Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • ale mozno dame len 3 tmave miesto 4, napamatam sa kolko sme toho kupili 😃

• ah avidis, mna zase nenapadlo, ze vlastne podla tych obkladov, no uz mi je to jasnejsie 😃

• Ahojte,zabka mate velmi pekne fotky.. 🙂 Zajtra sa chystate von?

• Sponzor fóra
  • ahij evatu, hej mam rande s kaprikom o 16tej, pridas sa? a ak budeme kvakat tak nas mozno stihne aj vyplavana csikike 😎

• Rada by som sa pridala,ak vam to nebude vadit? A kde bude stretko? 🙂

• preco by malo vadit, prave naopak, dlho sme sa nevideli, pojdeme na zmrzku 😉

• Takze tam sa aj stretneme? Dobre,pridem..

• oki, budem sa tesit a donesies aj album 😶 , som zvedavucka

• csikike inak ja seriozne rozmyslam, ze ak budeme mat svetlohnedu dlazbu, tak si dam hraskovozelenu kupelku! ale zaujala ma aj jedna kremovo bordova kombinacia z hornbachu ale k tomu sme nenasli vhodnu dlazbu (som nakazena svadbou 😃 )

• nejak ste stichli 😕

• ahojte
    zabka, Peto Majernik je tvoj bratranec?

• lebo vidim na spolocnej foto Julku a na opacnej strane Ivana...

• ahoj emka tak aj ty ho poznas, teeeda
    hej je

• to je fakt sala taka mala, som si nemyslela 😃 a odkial ich ty poznas?

• mame spolocnych znamych, chodili sme chvilu von do rovnakej partie

• Sponzor fóra
  • si v robote?

• hej ale uz len chvilu, co ty? nepozeras tv, ide monk a ja som tu 😞 , ale potom ide film, sa tesim

• zacala som pozerat, ale potom som mala prilezitost dostat sa k pc, tak som ju vyuzila 🙂

• jaaaj, ja sa tu ozarujem uz od rana, priprvovala som fotky na vyvolanie a teraz v praci do toho cumim 😦 , si musim dat pauzu

• a dokedy robis? do 21:30?

• nie mala by som do desiatej, ale koncim
    tak papa bru noc a ak tu budes, o 20 min mrknem 😉

• dobru noc aj tebe.. 🙂 ked ma niekto "nevyhodi", tak budem 😉

• emi ozaj a ty sa zajtra pridas? mozes prist?

• tak uz si asi prec,ale dufam, ze zajtra si to precitas a pridas sa, teba som este nevidela nazivo 😃

• Ahojte!
    Tak dnes ta zmrzka u mna plati.

• ahojky, oki, ja ak nezaspim tiez

• kaprik, ja nebudem asi na stvrtu stihat, musim ist neskorsim vlakom kvoli vybavovackam, co tak o pol piatej? v sali sice budem na stvrtu, ale bez servitok ...

• Dobre. Tak aj ja pojdem pred tym domov. Aj tak som si zabudla doniest tie stuhy co mam.

• Ahojte, ake bolo stretko vcera?

• Ahojte, je mi luto, ze som nemohla prist, dufam, ze si to coskoro zopakujeme.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov