Poraďte miesto na svadbu - garden party v Trenčíne?

Profilova fotka
Ahojte kocky. Viete mi poradit miesto na svadbu kde je nejaky dvor pripadne vybeh pre deti? My budeme mat skor detsku party :-D kedze tam bude asi viac deti. Potrebujem nejake miesto kde sa zabavia. Ze nie panoramu, alebo elizabeth. To su uzavrete priestory. Chceli by sme aj nejaky skakaci hrad a tak ... vopred dakujem za kazdy typ. Napadla ma napr. Inovecka chata, len zatial neviem ci robia hostiny.
Odpovedať
Profilova fotka
Skús sa ísť pozrieť na Penzión na letisku v Trenčíne. Dostatok priestoru, krásne prostredie, milí ľudia.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzjoj Dakujem pekne. Uz som to pozerala a vyzera to pekne :-) . Aj kolegyna mi to poradila.
Odpovedať
Profilova fotka
@aleks_30 a vedia tam spraviť svadbu aj pre 200 ľudí
Odpovedať
Penzion Zakovic v Trencianskych Bohuslaviciach, je tam aj vybeh pre deti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty, Čarovné priestory reštaurácie Fatima priamo pod bralom Trenčianskeho hradu s výhľadom na panorámu mesta Trenčín Vám umožnia stráviť svadobný deň priamo vo vnútri, alebo i na romantickej terase. A práve naša terasa Vám poskytne dokonalý priestor pre svadbu v štýle gardenparty. Samozrejme, už teraz je pre deti prichystaný detský kútik, aby sa mohli do sýtosti vyšantiť. A ak by ste mali záujem, zabezpečujeme aj animátorku, ktorá sa deťom venuje po celý deň. Zrealizujeme Vaše predstavy do najmenších detailov, vyjdeme v ústrety Vašim finančným možnostiam a pomôžeme Vám urobiť z Vášho svadobného dňa nazabudnuteľnú udalosť. Svadobná agentúra Vám ponúka akékoľvek služby súvisiace s organizáciou svadby. Reštauračný komplex Fatima Vám ponúka: Jedáleň s kapacitou do 90 miest Zimná záhrada s kapacitou do 50 miest Kaviareň Fatima Letná terasa s kapacitou do 150 miest Dúfame, že sme vzbudili Vašu zvedavosť a tešíme sa na Vašu návštevu! Team reštaurácie Fatima.
Odpovedať
Profilova fotka
Super téma, ja hľadám tiež niečo podobné, výbeh pre deti. Chceme skôr neformálnu svadbu v štýle grilovačký - garden party, ale počasie je pri takejto svadbe vždy riziko :/
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@zuzjoj @aleks_30 kočky prosím, viete niečo bližšie o penzióne na letisku?? rozmýšľame nad tým priestorom a neviem sa dopátrať k žiadnym recenziám či fotkám svadobným... :-|
Odpovedať
To letisko alebo trrncianske stankovce bud kulturny dom alebo aston na ihrisku.
Odpovedať
@baluinka my sme tam boli prednedavnom len na obrade
Odpovedať
My budeme mať v Hoteli Brezina, podľa mňa ideálne prostredie pre deti. Vždy, keď sme sa tam boli pozrieť, tak okolie bolo plné rodín a detí..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?