Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Ako vidi Zab_ka, tak som ta zemskala. 🙂

• coze? nerozumiem

• Niet divu, ze nerozumies, tvoj prispevok sa mi nezobrazil a tak som myslela, ze si odisla.
    Vyzera, to tak ze cela svadba sa nam predrazi, nakolko aj zatial sa nam zo vsetkeho paci to drahsie.

• Sponzor fóra
  • 😃 kaprik nevadi, snad mas svadbu len raz v zivote! no ja som tu cely den permanentne, prekladala som a pisala teorku, momentalne mam toho uz plne zuby a tak sem pustim draheho, ked dopapa a ja pojdem do postielky citat dalsie clanky, takze uz tu dlho nebudem

• No ved aj ja sa chystam citat si, ale vobec sa mi nechce. Mam jednu cesku knihu, ale tak blbo pisanu a na to, aby som pochopila podstatu potrebujem precitat celu knihu, lebo to cele na seba nadvazuje.

Takze sa pekne rozlucim a prajem pekny vecer!

• pekny vecer aj tebe! zajtra som tu od skorej siestej hodiny 😉

• dobre raaano zelam bambulky, kto dnes pokeca?

csikike nemam dobru spravu 😒 olivovozelena nie je, maju len zelenu a momentalne siju bluzky pre slovenku, takze ani sit asi nebudu, ale ideme sa v nedelu pozriet

• Ahoj, co tak skoro.

• ahoj kaprik, pracujem 😞

• No pekne! Ja si uz odpocitavam hodiny, ze kedy pojdem domov a budem si uzivat predlzeny vikendik.

• aaaj ja, uz mam 2,5 hodiny 🙂 za sebou tak este 5,5 pred sebou 😞 , my cestujeme zajtra poobede do bn na taku zrychlenu navstevu, ale nechce sa mi, ked si predstavim, ze na mna caka pc a treba dopisovat dip, ale svokrovci ma dlho nevideli, tak sa musim ukazat
    takze v pondelok vyrazate? co vsetko budete hladat? len oblek a satocky? ci mrknes aj sperky?

• Asi oblek, popolnocne topanky, mozno aj satocky. A ked uvidim nieco pekne na bezne dni, tak aj to mam v plane. Sperky asi nie. Nieco som vyhrabala doma, a mozno teda pouzijem to. Este mozno spodne pradlo a tie samodrzky.

• pekne, takze v podstate celu vybavicku 😉

• Tak asi ano. Ja neviem, ked uvidim nieco pekne, co sa mi bude pacit, tak si to kupim a ak nie, tak popozeram obchodiky doma. Latku som si tiez preto nekupala vcera, lebo pockam, mozno tam uvidim saty mojich snov.

• 😵 tak drzim palceky, nech sa vam to podari

• Sponzor fóra
  • Tak dufam, akurat som si pozerala planovac, takze uz len 99 dní.

• no a ja som si ta prave pridala do mobilu ako cislo 99 😃 , mas deviatkovy den!

• Hej? A ja som akurat nehnevana, lebo mi nechce tlacit tlaciaren.

• a co pekne ho tlacis, mozno je to prave tym, ze ani tlaciaren to nechce vyplut na papier 😎
    kasli na to 😃

• Tlacim firemne zalezitosti. A pred chvilkou s ami zasekol papier a odvtedy to nechce ist. Mozno, ze uz sa ani jej nechce pracovat, ako mne 🙂

• ani mne sa nechce 😐 , chystaju tu ME v kulturistike a stale nieco potrebuju vrrr a ja sa nemozem sustredit na citanie 😠 (ale stazovat by som sa nemala kedze som v robote)

• Veru, len sa nestazuj. To mas fajn, ze robis na takom mieste, aspon mas informacie z prvej ruky, co sa tyka sportovych a hudobnych udalosti.

• 😃 volakedy by som to ocenila ale dnes mi je to uz fuk a chcem zdrhnut hned ako sa da, ale aspon mam pracu, kde sa mozem venovat aj skole

• To hej, v podstate sa clovek ma tesit tomu, co ma. Niektori ludia nemaju ani taku pracu.

• noo spravna pripomienka, budem sa tesit, ze mam tu moznost zarobit si

• Ved ano, niekedy ani ja nie som spokojna so svojou pracou, ale potom si pomyslim? ze som mohla aj horsie dopadnut a potom mi je hned lepsie.

• Ja si to uz pekne pomaly naozaj odratavam a tesim sa home. Inak ako ty a diplomovka? Dari sa ti? JA som sa prave zasekla a nie a nie dopisat literaturu

• No ja musim najskor literaturu a az potom analyzu a navrh. Ale nechce sa mi.

• ved ani mne, uz mi zostava to len ucesat a dopisat pouzivane metody z literatury, potom to ukazem veducemu a budem dufat, ze mi to nevrati spat 😒 , cez vikend by som si chcela napisat svoje postupy a zavery a potom uz len detaily, snaaaad

• Ja som si myslela, ze mi to pojde rychlejsie. Ja si prave teraz z literatury opisujem danu problematiku a riesenu oblast a az potom robim v danom podniku analyzu a opatrenia. Ale ide mi to strasne pomaly.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov