Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Ahoj a preco potrebujes nove sperky?

• ahojki, necakala som tu niekoho tak skoro
    no lebo tie, co som chcela sa nehodia a potrebujem nieco jemnejsie 😞
    hladam fotky, tak potom ukazem

• Ahojte, zabka, ten zavoj s korunkou ti velmi pasuje 😉

• Sponzor fóra
  • ahoj, dakujem, ale vraj nie bud jedno alebo druhe 😞 (tvrdila aj slecna zo salonu) a drahy s druzickou ma zniesli pod zem, ze co chcem takyto uces (aj ked toto je len surovy), tak mi bolo do revu, vedia byt kruti

• aaale mam doma ja zavoj aj korunku, takze ideme s mamou skusat cosi stvorit

• vidis, nemala si ich tam brat, hlavne nie spolu...takze si nechas len zavoj?

• ano zavoj urcite, chcela som ho, zenich uz tak nenamietal a je jemnunky, nekrici
    len teraz som sa pustila do sliedenia po svadobnych albumoch a hladam ako sa dat ucesat

co tak skoro dnes?

• zmenili nam prac dobu a musime sa zapisovat a je tu aj sef 😠 a este chcem aj zdrhnut ak to pojde 😃

• aha a teda chodis na pol? a kedy koncis

• koncim tiez o 16 😠 , ale nepaci sa mi to takto, neviem ako to ma byt, ci tu mam trcat 8 alebo 8,5 hod., v zmluve mam 40 hod. tyzdenne

• u nas maju trvaly 8,5 s 0,5 na obed ... ak to pomoze
    a chodi ti tak vhodne vlacik?

• rano ide 6.40 a spat ten ako doteraz 16.22 ale vcera som zdrhla, ale psssssssssst 😃
    uz si nasla vhodny uces?

• nie hladam a ukladam, poslem to drahemu, ked je taky mudry nech vyberie! a pritom objavujem svadobne albumy, ktore som vobec nevidela a to tu sedim skoro nonstop!

• su aj take, co si nevidela? Kedy ides domov?

• asi az vecer, dnes som naposledy v blave tak idem zhanat pre ocina kravatu, mamine kabelku, sebe sperky a taaaak, asi az vecer pojdeme

• Sponzor fóra
  • Krasny zavoj.

• dnes vecer? Podla toho kolko si napisala, to bude asi az zajtra vecer 😃

• Ahojte 🙂
    Zabka,podla mna ten zavoj ti velmi pristane a aj taky jednoduchy uces k tomu.S tymi satami je to super..,takz eja na tvojom mieste by som nehladala ziadny zlozitejsi uces.. 🙂

• dakujem kaprik, som spokojna, bala som sa, ze nebude dobry ale som velmi happy z neho a budem mat novy na svadbu, tento je len skusobny

csikike, viem je toho vela, ale co uz ...

ahoj evatu dakujem, aj ja si mylsim, ale iny nie 😞 (vraj ak sa chcem zenichovi pacit, tak bez korunky a vycesat)

• vycesat? nechaj si rozpustene, mas krasne vlasky, skoda vypnut 😶

• Ja si tiez myslim,ze je ich skoda vycesat a drahemu sa budes pacit aj tak 🙂 A to ti kto vlastne povedal,ze vycesat??? Vlasky nech si vypinaju hore tie,co ich maju kratsie 🙂 a nie taketo pekne.. (tymto nechcem nikoho urazit)

• 🙂 dakujem, hladam a hladam vhodne nieco

• Ja by som si ich tiez nechala rozpostene na tvojom mieste. Nechaj zenicha prekvapit, a uvides ze sa mu to bude pacit.

• uvdim, vyskusam, mam na to tyzden
    a co myslite male alebo velke kruhy na spodnicke?

• Neviem a nemas foto, ze ako stoji sukna s jednym a druhym.

• a kruhy, mne sa pacia oba, ale trocha viac ten sirsi

• U teba sa mi asi viac pacia uzke - ale to je moj osobny nazor. Nie su zle ani siroke, ale ja hlasujem za uzke.

• Neviem, ci sa mozem zapojit do diskusie...ale rozhodne tie uzsie kruhy sa mi pacia. Je to take prirodzenejsie...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.