Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
nic, vypadol prud :-D tak som spala a spala ... a uz sa mi vazne nechce ani len listovat
Odpovedať
takze zostavas pri Tunisku?
Odpovedať
no asi, drahy tam chce ist aj vcera v cestovke sa hned isiel pytat na tunis :-S ale na druhej strane, za taku cenu grecko nezozenieme neviem, uz mi z toho naozaj svitori a chcem si dat od toho pauzu, nech sa nezblazdnim co ty kedy sluzobka?
Odpovedať
zatial sa nic nedeje, nikto nic nepovie, takze predpokladam, ze buduci tyzden :-N ja este stale vaham ci to risknem do tej ciernrej hory |-|
Odpovedať
ale ano chodte ;-) ak si ola rozhodnuta tak asi vies preco a slubujem, ze zajtra ti poviem nazor na ciernu horu (aj ked muz dal jasne najavo, ze autobusom ho tam ja nedostanem ]-( )
Odpovedať
no je to dost daleko, takze igelitka kinedrilu to isti...len sa trocha bojim, lebo dost ludi hovori, ze je tam spina a tak... =-)
Odpovedať
a preco si teda vyberala ciernu hore, alebo lepsie povedane, kto co ta inspiroval?
Odpovedať
no kolega tam bol a kedze pochodil uz dost vela miest tak som sa ho pytala kde bolo najkrajsie a z fleku povedal, ze cierna hora, ze tak krasne more a krajinu este nevidel
Odpovedať
no vidis, tak mysli na to, ze to mas doporucene od osoby, co uz nieco videla a nie od nejakych narocnych fajnoviek! :-)
Odpovedať
aj tak sa trocha bojim, ale asi to riskneme :-D ved zajtra uz budem vediet x-)
Odpovedať
no tak budete vediet, ze nikdy viac a poucite okolie, ale ja si myslim, ze to bude ok, hlavne nech vam pocko vyjde
Odpovedať
to dufam aj ja, ale snad ano, zatial sme mali vzdy stastie na pocko, aj ked pred tym lialo cele mesiace akonahle sme boli na dovci my, tak bolo uzasne :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ved ste hviezdy nieeeee 8-) :-D prave citam egypt/rhodos a asi to vyhra ten tunis :-S
Odpovedať
dobre, tak mi potom zreferujes a buduci rok, ak sa bude dat, tak pojdeme do Tunisu a ja vam poskytnem info o Ciernerj Hore :-D
Odpovedať
plati ;-)
Odpovedať
a idete teda v septembri?
Odpovedať
urcite ano, ja skor nebudem moct v juni mam konferencie a v lete budem konecne v skole aj merat a nech nie je vsade plno turistov s deckami, takto by to mohlo byt pokojnejsie a rozhodne aj lacnejsie
Odpovedať
to hej, myslim, ze ten september je idealny...uz sa trocha zacinam aj tesit, aj ked mne je to dost 1 ci niekde pojdeme
Odpovedať
aaaal eje skoro februar, cize jun je tu raz dva ;-)
Odpovedať
to hej, aj ked mne sa vobec nechce... dnes mas co na plane? Vcera ti isla stranka? Lebo kym som dorobila co som mala, uz ma to sem nepustilo...reku ci uz mi vyprsal limit alebo mali len vypadok :-N
Odpovedať
bol vypadok myslim, az do piatej no mam co robit, ale velmi sa mi nechce, lebo to nefunguje a mam k tomu nechut :-( a cakam, kedy bude pol stvrtej nech zdrhnem domov :-| proste mam asi zase raz den blbec a ani na obed sa netesim, keedze budu palacinky, prosto ziadna motivacia
Odpovedať
pre teba nie su palacinky ako motivacia? mnaaaaaaaaaaaaaaaam, tie by som si uz dala. Som robila vcera zemiakove placky, ale uz sa vsetky popapali, takze dnes musim tiez nieco upytiacit, len este neviem co :-D
Odpovedať
no ani nie ja palacinky moc nemusim a hlavne ak budu len lekvarove, v poslednom case sladke nemuism, radsej by som uvitala nieco mnam mnam ako rizoto ja zase varit nebudem, lebo ideme domov tak naco,aj ked vcera soms a chystala na hraskovu polievku a kym som sa dostal do kuchyne nebola elektrina |-| inak sranda ako je clovek zvyknuty na ten prud, chcela som si spravit caj, reku ked nie v rychlovarnej tak aspon na sporaku a potom ti dojde, ze mas elektricku iskru :-D a si v haji ... svietila som mobilom a aj ked mame v byte plno sviecok nikde ziadny zapalovac 8-(
Odpovedať
to s tymi zapalovacmi poznam, ale uz sme kupili cele balenie zapaliek...odvtedy sme mali aj zapalovac, obcas si spravime romantiku pri svieckach, mam rada tie vone
Odpovedať
no ved aj my mame zapalovace, ale ked ich potrebujes nikde ]-(
Odpovedať
to poznam, idete na cely vikend? alebo len na otocku?
Odpovedať
ideme od piatka do nedele, normalne s atesim, muzik nerobi az v nedelu v noci x-) vystiskame maciakov ze az :-D lebo ajminule ked som prisla az po osmej home som sa akurat prezliekla a zaliezla spat do obyvacky a nasi si ma ani neuzili
Odpovedať
akurat pocuvam v radiu, opat vypalili nabytkovy obchod :-. opat kings?
Odpovedať
coze, neviem o nicom kde to ide? skusim pozriet na bleskovkach :-o
Odpovedať
no bude to o jedenastej v spravach na okey ... som zvedava,nejako sa to v sali rozmohlo a navyse ak je to kings, ved ti horeli pred chvilou :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?