Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Lebo ja som tam bola minuly tyzden a neboli tam.
Odpovedať
juuj csikike to nerob, biele s bordovym ]-( a aky strih ...
Odpovedať
pozeram ci najdem nieco podobne na obrazku, ale zatial ich aspon popisem, boli take uplne jednoduche s bez ramienok, spodok do A, a v spodnej casti bolo vlozena bordova cast s perlami, sa mi zda, ze aj hore mali nieco do bordova
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... nieco take?
Odpovedať
Zabka, ukradla som si od teba 1 obrazok. Mas tam krasny obrazok na licenie.
Odpovedať
nech sa paci a ktory?
Odpovedať
nie, bolo to ine
Odpovedať
super, budem opat vymyslat x-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Tento, len iny ruz.
Odpovedať
som ich aspon mohla odfotit :-(
Odpovedať
jeej ano to je pekne aprik csikike tak snad ked si pojdes po ne ... pripadne ich odnesies
Odpovedať
ano, pojdem este po ne vo stvrtok, tak ked ich budu mat na figurine tak ich odfotim, vcera tam bol strasny naval, sa mi zdalo akoby tam boli blavacky, ba sa tak spravali, tym to nechcem urazit blavacky, ale toto boli take typicke...bolo ich asi 7 a este par deti
Odpovedať
Článok sa načítava...
jezkovi voci, nemaju dost svojich salonov! :-| a kolko ste museli cakat?
Odpovedať
no prisli sme tam okolo 13.15 a domov sme sa dostali 15.30 a to si ludia skusali zatial v sklade, bo nevedeli vyckat kym sa hentie vyblaznia
Odpovedať
coze a to jedna baba stihala? hmm to aby som sa zacala bat o moje saty ]-( , co ak mi ich znicia!
Odpovedať
skusali si nie svadobne, ale spolocenske :-o
Odpovedať
no dokonca! asi su sporovlive blavacky ;-)
Odpovedať
Ahojte, kde ste vsetky? hm? To tak pilne pracujete? Ja som sa teraz vratila zo sluzobky (medzi som sa stavila aj v ikei) a prave pojdem obedovat... kaprik, zabka, tak ako ide ucenie? Len to moc neprehanajte :-o
Odpovedať
kaprik si este v praci?
Odpovedať
ja som bola pred chvilou v meste a kupila som si telove samodrzky a aj stuh na stol (auto), som spokojna :-D csikike to bola rychla sluzobka .. a co v ikei?
Odpovedať
zabka, tak ako sa dari ucit?
Odpovedať
:-( nevyjadrujem sa, nebola elektrina tak som spinkala a potom sme sli do mesta, kedze sa citat nedalo a teraz idem na vec
Odpovedať
teraz uz prsi, tak sa neda ucit... :-D , co pekne ste boli v meste?
Odpovedať
ale ja som bola kopcit veci, co mi chybali na ucenie a kupila som si hrubu rychlovazbu na moje otazky a cestou sme sli teda mrknut pancuchy, lebo v pondelok ich chcem testovat :-D na statniciach a draheho vraj nimi nevzrusim mi povedal (sa smial) :-( a kupila som si aj stuhu na stol, pripadne auticko, ak na stol budeme chciet inu a pisala som kaprikovi, ze maju aj inu bordovu, co im nedavno prisla taka do fialova
Odpovedať
aha, uz vidim.
Odpovedať
:-D som spokojna, len skoda ze vsetky telove su take tmave!
Odpovedať
tak preco si nechcela smotanove? Su take medzi telovymi a bielymi :-D
Odpovedať
tieto su urcene k zelenemu kostymu na statnice, ak sa mi to bude pozdavat asi si kupim tie smotanove na svadbu ja uz musim ist studovat papa a priprav sa v sali prsi a fuci, brrrrr papa buduci tyzden (neviem, kedy sa ozvem: v pondelok nestihnem urcite a v utorok budem asi vybavovat papiere), taaak mi strasne moc drzte palceky ;-)
Odpovedať
zabka, jasne, budem na teba mysliet a drzat ti palce.
Odpovedať
Ahojte! Vcera som bola pozriet tu stuhu, ale este to stale nie je podla mojich predstav. A teraz som uz doma zo skoly - mam po skuske. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?