku, maju aj ten odtien co chcem, len pockam do pondelka, ci si v Madarsku nenajdem nieco vynimocne.

K spodnemu pradlu som sa uz nedostala, to snad nabuduce. A neviete, kde mam pozerat biele samodrzky. V obchode s topankami alebo so spodnym pradlom?

• ahoj kaprik, tej prvej casti som nerozumela, mas alebo nemas vela roboty? 😒

co sa tyka samodrziek, aj aj, ja som pozerala v tom novom znackovom bepone v atexe a tam maju rozne
    farby a ceny su od 200 sk vyssie (pre mna drahe), takze pohladam inde
    ak by si stretla nieco medzi bielou a telovou daj vediet

a pohariky si ake kupila? kde?

• V tej prvej casti malo byt malo casu - t.j. vela prace. Naozaj nestiham a ani domov si to nechcem nosit, lebo doma mam co robit s diplomovkou. Esteze v sobotu nemam skolu.

Pohariky som kupovala vedla toho zeleneho domu, ako sa ide do dvora k latkovemu. Cena bola 510 Sk/kus. Je to dost, ale mne sa zapacili a nemam ani cas hladat nieco lacnejsie. Za gravirovanie budem platit dodatocne a trva to cca. 2-3 tyzdne, takze ak by ste chceli aj vy nieco take, tak s tym treba ratat.

• no pekne drahe pohariky, ale ak sa ti pacia, som rada, ze mas o starost menej 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov