Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Ahoj a preco potrebujes nove sperky?
Odpovedať
ahojki, necakala som tu niekoho tak skoro no lebo tie, co som chcela sa nehodia a potrebujem nieco jemnejsie :-( hladam fotky, tak potom ukazem
Odpovedať
Ahojte, zabka, ten zavoj s korunkou ti velmi pasuje ;-)
Odpovedať
ahoj, dakujem, ale vraj nie bud jedno alebo druhe :-( (tvrdila aj slecna zo salonu) a drahy s druzickou ma zniesli pod zem, ze co chcem takyto uces (aj ked toto je len surovy), tak mi bolo do revu, vedia byt kruti
Odpovedať
aaale mam doma ja zavoj aj korunku, takze ideme s mamou skusat cosi stvorit
Odpovedať
vidis, nemala si ich tam brat, hlavne nie spolu...takze si nechas len zavoj?
Odpovedať
ano zavoj urcite, chcela som ho, zenich uz tak nenamietal a je jemnunky, nekrici len teraz som sa pustila do sliedenia po svadobnych albumoch a hladam ako sa dat ucesat co tak skoro dnes?
Odpovedať
zmenili nam prac dobu a musime sa zapisovat a je tu aj sef ]-( a este chcem aj zdrhnut ak to pojde :-D
Odpovedať
aha a teda chodis na pol? a kedy koncis
Odpovedať
koncim tiez o 16 ]-( , ale nepaci sa mi to takto, neviem ako to ma byt, ci tu mam trcat 8 alebo 8,5 hod., v zmluve mam 40 hod. tyzdenne
Odpovedať
u nas maju trvaly 8,5 s 0,5 na obed ... ak to pomoze a chodi ti tak vhodne vlacik?
Odpovedať
rano ide 6.40 a spat ten ako doteraz 16.22 ale vcera som zdrhla, ale psssssssssst :-D uz si nasla vhodny uces?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie hladam a ukladam, poslem to drahemu, ked je taky mudry nech vyberie! a pritom objavujem svadobne albumy, ktore som vobec nevidela a to tu sedim skoro nonstop!
Odpovedať
su aj take, co si nevidela? Kedy ides domov?
Odpovedať
asi az vecer, dnes som naposledy v blave tak idem zhanat pre ocina kravatu, mamine kabelku, sebe sperky a taaaak, asi az vecer pojdeme
Odpovedať
Krasny zavoj.
Odpovedať
dnes vecer? Podla toho kolko si napisala, to bude asi az zajtra vecer :-D
Odpovedať
Ahojte :-) Zabka,podla mna ten zavoj ti velmi pristane a aj taky jednoduchy uces k tomu.S tymi satami je to super..,takz eja na tvojom mieste by som nehladala ziadny zlozitejsi uces.. :-)
Odpovedať
dakujem kaprik, som spokojna, bala som sa, ze nebude dobry ale som velmi happy z neho a budem mat novy na svadbu, tento je len skusobny csikike, viem je toho vela, ale co uz ... ahoj evatu dakujem, aj ja si mylsim, ale iny nie :-( (vraj ak sa chcem zenichovi pacit, tak bez korunky a vycesat)
Odpovedať
vycesat? nechaj si rozpustene, mas krasne vlasky, skoda vypnut :-x
Odpovedať
Ja si tiez myslim,ze je ich skoda vycesat a drahemu sa budes pacit aj tak :-) A to ti kto vlastne povedal,ze vycesat??? Vlasky nech si vypinaju hore tie,co ich maju kratsie :-) a nie taketo pekne.. (tymto nechcem nikoho urazit)
Odpovedať
:-) dakujem, hladam a hladam vhodne nieco
Odpovedať
Ja by som si ich tiez nechala rozpostene na tvojom mieste. Nechaj zenicha prekvapit, a uvides ze sa mu to bude pacit.
Odpovedať
uvdim, vyskusam, mam na to tyzden a co myslite male alebo velke kruhy na spodnicke?
Odpovedať
zabka, nasla som nieco taketo, ale ma to aj korunku: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Neviem a nemas foto, ze ako stoji sukna s jednym a druhym.
Odpovedať
a kruhy, mne sa pacia oba, ale trocha viac ten sirsi
Odpovedať
jeeej dakujem csikike, to je peknunke! ulozila som si to http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... uzke http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... siroke
Odpovedať
U teba sa mi asi viac pacia uzke - ale to je moj osobny nazor. Nie su zle ani siroke, ale ja hlasujem za uzke.
Odpovedať
Neviem, ci sa mozem zapojit do diskusie...ale rozhodne tie uzsie kruhy sa mi pacia. Je to take prirodzenejsie...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?