Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • dnes mas dobru naladu? Co mas na plane v robote? ozaj a co deti, teraz netyras ziadne?

• aaaale ledva som sa do skoly dostala 😐 no nastastie stroj som zapla s jednym pipnutim 😃 (teda nieco uzasne, ze nefrflal) a tak sa mi lepsi den, ale ruzovo to nevidim

co ty ako bolo vcera?

• fu, ani sa nepytaj, je to umorne, ale citim sa skvele, budeme chodit kazdu stredu, sme boli ako po bitke, zmorene a prijemne unavene...ak budes mat chut, tak sa pridaj, bolo nas tam spolu 13

• Sponzor fóra
  • 😃 jasne kazdu stredu budem v sali 😉

• ale vazne, ak budes mat chut, tak sa kludne pridaj

• som rada, ze som rada aaaaale dakujem za pozvanie 😉

• Ahojte dievcata, prosim vas, vedeli by ste mi poradit nejakeho schopneho kameramana niekde v okoli Sale? Dakujem.

• ahoj, ja v tomto neporadim, my sme nemali ale myslim, ze v kulturaku co je to foto studio robia aj video, ale na isto netvrdim
    toto ti bude vediet lepsie povedat kaprik (tej radsej napis IP) a csiki 😉

• dobre rano zelam, je piatok, huraaaaaaa!

• ahojte, krasne piatkove rano...janka, my sme tiez nemali profi kameru, natacal len znamy takze v tomto ti neporadim

• cau dnes v noci sa mi snival hororovy sen, bola si tam aj ty a zachranil nas tvoj brat 😃 😎 to ale boli kraviny!

• Ahojte, už som tu 😃
    Prajem vám krásny deň!
    Ako sa máte? Co máte nového?
    Včera som mala dovolenku a nemala som prístp na internet. Boli sme s drahým pozerať prstene ale v Sali nemajú moc dobrý výber. Vy ste kde kupovali obrúčky? Poradte prosím 😕

• ahoj snehu
    my sme mali obrucky zblavy, kaprik z nitry a csiki ich mala uz davno pred svadbou tak netusim odkial boli a este jedna nevesticka marycs, ta mala obrucky zo zlatnictva v centrali

• 😉
    Tak predsa len budeme musieť ísť pozrieť aj tu v BA. Ale to už asi iba na budúci týždeň. A ostatný sú kde?

• netusim, aj ja som tu len na chvilu 😉

• Sponzor fóra
  • Dokedy si dnes v práci? Ja o 14.30 odchádzam. Na štastie 😃

• no prave sa rozhodujem, ci budem zodpovedna alebo flakac 😃 takze podla toho 😉 , ale asi skor flakac, nemam dobry den

• Pomaly už idem (dúfam že budem sedieť vo vlaku) 🤔 ,
    maj sa pekne zab_ka, a prajem ti krásny víkend. 🙂

• aj tebe krasny vikend a s tym sedim no neviem neviem 😉

• Ahojte zienky, dlho som nepisala,ale citala som vas. Ako pozeram tak snehulienka hladas prstienky. My sme boli vedla "boomu" v zlatnictve a povedala, ze vedia urobit aj podla obrazku. Zajtra tam chceme skocit, nechali sme tam foto prstienka, ktore mam aj v albume, tak uvidim co povedia. Popripadne ti dam vediet.

Inak matriku uz mam vybavenu, co vam poviem posledny volny termin bol o 16.30 hod, takze asi budeme posledny, ktorych budu oddavat. 🙂

Este stale nemam fotografa 😐

• ahoj lauri al eved mate dobry cas, pokial bude sparne teplo, je lepsie mat to podvecer a hlavne nikto vas nebude hnat prec, ze po vas su dalsi 😉

• to mas pravdu, hlavne som rada, ze vobec bol volný termin, ked som pocula aky naval je na ten den 🙂

• zab_ka a co dovolenka? Vybrali ste si uz?

• ahojte, som tiež od Šale a rada sa poučím, lebo my ešte termín nemáme, malo by to byť "tento rok" ako sa vyjadril ženích,on si totiž myslí, že všade na nás čakajú 🙂 tak radšej popredu zbieram info, nemáte niekto kontakt na hotel v Močenku prosím?

• ahoj uva a vitaj! vsetko zelezi od vas dvoch ako si to predstavujete, kedy chcete svadbu, ci v lete, na jesen ... ak potrebujes poradit, tak sa pokojne pytaj 🙂

laura ideme do thapsusu 😉

• zab_ka to fakt? a ktory termin?

• ahojte,
    laura28, zlatníctvo vedľa Boomu myslíš to Kružlíkove? My máme obrúčky odtiaľ a sme spokojní, spravili to rýchlo a aj cena bola fajn, bola som veľmi prekvapená.

• cau emi ako sa mas?
    laura letime 11.9 😃 to je termin! a velmi budem cakat na tvoje referencie, co a ako 😉

• ahoj emkaa, trosku som sklamana , lebo nam vcera povedali, ze nam ich nevedia urobit, tak asi budem musiet obehnut zlatnictva v Nitre a Galante 😐

zabka jasne, ze dam vediet ako bolo aj prilozim foto, uz som sa aj dozvedela, ze kavu tam nerobia dobru, takze asi pribalujeme konvicu 😃

• Ahojte kocky? Zabi, ty poznas mojho brata? 🤔 pekne snicky sa ti snivaju 😃 , som mala v piatok tak strasne vela prace, ze som nestihla ani net zapnut

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov