Poradíte vhodnú sálu pre 140 ľudí v Košiciach?

12. sep 201250

Prosim Vas nevesty, hladam nejaku vhodnu salu pre cca 140 ludi v Kosiciach, viete mi prosim poradit nejaku dobru?

• Spolocensky pavilon-velka sala

• Ahojte, tak to by som aj potrebovala poradiť nejaku vhodnú sálu, ale okrem spoločenského pavilóna. Budeme mať cca 130 hosti.
    Ďakujeeeeeem

• skuste rubin nad Jazerom nad 80 ludi je to tam zadarmo sala , my sme boli na plese cez 100 ludi a bolo este plno miesta na tancovanie.

• Sponzor fóra
  • a mimo kosic nie? len 23 km od kosic...mam tip, poslem ti ip

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• z vlastnej skúsenosti ti môžem odporučiť Hummer na dialnici smer Prešov, nie je to ďaleko od mesta, cenovo oveľa lacnejšie ako v meste a moderné priestory pre cca 150 ľudí, my sme mali 100 hostí a to bolo miesta až-až pre každého.... ešte ma napadla sála na Werferovej - internát je to tiež vynovené len neviem akú majú max. kapacitu, boli sme tam viackrát na svadbe aj na plesoch a bolo to fajn...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Eleganciu a štýl to všetko Vaša svadba musí mať. Banketová sála KONGRES HOTELA ROCA Košice je pripravená vyhovieť Vašim požiadavkám. Tešíme sa na Vás.
    Svadba Na Haciende
    Bánovce nad Bebravou
    Milé nevesty, Svadba na Haciende bude pribeh romantickej lasky dvoch ľudí, ktorí chcú prežiť svoj DEŇ inak ako je zvykom 🙂 už od sezóny 2019.