Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
aj ked moj muzik mi tu tvrdi, ze mame o pol piatej ... ale to sa asi obesim, lebo na oznameniach mame o 17 hod.....
Odpovedať
stale nad tym premyslam, musim ist zajtra na matriku sa spytat... tak to je uz naozaj dost blbe, si myslim, ked si nie som ista casom vlastneho sobasa... :-N
Odpovedať
pekny vecer.. dobru noc... a rano dobre rano :-)
Odpovedať
ahojky emik, pekne dilema, co budes robit ak t mate o pol :-D , nbojkaj vsetko sa da vyriesit a ja si tiez pamatam ako si prisla z matriky, ze to mate az o piatej, snad si sa uz vtedy nepomylila a neostalo ti to tak v hlavke
Odpovedať
Ahojte, zabka, foto nie su, bo som mala vybite baterky a nahradne tiez...dnes idem na sluzobku takze az vo stvrtok
Odpovedať
ahoj, skoda |-| som len kvoli tebe v noci zapinala pc :-D
Odpovedať
to mi je fakt luto... ;-(
Odpovedať
neva, som sa aspon domov tesila :-D , skoda, ze ja som vcera nezobrala z bytu fotak, som prisla poobede a som len cumela, take diery v stenach az hruza - tahali elektrinu a teraz minieme mnozstvo sadry! :-(
Odpovedať
to poznam, nam svokor povedal, nech kupime 6 kg sadry a doterz sme minuly 12, a to nepocitam baukleber (lepidlo na kachlicky, mimochodom veeeeeelmi dobre aj na lepenie blokov a tahanie tenkej vrstvy omietky na sietku - toto sme minuly 16 x 25 kg a dalsie 4 x 25 kg su este cele a este 2 x 40 kg MVR omietky)
Odpovedať
aj my sme kupili najprv tri vrecia lepidla, ze staci na obklad a predvcerom sme kupili uz 6 25 kg vriec a boja sa ze nebude dost :-D ale som rada, uz to nabera crty ... co vy kedy sa budete stahovat?
Odpovedať
to je este daleko, vcera manzel vykachlickoval podlahu v hajzli...a ja som mala s bratom potajomky vynosit 8 vriec omietky do kontajnera ale akosi zabudol prist do 23.00 domov
Odpovedať
:-D nas caka 12 vriec s obitymi kachlickami a vcera drahy olupal plafon na chodbe, tak dalsie vrece pribudlo, my to chceme riesit, ze podplatime smetiarova nech to zoberu (raz do tyzdna beru velky odpad, caka ich tam uz kopa dreva od nas 8-) ) ... ale objavili sme aj kontajnery pri garde, co upratuju tam, tak snad aj to by slo kym bolo malo vriec, chceli sme to odniest do ola, tam by to zobrali, lenze 12 vriec, to uz nie je sranda
Odpovedať
Článok sa načítava...
zabka, predchadzajucich 8 uz vyniesli v nedelu a predtym 7 uz davnejsie a este nas caka asi 3
Odpovedať
teda, sikovny, ked sa vam tolko podarilo! u nas s ato len zbiera v kuchyni a na balkone!
Odpovedať
nechci vediet kolko toho este je a to nas este caka obit 2 steny ]-( , vy sa kedy planujete nastahovat?
Odpovedať
neviem, chcela som, ze ked budu dlazky, ale zase nebude este funkcna kuchyna, tak vobec neviem inak ma nastvalo, ked som zbadala, ze v kuchyni v jednej casti nad umyvadlom mam dva merace, teda ziadny ulozny priestor ]-( , tak otec vcera cosi navrhol a to by oddialilo stahovanie ale zase mne je na intraku fajn :-) a preco chcete obijat dve steny? ci len omietku?
Odpovedať
hej omietku, to bude sranda natahat novu, mam z toho take otlaky :-D , zabka, mysli na to, ze je to na xx rokov (ozaj kolko tam planujete zostat?) takze radsej to spravit poriadne, aj ked sa to predlzi
Odpovedať
ja viem viem, ved preto robime veci, na ktore by sme sa vykaslali no budeme tam, kym nebude asi druhe babo, pre jedno by stacilo a potom hypo a pome do vacsieho (si myslim ja, manzela som sa nepytala) u vas je to uz na stalo x-) , takze naozaj neodflaknut! ozaj na ten bytik si sa nepytala? brachanec zohnal nejaky na pohotovostnom, ale vraj sa im zda pridrahy ... a je len dvojizbovy
Odpovedať
ja som sa pytala jednej znamej, ale len na Veci
Odpovedať
chlapika som odvtedy nevidela
Odpovedať
skoda :-( Inak, uz dlho vaham, neprejdeme pomaly na MK? Kaprik ma svadbu za par a uz nam zostava len emkaa. Co potom? :-D Ja som sa tam akosi rozcitala a dostavam velku chut na babo, sice nateraz sa asi obaj upokojime pri maciatku, snad bude coskoro. Co vy uz sa chcete aj snazit?
Odpovedať
nie, este urcite nie, aj ked tam chodim, zatial len citam, ale prcka urcite este nie...
Odpovedať
ani ta to nechyta? mna pomaly hej, aj ked si seba samu neviem predstavit ako maminu, sice tatko by bol idealny a starostlivy
Odpovedať
mame male krsna a to nam staci...ked chceme tak sa s nou pohrame ale je dost rozmaznana a stale len na rukach a ked nevidi mamu tak jaci, takze nas to dost odradzuje...a dalsia vec je, ze nemam zmluvu na neurcito a este si chcem uzit, to ze mozem ist kam chcem a kedy, nemusim nosit so sebou kompletnu vyzbroj pre dieta a tak...a chceme aj auticko...proste este si uzivat len 2.
Odpovedať
znelo to kruto? Proste sa este na to necitim |-|
Odpovedať
nie neznelo, ja to beriem tak isto, este sa na to necitim a ty mas zmluvu na dobu urcitu =-) , juuuj a nebojkas sa toho?
Odpovedať
uz mi ju raz predlzili po roku, teraz v novembri uvidim ci mi ju zase predlzia alebo nie, ale snad ano...aj ked clovek nikdy nevie :-.
Odpovedať
urcite hej, len ta neistota ... poznam to, ked som si neboal ista, ci ma odtialto nevyrazia(asi pol roka), ked sefka vstane hore zadkom, to boli obdobia :-( , som mala ine nervy
Odpovedať
a teraz tam pracujes brigadne alebo na polovicny?
Odpovedať
len brigadne, tu setria kde sa da a pomaly na vsetko maju SS (studentsky servis),a le nestazujem sa, teraz ked som platena priamo mam aj viac a asi ine by som ani cakat nemohla s tym pristupom, co tu je (strasne sa to tu zopsulo za tri roky) aaale hlavne, ze mam robotku a budu peniazky na nieco pekne do bytika :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?