Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • uz som aj zabudla...sa tesim na albumik, donesiem aj ja a aj cdcko, ak napalim dovtedy 😃

• Aj vcera, ma drahy posadil, ze mi musi nieco vazne povedat. Ja som uz bola nervozna, ze co sa stalo a nakoniec to bola taka blbost.

• kaprik nebojkaj, prideme zablahozelat! 😎

• Sponzor fóra
  • hej, hej, prideme 😃

• Vidim, ze uz sa o chlilku mozete stahovat zabka.

• ak nebude snezit 😵

• aj ja sa chcem stahovat 😞

• kaprik este eee, aj ked ocino nas presviedcal, ze uz mozme, ked sa wc namontuje
    csikike ved sa budete!

• zabka, no dufam, ze uz vianoce prezijeme tam, aj ked neviem ktore 😃

• Ja si mylsim, ze uz aj mikulasa. 😵

• ale co strasis! urcite! ja som savcera akurat zamyslala, co s izbou ako to ulozit a myslim, ze som prisla na to ako to vyriesit

• ako? To som zvedava, o rozmiesteni ani neuvazujem este 😮

• no lebo drahy tam chce mat tolko veci a nezmesti sa nam to tam, pretoze je izba rozdelena ozdobnou stenou a tak som nad tym dumala a ak chces ukazem asi vysledok, teda musi to este drahy uznat

• jasne som zvedava, vidim, ze si sa vazne zabyvala na konikovi...teda, vazne sa mi zda, ze do vianoc budes tehulka 😃

• nebudem, sme to prebrali s drahym a vysvetlil mi to jasne, neplatime socialku, nemam narok na matersku a ze z coho chcem zit 😠 , takze taaaak
    a ked nemozem kecat, musim aspon niekde inde a ty si tiez pridala spravny tip, nech si este uzijeme samoty! najma ked toto pominie a my budeme mat na seba aj cas

si predstavte, ze tento rok sme este neboli na korculiach! 😞

• Sponzor fóra
  • my tiez len asi 2x, ale chystali sme sa...
    mna to minule teiz chytilo asi 1 den a uz som aj draheho nahovorila a ked suhlasil, tak som si to ja rozmyslela

• jeeeeeeeeeej, ta copata teta je super 😃

• Ahojte 🙂 ja vas chcem len pozdravit..

• Ahoj evi, ako sa dari?

• Ahoj evka!

• Celkom dobre,dakujem.. 🙂 ,ale uz by zas mohlo byt krasne teplucko...

• 😃 mne s atam lubi ta macka, tu este v inej verzii dal manzel, strasne sa tesi na maca a mne sa dnes dokonca snivalo o tom, ze mame maliunku

ahoj evatu!

• aspon sa vam naplna bazenik 😃

• Som citala,ze vo velkom prerabate bytiky 🙂 ,som tu uz od rana,ale neprispievala som,lebo potom sa tu vzdy zabudnem a nic ine nerobim..

• 😃 csikike,uz je naplneny..

• vy mate bazenik 🤔 , aj ja stem!

• zabka, a nie je akasi dlha? 😃
    evi, aj my tu travime asi prilis vela casu..vsak?

• csikike a co asi tak v praci budeme robit! snad nie pracovat!

• dlha...tam macka 😃

• zabka, si v praci? Ja som sa aj tesila, ze si konecne oddychnem po prepracovanom vikende 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov