Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • najviac ma stve, ze tenmoj sa nestara.

• 😐 nie si jedina, ale zase su veci, co nechavam vyhradne na nom, on ma na starosti fotografa, farara a aj organixtu ma zohnat, do toho sa ja nehrniem

• moj sa tiez nestara a uz nemoze pocuvat moje reci o svadbe... ja som zase z toho nestastna...

• Sponzor fóra
  • Ako to tu citam,tak moj sa zapajal uplne do vsetkeho a ani nevyzeral,ze by sa mu nechcelo.Ved to tym svojim skuste naznacit,ze by sa trosku mohli pridat,ved to bude vasa svadba 🙂

• no moj Robo mi povedal, ze ked sme kupovali byt, tak vsetko vybavoval on, tak ked chcem svadbu, mam sa starat .... 🙂 ... ale ja stale verim, ze to nemysli uplne vazne... napr. oznamko vybral on... aspon nieco zatial..

• emkaa to je ta prvotna patia aj ten moj bol alergicky, ale to uz mame za sebou neboj!

• No moj tiez vybral oznamko a objendal hudobnikov. Boli sme spolu pozerat miestnost, ale tym sa to skoncilo.

• ale budme rady, ze sa vobec zapoja a vyjadria svoj nazor ako ho do vsetkeho kopat

• 🙂 veru,urcite s aaj taki najdu,ze ich treba do vsetkeho nutit,lebo samostatne nespravia nic..

• hej, ten moj si aspon sam oblek vybral aky chce

ozaj kaprik, ty svojho nastavajuceho nemas odfoteneho obleku?

• uvarim sa tu, tak by som isla uz domov...

• Vies, ze nemam. Ale krajcirka mu bude nohavice zuzovat.

• a aky je cisto cierny?

• Ano, cely cierny. Na obrade bude mat bielu koselu a bielu kravuta. Po polnoci bordovu koselu a kravatu.

• ooozaj a co stuha podarilo sa?

• Sponzor fóra
  • ja som ti aj v bn pozerala

• Nie, ale krajcirka mi slubila, ze ju skusi objednat vo velkosklade, tak cakam. Ak nezozeniem, tak si kupim latku a nastriham si z toho pasiky.

• to je dobre, ja sa uz aj po latkach musim rozkukat, co do kostola ...

• nam povedali v Galvane, ze sa o vyzdobu nemusime starat, spravia to tam... stacilo povedat, ake farby chcem... ale trosku sa obavam, ze co potom, ak sa mi to nebude pacit...

• no ved prave, je to fajn, ale ak mas presnu predstavu ... tak im radsej obrazky dones

• Neboj, urcite to bude pekne. Nam to neponukli, a tak to zostava na mne.

• zabka, tak sa mi zda, ze si raz mala v albume vyzdobu - kombinacia s cervenou .. tak take podobne chcem, ale zeleno-biele

• dam ti ten obrazok, nech si stiahnes?

• jeden mam uz, ale skus, ci je to rovnake

• dobre, pohladam

• dakujem

• Ahojte nevesty tak som vás našla a pripájam sa 🙂

• ahoj Veronika 🙂

• Ahoj Mariana o čom sa zhovárate?

• Ahoj.
    Tak sa pochval, co vsetko mate a co vam este chyba.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov