Poraďte miesto na svadbu v okolí Martina

21. nov 201280

dievčatá...máte nápad na dáke krásne miesto?v okolí MT ? ťahá ma to niekde na pól do prírody 😃 , do takého otvorenejšieho priestoru..no ľudí veľa mať nechceme,ďakujem

 • ahoj, viem o Blatnici , miesto je pekne v prirode a je akurat pre menej hosti 🙂

 • Ahoj, miestností na svadbu je dost, zaleží aký je počet hostí, napr. do cca 40-50ludi je vela možností (reštauracia MIA, Hotel Bystrička, Gurmán, Hotel Piatrová, Gaderská dolina-chatová osada (mal som tam svadbu 4.8.2012) alebo nad 80 ludi je to už horšie, sú to už velke miestnosti pre cca 100-150 ludi napr. Stavmart, Hotel Victoria, Hotel Turiec....Teraz vznikli nové pekne miestnosti v týchto dnoch práve spúštajú prevádzky, Penzion Čierna pani, Turčiansky Dvor v Koštanoch, alebo reštauracia Jantár-Košuty, fotky sú a dalšie budú aj v mojom profile, prip. poradím osobne.

 • Ahoj,aj ja by som potrebovala poradiť ohľadom miesta na svadbu.Ale nechcem to v Hoteli najradšej by som mala svadbu niekde v kulturnom dome pre takych 60ludi.dakujem

 • Sponzor fóra
 •  Felinda zalezi podla toho kolko mas ludi.Pekna svadba je aj vo Valci Snowland.

 • V Turci je určite veľa pekných miest kde by sa dala svadobná hostina uskutočniť. Všetko záleží od nárokov a predstáv. Skúste si pozrieť Kaštieľ Mošovce s priľahlým 16,5 hektárovým Anglickým parkom, možno Vás osloví:
  http://www.mojasvadba.sk/katalog/firma/kastielmosovce/

 • Ahojte, ja tiež plánujem svadbu na budúce leto. A takisto ako Felinda by sme chceli niekde v prírode. Robím si teraz prieskumy... A zatiaľ zvažujeme Snowland Valča a Hotel Junior Piatrová. Nemáte náhodou niekto skúsenosti alebo recenzie z týchto miest ?

 • jednoznacne penzion Adak aj ked to je uz trochu dalej v Parnici skus kuk milý a veľmi prívetiví ľudia aj ja tam idem mať svadbu

 • Odporúčam Hotel Bystrička*** na Bystričke. Bola som tam na dvoch svadbách a ako hostia sme boli veľmi spokojní a aj kamošky - nevesty veľmi 🙂 Budem tam mať svadbu aj ja, takže to asi hovorí za všetko 🙂))

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Hotel 21
  Bratislava
  Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
  Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.
  Castel Mierovo
  Dunajská Streda
  “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
  Barón Pavol Jeszenák, r. 1746