Pekné miesto na svadbu (kaštieľ, zámok) v Trenčíne

30. aug 201690

Zdravím, potrebujem poradiť nejaké pekné miesto na svadobnú hostinu alebo cirkevný sobáš v nejakom zámku, kaštieli alebo v niečom podobnom. Trenčianky kraj, najlepšie okres BN, PD či PE. Mali sme ústnu dohodu 4 mesiace na termín 10. júna 2017 v Kaštieli v Topoľčiankach, chcel som zaplatiť zálohu, aby som si to potvrdil a že ma vraj kontaktovali emailom, ale vracal sa im email takže náš termín plne obsadili a zálohy sú zaplatené. Takže teraz musím niečo vymyslieť. Buď iný termín alebo iné miesto. Ale už aj iné veci sú vybavené na daný termín, takže zmeniť miesto by bolo asi ľahšie. Ďakujem za každú radu. Bojnice zatiaľ vylučujem. Sobáš je dosť drahý a hostina je už úplne mimo rozpočet....

 • čítala som tu nedávno recenziu na kaštieľ Šalgovce, vypadá to tam krásne 🙂

 • Pekne zdravím,

  Dovoľte, aby som Vám predstavila našu reštauráciu.

  Čarovné priestory reštaurácie Fatima priamo pod bralom Trenčianskeho hradu s výhľadom na panorámu mesta Trenčín Vám umožnia stráviť svadobný deň priamo vo vnútri reštaurácie, ktorá otvorila svoje brány v roku 1570, alebo i na romantickej terase.

  Zrealizujeme Vaše predstavy do najmenších detailov, vyjdeme v ústrety Vašim finančným možnostiam a pomôžeme Vám urobiť z Vášho svadobného dňa nazabudnuteľnú udalosť.
  Svadobná agentúra Vám ponúka akékoľvek služby súvisiace s organizáciou svadby.

  A pre istotu pripomeniem, že pár krokov od našich brán stojí farský kostol, ktorý prešiel v posledných rokoch rozsiahlou rekonštrukciou a ponúka nielen dôstojné, ale aj očarujúce miesto pre Váš cirkevný sobáš.

  Reštauračný komplex Fatima Vám ponúka:

  Jedáleň s kapacitou do 90 miest
  Zimná záhrada s kapacitou do 50 miest
  Kaviareň Fatima
  Letná terasa s kapacitou do 150 miest

  Dúfame, že sme vzbudili Vašu zvedavosť a tešíme sa na Vašu návštevu!

  Monika.

 • My sme mali svadbu v Šalgovciach, krásne miesto, dobrá cena, jedlo, služby, všetko. Len neviem či majú voľný termín, ale odporúčam, v albume mám foto.

 • Sponzor fóra
 • V Šalgovciach ak dobre pozerám, je to v interiéry len pre 30 osôb. My by sme mali mať okolo 60

 • Áno, vnútri je to len do 30. Pre viac ako 30 ľudí ponúkajú len stan, ale veľmi pekný.

 • Dobrý deň,
  dovoľte mi predstaviť Vám kaštieľ v Bohuniciach, kde ponúkame indoorové aj outdoorové svadby. Obec Bohunice je vzdialená pár kilometrov od Dubnice nad Váhom a dňa 11.9.2016 tam organizujeme svadobnú výstavu, kde okrem iného štartujeme rezerváciu termínov na rok 2017. Pripájam link na udalosť na facebooku:

  https://www.facebook.com/events/946895592106705/

  Tešíme sa na Vašu návštevu.

 • @dalosera  neviem, či to splní tvoje predstavy, ale my máme objednaný priestor v poľovníckom zámočku Antonstál. Tiež budeme mať okolo 60 hostí a to nám povedali, že je ideálny počet.

 • mozno sa spytat v obci Pruske, ci je kastiel pristupny

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
  Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
  Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
  Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov