Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
zabi, hlasim, ze mozeme ist dovolenkovat :-D
Odpovedať
cau skoda :-| ja uz som sa tesila ;-(
Odpovedať
haha, ved pockaj tie 2icky ta neminu :-D
Odpovedať
cau, takze spokojna :-)
Odpovedať
pravdu povediac, aj mi trocha odlahlo :-D
Odpovedať
no verim verim, moj hovori, ze teraz este nie, lebo chce ist so mnou do tunisu :-D
Odpovedať
Ahojte! Nemam cas citat stare prispevky (a aj som leniva), tak napiste ako sa mate. Ja sa mam dobre, stale to iste, ale teraz mam dobre - spokojne obdobie. Cez vikend ideme s muzom do Prahy, tak sa snad aj odreagujem od prace a oddychnem si.
Odpovedať
jeeej ahoj kaprik, som rada, ze si nakukla ;-) ja sa mam tiez fajne, som spokojnucka teraz ... akurat mi prisiel mail, ze ma prijali na skolenie o ktore je obrovsky zaujem, tak sa vytesujem x-)
Odpovedať
To som rada, ze sa mate dobre! Mrzi ma, ze sem uz chodim len par krat do mesiaca, ale jednoducho v praci niekedy nemam cas a ked mam tak sa stane ze na to vobec nemam naladu.
Odpovedať
no aspon, ze si na nas uplne nezanevrela ;-) a co v praci? vsetko ok?
Odpovedať
Ale hej, vsetko je v poriadku, len okosi stale mam co robit. :-)
Odpovedať
Jeeeeeeej, kaprik, ahooooooooj ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahooooooj :-)
Odpovedať
takze idete Prahovat? za bratom ci len tak popozerat?
Odpovedať
tak uz konecne to aj ja poznam, mam kopu roboty a sem chodim viacmenej len rano kym sa rozhybem k zivotu a ked je tu csikike tak kecame, ale nestiham sledovat, co sa deje mimo nasej temy :-| inak ta praha by mohla byt super teraz ;-) nech vam aj pocasicko vyjde
Odpovedať
zabi, inac gratulujem ;-)
Odpovedať
Aj - aj. V sobotu ideme na koncert - Shakiru a tak sme si urobili predlzeny vikend. Byvat budeme u brata a dufam, ze aj mestom nas prevedu. ideme v piatok a vratime sa v pondelok.
Odpovedať
waw shakira, ani som nezaregistrovala, ze bude tu niekde na okoli, super vyletik teda x-) csiki a k comu gratulujes? =-)
Odpovedať
no predsa k tomu skoleniu, nie? alebo mam este aj k niecomu inemu? hm? :-D
Odpovedať
Casu mam aj ja malo. Teraz sa mi len nechce pracovat a preto som na nete. Ale mala by som dat dokopy archiv, lebo tam mam vela veci neusporiadanych a neoznacenych. A ked nahodo odtialto odidem, tak potom nikto nic nenajde medzi starymi dokladmi.
Odpovedať
nebodaj mas dovod na odchod =-) zeby :-D csiki jeej dakujem, som z toho taka vytesena
Odpovedať
to je taktika preco ta tam budu potrebovat, ale vazne, vo velkych statnych firmach to tak funguje bezne, clovek co s tym robi si spravi daky kluc aby vedel kde co hladat a ked ho budu chciet vyhodit alebo ho nedajboze vyhodia, tak nastupca zisti, ze nic nevie najst a musia ho zobrat spat (viem o tom svoje, vazne to takto funguje)
Odpovedať
No ako takto to je dobra vec, len kolegyna sa stale vyhovara ked niecotreba vybavit, ze ona nevie kde je to a to, a ze ona tu je nova ........ A tak som sa rozhodla, ze ked budem mat vsetko prehladne oznacena, tak sa uz potom nebude moct vyhovarat. Aj teraz idem jej nieco dat spracovat, ale ja to uz davno mam, ale jej to nepoviem, aby sa s tym trapila.
Odpovedať
takze este stale neposlucha :-(
Odpovedať
Mozno nie som dostatocne tvrda, skutocne neviem ci je chyba vo mne alebo len v tom ze ma len 19.
Odpovedať
skor v tom druhom, viem si predstavit aka si razna na nu, ale ked ona si mysli, ze este je mlada krasna apracovat musi len naoko, co spravis?
Odpovedať
To mas pravdu. Ale na dnes sa uz musim rozlucit, lebo som dostala opat pracu na ktoru sa musim sustredit a mat to co najskor hotove. Snad sa sem pozriem zajtra.
Odpovedať
ahojki a ukaz sa opat ;-)
Odpovedať
hellou tyger kam si zmizol?
Odpovedať
cau, uz som tuuuuuuuuuu. som musela trochen makat, bo nebudem mat odkial ist na MD :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?