Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Tak zatial sa dohodnime na tu stvrtu. Teraz letim, ahoj.
Odpovedať
ahojky, pekny dnik ;-)
Odpovedať
dobry vecer emi :-)
Odpovedať
aj tebe... pracujes?
Odpovedať
hej este par minut a pitom sup do postielky
Odpovedať
ja cakam, kym sa nam ozve brat, treba pre neho ist do Serede.. dnes priletel z Korey
Odpovedať
aha pekne a co bude robit v seredi?
Odpovedať
tam ho privezu, takze ho treba doviezt domov... on tam pracuje
Odpovedať
aha taaaaak kto bude soferovat?
Odpovedať
no ja nemam vodicak, takze ja to nebudem :-) moj muz cakatel ... dnes sme sa boli kupat v Sturove na tom kupalisku Vadas... bolo tam celkom fajn
Odpovedať
kto boli tvoje druzicky? tie na fotke...
Odpovedať
super, si nebola v robotke ci az potom? ja som doobeda nahanala fotky a potom uz pracujem ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
nebola som v robote, mali sme obaja dovolenku
Odpovedať
Ahojte :-)
Odpovedať
Nie ste tu nikto?
Odpovedať
ahoj ja som tu az teraz, ale vy asi opat uz makate :-( emi prepac, vcera som mala zrychleny odchod z prace :-D
Odpovedať
Ahoj zabka, este pracujes?
Odpovedať
ahojky jasne, do desiatej :-( a na nete mrtvo co ty tu takto v sobotu?
Odpovedať
Drahy pred chvilou isiel na ryby, tak som sa sem isla mrknut, ci tu niekoho nenajdem. Videla som, ze si tu bola, tak ma napadlo, ze asi podstivo pracujes. Mozeme chvilocku pokecat.
Odpovedať
jasne, budem len rada ;-) mna tu uz tlacia prsty, nech dam fotecky, ale je problem z toho mnozstva vybrat par :-| a ako si ich tak prezeram uz sa mi ani krasne nezdaju
Odpovedať
ahojte... zabka, ale nejake by si nam mohla ukazat :-)
Odpovedať
Daj ich sem par a ja posudim, ci su alebo nie su krasne. Ale ja si myslim, ze urcite su. Dnes to mam uz za 21. Strasne rychlo to ide. Ale uz mam objednanu kyticu. Takze dalsiu vec mame vybavenu.
Odpovedať
aku budes mat kyticu, kaprik?
Odpovedať
a aku kyticu mas x-) budes mat tie kaly? a kde si si ich dala robit? hej uz sa ti to nebezpecne krati uz len 3 tyzdne (teda soboty)!
Odpovedať
Nestihla som ti ako prva zagratulovat, ale nevadi. Mate fakt super fotky. Ta prvu (tvoja oblubena) je krasna. Objednali som si kyticu z kal a frezii, nieco podobne ako mam v pripravnom albume.
Odpovedať
aha to su frezie, som si nikdy neuvedomila, ale je to krasna kytica x-)
Odpovedať
Ta pani vravela, ze su ale jej sa zda ze na obrazku su umele, lebo v skutocnosti zevraj nie su take dlhe. A kedze ja tam umelinu nechcem mat, tak ani kytica nebude presne taka. Objednali sme aj kytucu na auto, pierka, a kytice pre druzicky. A vo vlasoch budem mat pravdepodobne zive frezie.
Odpovedať
jeeej zive kvietky vo vlaskoch! to bude krasne a kedy mas tu skusku ucesu?
Odpovedať
No kadernicka tam nebola, takze ja budem az v utorok volat. Vcera som mala aj skusku popolnocnych. Budu pekne!
Odpovedať
supis, hlavne, ze ty si spokojna a kedy ich mas hotove?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?