Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
dnes mas dobru naladu? Co mas na plane v robote? ozaj a co deti, teraz netyras ziadne?
Odpovedať
aaaale ledva som sa do skoly dostala :-| no nastastie stroj som zapla s jednym pipnutim :-D (teda nieco uzasne, ze nefrflal) a tak sa mi lepsi den, ale ruzovo to nevidim co ty ako bolo vcera?
Odpovedať
fu, ani sa nepytaj, je to umorne, ale citim sa skvele, budeme chodit kazdu stredu, sme boli ako po bitke, zmorene a prijemne unavene...ak budes mat chut, tak sa pridaj, bolo nas tam spolu 13
Odpovedať
:-D jasne kazdu stredu budem v sali ;-)
Odpovedať
ale vazne, ak budes mat chut, tak sa kludne pridaj
Odpovedať
som rada, ze som rada aaaaale dakujem za pozvanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, prosim vas, vedeli by ste mi poradit nejakeho schopneho kameramana niekde v okoli Sale? Dakujem.
Odpovedať
ahoj, ja v tomto neporadim, my sme nemali ale myslim, ze v kulturaku co je to foto studio robia aj video, ale na isto netvrdim toto ti bude vediet lepsie povedat kaprik (tej radsej napis IP) a csiki ;-)
Odpovedať
dobre rano zelam, je piatok, huraaaaaaa!
Odpovedať
ahojte, krasne piatkove rano...janka, my sme tiez nemali profi kameru, natacal len znamy takze v tomto ti neporadim
Odpovedať
cau dnes v noci sa mi snival hororovy sen, bola si tam aj ty a zachranil nas tvoj brat :-D 8-) to ale boli kraviny!
Odpovedať
Ahojte, už som tu :-D Prajem vám krásny deň! Ako sa máte? Co máte nového? Včera som mala dovolenku a nemala som prístp na internet. Boli sme s drahým pozerať prstene ale v Sali nemajú moc dobrý výber. Vy ste kde kupovali obrúčky? Poradte prosím :-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj snehu my sme mali obrucky zblavy, kaprik z nitry a csiki ich mala uz davno pred svadbou tak netusim odkial boli a este jedna nevesticka marycs, ta mala obrucky zo zlatnictva v centrali
Odpovedať
;-) Tak predsa len budeme musieť ísť pozrieť aj tu v BA. Ale to už asi iba na budúci týždeň. A ostatný sú kde?
Odpovedať
netusim, aj ja som tu len na chvilu ;-)
Odpovedať
Dokedy si dnes v práci? Ja o 14.30 odchádzam. Na štastie :-D
Odpovedať
no prave sa rozhodujem, ci budem zodpovedna alebo flakac :-D takze podla toho ;-) , ale asi skor flakac, nemam dobry den
Odpovedať
Pomaly už idem (dúfam že budem sedieť vo vlaku) =-) , maj sa pekne zab_ka, a prajem ti krásny víkend. :-)
Odpovedať
aj tebe krasny vikend a s tym sedim no neviem neviem ;-)
Odpovedať
Ahojte zienky, dlho som nepisala,ale citala som vas. Ako pozeram tak snehulienka hladas prstienky. My sme boli vedla "boomu" v zlatnictve a povedala, ze vedia urobit aj podla obrazku. Zajtra tam chceme skocit, nechali sme tam foto prstienka, ktore mam aj v albume, tak uvidim co povedia. Popripadne ti dam vediet. Inak matriku uz mam vybavenu, co vam poviem posledny volny termin bol o 16.30 hod, takze asi budeme posledny, ktorych budu oddavat. :-) Este stale nemam fotografa :-|
Odpovedať
ahoj lauri al eved mate dobry cas, pokial bude sparne teplo, je lepsie mat to podvecer a hlavne nikto vas nebude hnat prec, ze po vas su dalsi ;-)
Odpovedať
to mas pravdu, hlavne som rada, ze vobec bol volný termin, ked som pocula aky naval je na ten den :-)
Odpovedať
zab_ka a co dovolenka? Vybrali ste si uz?
Odpovedať
ahojte, som tiež od Šale a rada sa poučím, lebo my ešte termín nemáme, malo by to byť "tento rok" ako sa vyjadril ženích,on si totiž myslí, že všade na nás čakajú :-) tak radšej popredu zbieram info, nemáte niekto kontakt na hotel v Močenku prosím?
Odpovedať
ahoj uva a vitaj! vsetko zelezi od vas dvoch ako si to predstavujete, kedy chcete svadbu, ci v lete, na jesen ... ak potrebujes poradit, tak sa pokojne pytaj :-) laura ideme do thapsusu ;-)
Odpovedať
zab_ka to fakt? a ktory termin?
Odpovedať
ahojte, laura28, zlatníctvo vedľa Boomu myslíš to Kružlíkove? My máme obrúčky odtiaľ a sme spokojní, spravili to rýchlo a aj cena bola fajn, bola som veľmi prekvapená.
Odpovedať
cau emi ako sa mas? laura letime 11.9 :-D to je termin! a velmi budem cakat na tvoje referencie, co a ako ;-)
Odpovedať
ahoj emkaa, trosku som sklamana , lebo nam vcera povedali, ze nam ich nevedia urobit, tak asi budem musiet obehnut zlatnictva v Nitre a Galante :-| zabka jasne, ze dam vediet ako bolo aj prilozim foto, uz som sa aj dozvedela, ze kavu tam nerobia dobru, takze asi pribalujeme konvicu :-D
Odpovedať
Ahojte kocky? Zabi, ty poznas mojho brata? =-) pekne snicky sa ti snivaju :-D , som mala v piatok tak strasne vela prace, ze som nestihla ani net zapnut
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?