Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • z tort som veeelmi sklamana 😞

1. nemali tvar aki sme chceli, miesto knihy nam spravili okruhle
    2. moja nebola v marcipane, mala len vrch akoze marcipanovy
    3. chutili priemerne, niektorym vobec ... nechceli sme velmi kremove a krem bol vsade
    4. mali sme rovnake farby a zdobenie obidve so sestrou
    5. sklamala ma pristup v prevadzke, ja som mala pocit, ze ak nie som madar, mam pockat ... kazdy hned zacal madarsky a na nase namietky ohladom torty sa vyhovarali, no viete, teraz su tu hody a mame vela prace ...

ja som bola velmi jedovata a sklamana, nastastie to isli potom rodicia dovybavovat

• a ako to poriesili, som aj zabudla, ze tam boli hody 😢

• uz som posledne teraz vybrala, robila som dvojitu davku cesta a ledva mi vyslo 22 pernikov, nas bude 24 ale ved novomanzelia nepotrebuju 😃
    formu som nenasla nikde vrrr ale na jarmoku sme kupili drevne srdiecko pre ocina a ja som ho dnes vyuzila 😃

• Sponzor fóra
  • 😉 , vidno, ze si vies poradit

• nijak to neporiesili, zaplatili, objednali zakusky na svadbu a sli sme prec, mamina sice dala robit aj tortu svadobnu,a le potom ako sme ich v sobotu ochutnali, tortu rusi a spravia mi ju inde, snad lepsie 😐
    a pritom su vsetci s nimi spokojni ...

• mozno to fakt bolo koli hodom, ale viem , ze to pre teba nie je vyhovorka...mozno keby si poznala Tesedikovcanov 😃 ( ti chcu aj z faciek aspon 2) 😃

• 😃 sklamali ma pristupom, lebo ako im mam verit, ze moju svadobnu tiez nedovrzaju
    ale uz som pokojnejsia, pridala som foto pernickov 😎 drahy sice nebol pri vyrobe ale zdobit chce so mnou

• su to riadne kusiska, ale by som si dala 😛 , som riadne hladna

• tak uz padam na sluzobku, maj sa krasne

• jaaj jasne, stastnu cestu a prijemnu sluzobku 😉

• Je mi luto, ze ste tak dopadli s tou tortou. Ja len pevne verim, ze moja svadobna bude dobra ako aj zakusky. Mame tam znamu, tak dufam, ze na to dozrie. Tie pernicky vyzeraju krasne.

• Dobre rano zienky 😉
    kaprik dakujem, urcite dopadnes lepsie ako ja 🙂

• Ahoj zabka! NO nic ine mi nezostava ako dufat.

• ahoooj, ako sa dnes mas?

• Unavene a znicene.

• Sponzor fóra
  • aj ja, vemi tazko s ami dnes vstavalo a este som unavena a co vikend, ako ste ho stravili s drahym?

• Vikend bol nudny. Drahy sa venoval svojim zalubam a ja som bola doma. Aj nam sa strasne tazko stavalo.

• To stretko sa odklada opat, vsak?

• asi hej, ale ja mozno budem v stredu v sali, sa chcem slnit, kym je slniecko ale nejako rozmyslam, lebo neznasam cestovat opat domov

• ale ved nech sa vyjadria ostatne salanky a mozno pojdeme, bez csikike ...

• Tak ak ostatne budu mat cas, tak sa pridam i ja.

• no vidis 😉
    a co svadba, este nieco nahanas, ci uz mas pokoj? a co saty ozaj su uz hotove?

• Nie saty tam budem brat az o dva tyzdne. Nemame vyjasnenu otazku alkoholu, z coho kolko. Potom som sa snazila robit tie male maslicky na rozmarin, ale ja som nesika, tak ich asi kupim, ak zozeniem. Este nemame doma ani obrucky.

• A ty ako? Uz sa vam to blizi. O kolkej to budete mat?

• my to mame o 16.00
    no alkohol sme my teraz nakupit v metre a to som nechala na chlapov, nakoniec sme kupili 14 bieleho a 10 cerveneho, sedemdecky

• My toho potrebujeme podstatne viac. Vina na stoloch bude sudove, o astatne alko nakupime tiez v metre.

• nam to bohate staci, u nas asi 5 vobec nebudu pit a ja chcem asi len sekt,
    tetky dostali becherovku a fenet, im staci to a vinkovi budu mozno 10ti a pre nich je toho dooost 😎

ale rozrastli sme sa cez vikend, nakoniec nas bude 24 😐 , draheho to depta, lebo sme povedali deti nie a uz to zacina ...

• To je este stale lepsie cislo ako u nas.

• 😃 , to ano, uz ste posielali pozvanky?

• Nie, Budem ich posielat okolo 10-eho. Ale uz som zacala pisat adresy na obalky, aby som toho naraz nemala vedla.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov