Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
najviac ma stve, ze tenmoj sa nestara.
Odpovedať
:-| nie si jedina, ale zase su veci, co nechavam vyhradne na nom, on ma na starosti fotografa, farara a aj organixtu ma zohnat, do toho sa ja nehrniem
Odpovedať
moj sa tiez nestara a uz nemoze pocuvat moje reci o svadbe... ja som zase z toho nestastna...
Odpovedať
Ako to tu citam,tak moj sa zapajal uplne do vsetkeho a ani nevyzeral,ze by sa mu nechcelo.Ved to tym svojim skuste naznacit,ze by sa trosku mohli pridat,ved to bude vasa svadba :-)
Odpovedať
no moj Robo mi povedal, ze ked sme kupovali byt, tak vsetko vybavoval on, tak ked chcem svadbu, mam sa starat .... :-) ... ale ja stale verim, ze to nemysli uplne vazne... napr. oznamko vybral on... aspon nieco zatial..
Odpovedať
emkaa to je ta prvotna patia aj ten moj bol alergicky, ale to uz mame za sebou neboj!
Odpovedať
No moj tiez vybral oznamko a objendal hudobnikov. Boli sme spolu pozerat miestnost, ale tym sa to skoncilo.
Odpovedať
ale budme rady, ze sa vobec zapoja a vyjadria svoj nazor ako ho do vsetkeho kopat
Odpovedať
:-) veru,urcite s aaj taki najdu,ze ich treba do vsetkeho nutit,lebo samostatne nespravia nic..
Odpovedať
hej, ten moj si aspon sam oblek vybral aky chce ozaj kaprik, ty svojho nastavajuceho nemas odfoteneho obleku?
Odpovedať
uvarim sa tu, tak by som isla uz domov...
Odpovedať
Vies, ze nemam. Ale krajcirka mu bude nohavice zuzovat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
a aky je cisto cierny?
Odpovedať
Ano, cely cierny. Na obrade bude mat bielu koselu a bielu kravuta. Po polnoci bordovu koselu a kravatu.
Odpovedať
ooozaj a co stuha podarilo sa?
Odpovedať
ja som ti aj v bn pozerala
Odpovedať
Nie, ale krajcirka mi slubila, ze ju skusi objednat vo velkosklade, tak cakam. Ak nezozeniem, tak si kupim latku a nastriham si z toho pasiky.
Odpovedať
to je dobre, ja sa uz aj po latkach musim rozkukat, co do kostola ...
Odpovedať
nam povedali v Galvane, ze sa o vyzdobu nemusime starat, spravia to tam... stacilo povedat, ake farby chcem... ale trosku sa obavam, ze co potom, ak sa mi to nebude pacit...
Odpovedať
no ved prave, je to fajn, ale ak mas presnu predstavu ... tak im radsej obrazky dones
Odpovedať
Neboj, urcite to bude pekne. Nam to neponukli, a tak to zostava na mne.
Odpovedať
zabka, tak sa mi zda, ze si raz mala v albume vyzdobu - kombinacia s cervenou .. tak take podobne chcem, ale zeleno-biele
Odpovedať
dam ti ten obrazok, nech si stiahnes?
Odpovedať
jeden mam uz, ale skus, ci je to rovnake
Odpovedať
dobre, pohladam
Odpovedať
dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty tak som vás našla a pripájam sa :-)
Odpovedať
ahoj Veronika :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mariana o čom sa zhovárate?
Odpovedať
Ahoj. Tak sa pochval, co vsetko mate a co vam este chyba.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?