Poradíte miesto na svadbu v Tatrách pre 100 ľudí?

28. dec 201270

Ale nech nevyzera ako komunisticka budova s pokrovcom na zemi a stolickami ako z jedalne 😉 Chcela som Grand st. smokovec ale tam sa mi nezmesti tolko ludi do jednej tanecnej miestonosti a to je skoda...

• hmmm ... naposedy som daval take ako opisujete ... komunisticke ...
    http://www.herkules.sk/verbal/kempinski-tatry/ - horsie skusenosti (asi koli svadobcanom), ale inac pohodicka

• grandhotel Praha v tatr. lomnici alebo kempinski na str. plese 🙂

• Sponzor fóra
  • Hotel Atrium, alebo hotel Hubert, alebo potom veľká sála v Spoldome vo Svite, tam je to prerobené

• hotel Kolowrat v Tatranskej Javorine, robili sme tam dve úžasné svadby

• skus atrim hotel ja som tiez hladala pre sto ludi a moderu salu anakoniec som nasla a da sa v ich holteli spravit oslava na zahrade ja o tom premyslam kedze budem mat svadu v juli

• Idealne Kempinski 🙂 Atrium hotel som zboznovala, ale naposledy som bola sklamana, okrem toho tam vtedy nie velmi dobre varili... takze najprv si poriadne otestuj kuchara 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Romantické miesto pre vysnívanú svadbu💍v Chateau Šarkan.

Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov