Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Zabky, ale ved aj ty! 😠

• zabka, neser tigra, si pekna a nehadaj sa 😉

• 😃 uz som ticho 😶
    odchadzam do robotky, tak zatial papa

• Sponzor fóra
  • Ale o druhej si tu, vsak?

• tak priejmnu robotu, my sme prave po obede a zachvilu tiez padame na byt 😃

• Aj tebe.

• ooooozaj teraz mi skrsol napad v tomto teple, co tak opekacku mojasvadba aj s manzelikmi (manzelmi cakatelmi)? 🤔

• NO, je to na uvazenie, ale s tou myslienkou sa viem hrat az po svadbe.

• to mi je jasne evi 😉 , mna to len tak napadlo, ze ist k vahu pokupat sa (teda ten kto tam vlezie 😃 ) a taaaak ... len ja robim vsetky vikendy, tak musim vediet dopredu, ze cca kedy ak sa dohodneme

• Neviem, lebo aj augustovky by sa chceli stretnut, potom na par dni by sme chceli vypadnut, potom mame svadbu. Ale treba to navrhnut, ved aj v piatok vecer sa da.

• hej da, len sa musime dohodnut, ak chceme

• Tak pockame co ostatne.

• oki 😉

• Dnes idem do mesta a tak si asi opat dam zmrzku. No co uz!

• tak bru chut zelam! inak u nas konecne prsi, huraaaaa!

• Sponzor fóra
  • No, u nas nie. Ale budem len dufat, ze to pride aj sem.

• je aspon o nieco lepsi vzduch, aj ked uz opat svieti slniecko 😐
    tak co ides dnes zhanat?

• Uvidim. Drobnosti. Najprv sa este raz popozeram co maju

• Tak zelam uspesny lov!

• Uvidime, ale priznam sa ani sa mi nechce.

• ahojte zase ... po stykrat sa hlasim 🙂

• ahoj emi, ako sa mas ty?

• je mi teplo... ale inak fajn.. navarila som, trosku upratala a teraz cakam muza..
    ako v praci?

• este si doma? 😕 alebo uz si doma 😞

pohoda, kedze prsalo je lepsi vzduch, nie je mi teplo a hram sa, dnes som kratko len do siestej, tak sa z toho tesim 😉

• stale som doma, dnes som bola len rano na kozmetike a odvtedy sa tu varim ... studujem fotky a diskusie, ze co vlastne este potrebujem... teda z tych najhlavnejsich veci... mam saty, topanky, popolnocne saty,..... nemam kadernicku a uz ani predstavu o vlasoch...
    ale inak je vsetko ok
    zajtra idem na dva pohovory, prvy je uz vlastne druhe kolo a ten druhy poobede bude premiera 😃

• super tak gratulujem! budem drzat palceky 😉
    a neboj, na nieco prides, ani ja som do poslednej chvile nevedela, co chcem na hlave a tak som kadernicke ukazala par foto a ona sa pokusila o nieco

• vopred dakujem .. 🙂
    fotku bez zavoja nemas? kto ti vlastne robil vlasy?

• foto bez zavoja ee, ale mal to byt pokus o tento uces http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=213703&vReferer=

• a nepodarilo sa?

• vies, ze v sobotu uz asi aj hej, v piatok urcite nie, to som nebola ani ja ani ona spokojna ale v sobotu sa s tym hrala a predsa len na 3 pokus to vyslo

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov