Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Ahoj a preco potrebujes nove sperky?

• ahojki, necakala som tu niekoho tak skoro
    no lebo tie, co som chcela sa nehodia a potrebujem nieco jemnejsie 😞
    hladam fotky, tak potom ukazem

• Ahojte, zabka, ten zavoj s korunkou ti velmi pasuje 😉

• Sponzor fóra
  • ahoj, dakujem, ale vraj nie bud jedno alebo druhe 😞 (tvrdila aj slecna zo salonu) a drahy s druzickou ma zniesli pod zem, ze co chcem takyto uces (aj ked toto je len surovy), tak mi bolo do revu, vedia byt kruti

• aaale mam doma ja zavoj aj korunku, takze ideme s mamou skusat cosi stvorit

• vidis, nemala si ich tam brat, hlavne nie spolu...takze si nechas len zavoj?

• ano zavoj urcite, chcela som ho, zenich uz tak nenamietal a je jemnunky, nekrici
    len teraz som sa pustila do sliedenia po svadobnych albumoch a hladam ako sa dat ucesat

co tak skoro dnes?

• zmenili nam prac dobu a musime sa zapisovat a je tu aj sef 😠 a este chcem aj zdrhnut ak to pojde 😃

• aha a teda chodis na pol? a kedy koncis

• koncim tiez o 16 😠 , ale nepaci sa mi to takto, neviem ako to ma byt, ci tu mam trcat 8 alebo 8,5 hod., v zmluve mam 40 hod. tyzdenne

• u nas maju trvaly 8,5 s 0,5 na obed ... ak to pomoze
    a chodi ti tak vhodne vlacik?

• rano ide 6.40 a spat ten ako doteraz 16.22 ale vcera som zdrhla, ale psssssssssst 😃
    uz si nasla vhodny uces?

• nie hladam a ukladam, poslem to drahemu, ked je taky mudry nech vyberie! a pritom objavujem svadobne albumy, ktore som vobec nevidela a to tu sedim skoro nonstop!

• su aj take, co si nevidela? Kedy ides domov?

• asi az vecer, dnes som naposledy v blave tak idem zhanat pre ocina kravatu, mamine kabelku, sebe sperky a taaaak, asi az vecer pojdeme

• Sponzor fóra
  • Krasny zavoj.

• dnes vecer? Podla toho kolko si napisala, to bude asi az zajtra vecer 😃

• Ahojte 🙂
    Zabka,podla mna ten zavoj ti velmi pristane a aj taky jednoduchy uces k tomu.S tymi satami je to super..,takz eja na tvojom mieste by som nehladala ziadny zlozitejsi uces.. 🙂

• dakujem kaprik, som spokojna, bala som sa, ze nebude dobry ale som velmi happy z neho a budem mat novy na svadbu, tento je len skusobny

csikike, viem je toho vela, ale co uz ...

ahoj evatu dakujem, aj ja si mylsim, ale iny nie 😞 (vraj ak sa chcem zenichovi pacit, tak bez korunky a vycesat)

• vycesat? nechaj si rozpustene, mas krasne vlasky, skoda vypnut 😶

• Ja si tiez myslim,ze je ich skoda vycesat a drahemu sa budes pacit aj tak 🙂 A to ti kto vlastne povedal,ze vycesat??? Vlasky nech si vypinaju hore tie,co ich maju kratsie 🙂 a nie taketo pekne.. (tymto nechcem nikoho urazit)

• 🙂 dakujem, hladam a hladam vhodne nieco

• Ja by som si ich tiez nechala rozpostene na tvojom mieste. Nechaj zenicha prekvapit, a uvides ze sa mu to bude pacit.

• uvdim, vyskusam, mam na to tyzden
    a co myslite male alebo velke kruhy na spodnicke?

• Neviem a nemas foto, ze ako stoji sukna s jednym a druhym.

• a kruhy, mne sa pacia oba, ale trocha viac ten sirsi

• U teba sa mi asi viac pacia uzke - ale to je moj osobny nazor. Nie su zle ani siroke, ale ja hlasujem za uzke.

• Neviem, ci sa mozem zapojit do diskusie...ale rozhodne tie uzsie kruhy sa mi pacia. Je to take prirodzenejsie...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov