Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Ako vidi Zab_ka, tak som ta zemskala. :-)
Odpovedať
coze? nerozumiem
Odpovedať
Niet divu, ze nerozumies, tvoj prispevok sa mi nezobrazil a tak som myslela, ze si odisla. Vyzera, to tak ze cela svadba sa nam predrazi, nakolko aj zatial sa nam zo vsetkeho paci to drahsie.
Odpovedať
:-D kaprik nevadi, snad mas svadbu len raz v zivote! no ja som tu cely den permanentne, prekladala som a pisala teorku, momentalne mam toho uz plne zuby a tak sem pustim draheho, ked dopapa a ja pojdem do postielky citat dalsie clanky, takze uz tu dlho nebudem
Odpovedať
No ved aj ja sa chystam citat si, ale vobec sa mi nechce. Mam jednu cesku knihu, ale tak blbo pisanu a na to, aby som pochopila podstatu potrebujem precitat celu knihu, lebo to cele na seba nadvazuje. Takze sa pekne rozlucim a prajem pekny vecer!
Odpovedať
pekny vecer aj tebe! zajtra som tu od skorej siestej hodiny ;-)
Odpovedať
dobre raaano zelam bambulky, kto dnes pokeca? csikike nemam dobru spravu :-S olivovozelena nie je, maju len zelenu a momentalne siju bluzky pre slovenku, takze ani sit asi nebudu, ale ideme sa v nedelu pozriet
Odpovedať
Ahoj, co tak skoro.
Odpovedať
ahoj kaprik, pracujem :-(
Odpovedať
No pekne! Ja si uz odpocitavam hodiny, ze kedy pojdem domov a budem si uzivat predlzeny vikendik.
Odpovedať
aaaj ja, uz mam 2,5 hodiny :-) za sebou tak este 5,5 pred sebou :-( , my cestujeme zajtra poobede do bn na taku zrychlenu navstevu, ale nechce sa mi, ked si predstavim, ze na mna caka pc a treba dopisovat dip, ale svokrovci ma dlho nevideli, tak sa musim ukazat takze v pondelok vyrazate? co vsetko budete hladat? len oblek a satocky? ci mrknes aj sperky?
Odpovedať
Asi oblek, popolnocne topanky, mozno aj satocky. A ked uvidim nieco pekne na bezne dni, tak aj to mam v plane. Sperky asi nie. Nieco som vyhrabala doma, a mozno teda pouzijem to. Este mozno spodne pradlo a tie samodrzky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
pekne, takze v podstate celu vybavicku ;-)
Odpovedať
Tak asi ano. Ja neviem, ked uvidim nieco pekne, co sa mi bude pacit, tak si to kupim a ak nie, tak popozeram obchodiky doma. Latku som si tiez preto nekupala vcera, lebo pockam, mozno tam uvidim saty mojich snov.
Odpovedať
x-) tak drzim palceky, nech sa vam to podari
Odpovedať
Tak dufam, akurat som si pozerala planovac, takze uz len 99 dní.
Odpovedať
no a ja som si ta prave pridala do mobilu ako cislo 99 :-D , mas deviatkovy den!
Odpovedať
Hej? A ja som akurat nehnevana, lebo mi nechce tlacit tlaciaren.
Odpovedať
a co pekne ho tlacis, mozno je to prave tym, ze ani tlaciaren to nechce vyplut na papier 8-) kasli na to :-D
Odpovedať
Tlacim firemne zalezitosti. A pred chvilkou s ami zasekol papier a odvtedy to nechce ist. Mozno, ze uz sa ani jej nechce pracovat, ako mne :-)
Odpovedať
ani mne sa nechce :-| , chystaju tu ME v kulturistike a stale nieco potrebuju vrrr a ja sa nemozem sustredit na citanie ]-( (ale stazovat by som sa nemala kedze som v robote)
Odpovedať
Veru, len sa nestazuj. To mas fajn, ze robis na takom mieste, aspon mas informacie z prvej ruky, co sa tyka sportovych a hudobnych udalosti.
Odpovedať
:-D volakedy by som to ocenila ale dnes mi je to uz fuk a chcem zdrhnut hned ako sa da, ale aspon mam pracu, kde sa mozem venovat aj skole
Odpovedať
To hej, v podstate sa clovek ma tesit tomu, co ma. Niektori ludia nemaju ani taku pracu.
Odpovedať
noo spravna pripomienka, budem sa tesit, ze mam tu moznost zarobit si
Odpovedať
Ved ano, niekedy ani ja nie som spokojna so svojou pracou, ale potom si pomyslim? ze som mohla aj horsie dopadnut a potom mi je hned lepsie.
Odpovedať
Ja si to uz pekne pomaly naozaj odratavam a tesim sa home. Inak ako ty a diplomovka? Dari sa ti? JA som sa prave zasekla a nie a nie dopisat literaturu
Odpovedať
No ja musim najskor literaturu a az potom analyzu a navrh. Ale nechce sa mi.
Odpovedať
ved ani mne, uz mi zostava to len ucesat a dopisat pouzivane metody z literatury, potom to ukazem veducemu a budem dufat, ze mi to nevrati spat :-S , cez vikend by som si chcela napisat svoje postupy a zavery a potom uz len detaily, snaaaad
Odpovedať
Ja som si myslela, ze mi to pojde rychlejsie. Ja si prave teraz z literatury opisujem danu problematiku a riesenu oblast a az potom robim v danom podniku analyzu a opatrenia. Ale ide mi to strasne pomaly.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?