Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
boomba, prvykrat v zivote som ju pouzila hned v prvom semestri na biologii, nikdy viac, som sa triasla, lebo sa mi zdalo, ze ma videla, ako vytahujem papier a ked som sla po vysledky ! u vas nie je co riesit" "1" 8-) , som bola vyplasena
Odpovedať
sa na biolu pamatam, lebo to bola moja 1 skuska, som sa ju drvila aj na lyzovacke... :-N
Odpovedať
ja som si ju nechala az na koniec, aj ked som mala velke zaklady z gympla, tohto som sa bala
Odpovedať
ja som biolu nemala vobec, sa mi zdala pri tych predmetoch najlahsia :-o :-N
Odpovedať
mno tak ani matika nebola najlahsia
Odpovedať
matiku mi ani nespominaj, som sa pri nej riadnde natrapila, hlavne priebehy funkcii som neznasala ]-(
Odpovedať
no a si zober, ze ma skoro rachlo, ked som sa dozvedela ze na doktoranture mam z toho opat skusku!!! clovek sa toho lebva zbavi a fuuuj znova
Odpovedať
co myslis, preco som nesla na doktoranturu :-p :-N
Odpovedať
no ale uz dost o skole, sa nam kaprik stratil :-.
Odpovedať
sme ju asi odplasili :-o
Odpovedať
hej asi hej, ale ved ona sa vrati a ja uz idem o chvilu prec, ak mi pride striedanie nacas ]-(
Odpovedať
tak prijemny vikend
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj, som spat csikike, si este tu?
Odpovedať
som bola v tescu na kamennom a skocila som mrknut aj kosele olivovozelenu mali len jednu jedinu aj to uz v nacatom sacku a stala 800 Sk, inak vsetko len svetle farby ;-)
Odpovedať
no jasne, kde by som asi bola :-D , a co ty, uz na intraku?
Odpovedať
hej prave som sa dorutila, ked ta tu este mam chcela by som drahemu spravit akoze mekac, nevies ako to maso opiect, len okorenene, alebo spravim klasicku fasirku?
Odpovedať
aky mekac?
Odpovedať
sorry, som sa trocha rozlietala do temy jun, azujimava diskusia
Odpovedať
mcdonald country zemlicku s maskom a zeleninkou som zabudla kupit kolu, nech sa drzim pri zivote tak musim ist este von, zelaaaam ti krasny predlzeny vikend ;-)
Odpovedať
mnam, este ze idem domov, bo by som mala co so slinami robit, ale bola som v mekaci na shake :-p
Odpovedať
tak pekny vikendik
Odpovedať
evik, si este tu? pokecame? ja sa balim poobede ideme do bn svokrovcom a chystam si veci a nudim sa :-|
Odpovedať
Som tu,ale uz iba na chvilku. :-)
Odpovedať
doobre, tak preco nas tak zanedbavas? :-( Mas tolko robotky?
Odpovedať
Neboj,cez tyzden to napravim.. :-) ,len teraz to akosi nevychadzalo.
Odpovedať
no to uz tu ja nebudem zavislacit postupne :-( , tlacia terminy a potom ende internetu, drahy mi neschvalil pripojenie v bytiku, vraj sa mam odnaucit vykecavat sa tu |-|
Odpovedať
A nebude ti to chybat? Nemyslim iba tuto stranku,ale celkovo..
Odpovedať
bude ale co mam robit, je to naozaj palka platit za to a navyse na par mesiacov, kedze od oktobra budem mat net v skole :-|
Odpovedať
Tak to je potom naozaj zbytocne,ked ho mas v skole.Ved doma si ho mozete zapojit az potom..Ja som si uz velmi zvykla na to,ze ho mame doma a uz si to inak ani neviem predstavit,ale ja ho vyuzivam aj pri praci a drahy tiez,takze nam sa to naozaj oplati.
Odpovedať
ved prave aj ja som si zvykla treba daco a sup net, no budem mat asi 4 mesiace abstinenciu, na ale ved uz budeme skoro vsetky vydate ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?