Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • super, takze uz vam chyba iba male zabiatko? nie? 😃

• no urcite 😠 nie nie

co vy idete dnes objednat? ja som si to vcera citala a vyzera to super, aj ten hotel aj ta cierna hora ako taka ... dobre si vybrala 😉

• no uvidime ako bude, nepojdeme dnes, az v pondelok 😴

• Sponzor fóra
  • aha a z aj zistil tie cestovky, ci az po vikende?

• no, este nezistil, tak dufam, ze snad ta co bola aj pred 2 rokmi bude aj teraz 😬
    kedy idete dnes do SA?

• dnes, len neviem, ktory rychlik stihame, bo muzik pojde este gau vyplatit

• bre ranko, je tu dnes niekto? 🤔

• ahoj, nam zrusili ciernu horu, tak teraz narychlo hladam nieco ako nahradu...pomoc, cez co idete do tunisu?

• ahoj púreco zrusili? my cez kartago

• uz som odpisala na IP

• takze to zatial vyzera ze ideme sem:
    http://www.seneca.sk/katalog.php?hotel=30132701
    a ku koncu augusta

• aha no neviem sa dopracovat k menu hotela
    skada, ze i to nevyjde 😞

• aha, je to hotel orebic, v stredisku orebic...prave ja manzel v cestovke a vybavuje

• aha lebo povedomi mi bol ten obrazok ... taka spon, ze sa pojdete zrekreovat 😉

• takze uz je to na isto, ideme 25.8. 😃 vraj VIP, v cestovke bola daka mlada babenka a drahy asi zaposobil 😃

• Sponzor fóra
  • haaaa sa teda mate asi si nevsimla obrucku! 😎

• nie, vedela, lebo som tam minule bola aj ja, ale vraj nech sa tam o nas dobre postaraju kedze nam zrusili ten zajazd co sme chceli a ze kedze ideme na svadobku... 😃

• tak potom zlatunka aj nam nufka dala, ze honeymoon a vraj nam budu z uterakov skladat zvieratka 😵 , tak som zvedava
    a ako inak sa mas? ja ze uz si na dalekom vychode

• nie, este sa neslo, zatial

• mozem sa drzo spytat kolko vas to vyslo?

• 35 a nieco, ale nie som si moc ista
    mna moc sklamalo, ze zlava bola len zo zakladnej ceny, takze ako keby ani nebolo 😞 (iba 1500 na osobu), ja som ratala chybne, ze to bude zo sumy uz aj s poplatkami a all (no som aspon poucena na dalsiu sezonu) 🙂

• no tiez som sa takto poucila, ale kamoske v hydro odratali z celej sumy 😮
    a mate all?

• hej mame all, bez nej by to bolo pomerne velmi lacne 11 000 plus 3000 poplatky a minus zlava, coz je super cena podla mna na 11 dnovu dovcu

ale aj tak sme sli hodne nad hranice, ktore sme si na zaciatku dali, no co ... muzik je velmi nadseny a nerobi nic ine len hlada nove infosky o tunise

ale zase toto som nasla spatne v katalogu napisane, ze zlava je len z tabulkovej ceny, cize len so surovej sumy,moja chyba, ze som si nenastudovala

• to nic, ale si uzijete dovcu a mozno sa z nej vratite aj 3

• no pockaj pockaj pokial viem aj vy uz budete mat zelenu, ci sa mylim 😵

• ja sa tomu nebranim, ale mali by sme este pockat aspon do decembra alebo tak...no uvidime, mozno ma milacik prekvapi a bude suhlasit...uz cakam len na jeho vyjadrenie...aspon momentalne to citim tak, ze nie je naco cakat

• a ani na podpis? som si myslela, ze to brani zrodeniu maleho tigricatka 😃

• aha, si myslela zmluvu?

• hej hej ci uz to nie je aktualne?

• no je, ale je mi to dost jedno, lebo tu nechcem zostat

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov