Poradíte vhodnú sálu pre 140 ľudí v Košiciach?

12. sep 201250

Prosim Vas nevesty, hladam nejaku vhodnu salu pre cca 140 ludi v Kosiciach, viete mi prosim poradit nejaku dobru?

• Spolocensky pavilon-velka sala

• Ahojte, tak to by som aj potrebovala poradiť nejaku vhodnú sálu, ale okrem spoločenského pavilóna. Budeme mať cca 130 hosti.
    Ďakujeeeeeem

• skuste rubin nad Jazerom nad 80 ludi je to tam zadarmo sala , my sme boli na plese cez 100 ludi a bolo este plno miesta na tancovanie.

• Sponzor fóra
  • a mimo kosic nie? len 23 km od kosic...mam tip, poslem ti ip

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• z vlastnej skúsenosti ti môžem odporučiť Hummer na dialnici smer Prešov, nie je to ďaleko od mesta, cenovo oveľa lacnejšie ako v meste a moderné priestory pre cca 150 ľudí, my sme mali 100 hostí a to bolo miesta až-až pre každého.... ešte ma napadla sála na Werferovej - internát je to tiež vynovené len neviem akú majú max. kapacitu, boli sme tam viackrát na svadbe aj na plesoch a bolo to fajn...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov