Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • boomba, prvykrat v zivote som ju pouzila hned v prvom semestri na biologii, nikdy viac, som sa triasla, lebo sa mi zdalo, ze ma videla, ako vytahujem papier a ked som sla po vysledky ! u vas nie je co riesit" "1" 😎 , som bola vyplasena

• sa na biolu pamatam, lebo to bola moja 1 skuska, som sa ju drvila aj na lyzovacke... 😬

• ja som si ju nechala az na koniec, aj ked som mala velke zaklady z gympla, tohto som sa bala

• Sponzor fóra
  • ja som biolu nemala vobec, sa mi zdala pri tych predmetoch najlahsia 😮 😬

• mno tak ani matika nebola najlahsia

• matiku mi ani nespominaj, som sa pri nej riadnde natrapila, hlavne priebehy funkcii som neznasala 😠

• no a si zober, ze ma skoro rachlo, ked som sa dozvedela ze na doktoranture mam z toho opat skusku!!! clovek sa toho lebva zbavi a fuuuj znova

• co myslis, preco som nesla na doktoranturu 😛 😬

• no ale uz dost o skole, sa nam kaprik stratil 😕

• sme ju asi odplasili 😮

• hej asi hej, ale ved ona sa vrati a ja uz idem o chvilu prec, ak mi pride striedanie nacas 😠

• tak prijemny vikend

• ahoj, som spat csikike, si este tu?

• som bola v tescu na kamennom a skocila som mrknut aj kosele olivovozelenu mali len jednu jedinu aj to uz v nacatom sacku a stala 800 Sk, inak vsetko len svetle farby 😉

• no jasne, kde by som asi bola 😃 , a co ty, uz na intraku?

• Sponzor fóra
  • hej prave som sa dorutila, ked ta tu este mam chcela by som drahemu spravit akoze mekac, nevies ako to maso opiect, len okorenene, alebo spravim klasicku fasirku?

• aky mekac?

• sorry, som sa trocha rozlietala do temy jun, azujimava diskusia

• mcdonald country zemlicku s maskom a zeleninkou
    som zabudla kupit kolu, nech sa drzim pri zivote tak musim ist este von, zelaaaam ti krasny predlzeny vikend 😉

• mnam, este ze idem domov, bo by som mala co so slinami robit, ale bola som v mekaci na shake 😛

• tak pekny vikendik

• evik, si este tu? pokecame? ja sa balim poobede ideme do bn svokrovcom a chystam si veci a nudim sa 😐

• Som tu,ale uz iba na chvilku. 🙂

• doobre, tak preco nas tak zanedbavas? 😞 Mas tolko robotky?

• Neboj,cez tyzden to napravim.. 🙂 ,len teraz to akosi nevychadzalo.

• no to uz tu ja nebudem zavislacit postupne 😞 , tlacia terminy a potom ende internetu, drahy mi neschvalil pripojenie v bytiku, vraj sa mam odnaucit vykecavat sa tu 😴

• A nebude ti to chybat? Nemyslim iba tuto stranku,ale celkovo..

• bude ale co mam robit, je to naozaj palka platit za to a navyse na par mesiacov, kedze od oktobra budem mat net v skole 😐

• Tak to je potom naozaj zbytocne,ked ho mas v skole.Ved doma si ho mozete zapojit az potom..Ja som si uz velmi zvykla na to,ze ho mame doma a uz si to inak ani neviem predstavit,ale ja ho vyuzivam aj pri praci a drahy tiez,takze nam sa to naozaj oplati.

• ved prave aj ja som si zvykla treba daco a sup net, no budem mat asi 4 mesiace abstinenciu, na ale ved uz budeme skoro vsetky vydate ...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov