Neviete kde je toto miesto

16. sep 2021100

Ahojte,
chcela by som sa spýtať či mi neviete pomôcť kde sa nachádza toto miesto z fotiek? Fotky sú požičané. Niekto mi ich poslal, ale netuším už kto len ich mám uložené a strašne sa mi páči táto sála. Je to pravdepodobne z okolia Levíc.
Ďakujem

• fuu to je tazko podla fotiek povedat. neskusala si cez google image pohladat?

• @05darka05  hľadala som už všelijako a nič...toľko sa mi podarilo zistiť, že by to malo byť v Kalinčiakove, ale je to nejaká prázdna hala kde si treba všetko zadovážiť ako stoly, stoličky a tak

• @vivi1229  To zase nie je až taký problém, pokial si objednáš cateringovku oni ti vedia všetko zabezpečiť. My si tiež prenajímame miestnosť a všetko si donesieme svoje, akurát stoly tam sú, ale keby sme chceli okrúhle tak aj tie by trebalo doniesť vlastné.

• Sponzor fóra
  • jaaaj taaak. tam vies ake kolvek miesto, ak si das zalezat, teda zozenies niekoho, kto vie spravit krasnu vyzdobu vies premenit na prenadherne miesto

• skus si to do guglu vlozit, to by ti malo najst. isto bude mat firma uvedene nejake fotky.

• To mi je jasne ze vyzdoba a stoly sa daju zvlast ...len neviem o aku salu sa jedna a hladala som aj cez google

• To je ťažko takto povedať

• vies aspon zv akom meste by to amlo byt ci ani to nie

• @darinita55  Kalinčiakovo okres Levice

• hmmm tak to by nemal byt problem ak vies v akom meste sa tato sala nachadza si ked tak kazdu aj prejst alebo ved na strankach by mali mat fotky nie?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov