Poraďte pekné miesto na svadbu pre 60 ľudí aj s ubytovaním

Zdravím, mali sme rezervovaný priestor na svadbu, ale z dôvodu momentálnej krízovej situácie nám zrušili po pol roku rezerváciu 😞 tak začíname odznova a hľadáme opäť priestor pre našu svadbu. Máme 60 ľudí a hľadáme nejaký zaujímavý priestor, kde by sme mohli všetkých aj ubytovať, keďže sú to väčšinou mladé rodiny s deťmi. Najlepšie priestor, ktorý by bol k dispozícii len pre nás a kde je možné v záhrade realizovať aj civilný sobáš. Môže to byť kdekoľvek, okrem východu, to už by bolo pre nás s deťmi ďaleko. Ďakujem za každý tip 🙂
Odpovedať
My sme mali vo Wellness Hotel Spark pri Malackách, máte celý hotel uzavretý obrovský areál detské ihrisko robia aj obrady. My sme boli veľmi spokojní, akurát komunikácia s manažérkou je povedzme komplikovanejšia a izby nie sú bohviečo ale inak úžasné miesto exteriér miesto na hostinu.
Odpovedať
@kris_tin257 ďakujem pekne za tip, idem si to pozrieť, keďže sme zo Stupavy, tak to by bolo len kúsok. Aj keď možno ma trocha odrádza tá vami spomínaná komunikácia s manažérkou.
Odpovedať
@elegna na nás pôsobila celkom arogantne a nepríjemné, ale nie po prvom stretnutí najprv všetko bolo ok, až keď sme zaplatili zálohu a mali jedno z prvých stretnutí pred svadbou tak pôsobila na nás nepríjemne. Ak chcete napíšte správu čo vás zaujíma ohľadne daného miesta rada odpoviem 😊
Odpovedať
@elegna nepises skadial presne si, to chces vsetkym platit ubytovanie + svadbu? to ta bude stat celkom dost a co trebars taki co nebudu chciet ostat prespat? to budu cestovat niekolko km a potom zase domov? to mi pride trosku divoke
Odpovedať
@noravana dakujem za reakciu, aj ked teda moc nepomohla s vyberom priestoru. Ano chceme platit ubytovanie a chceme to spravit vikendovo, cize rozlucka + svadba a su to najblizsi kamarati a mala rodina, ktori chcu s nami stravit vikend a ja som z Kosic a priatel z BA a rodina zo stredu SR, takze tak ci tak musi kazdy cestovat a kedze 3/4 hosti su mlade rodiny s detmi, tak ich chceme ubytovat, aby sa mohli s nami do rana bavit a deti mohli kludne ulozit spinkat a boli od nich kusok.
Odpovedať
Profilova fotka
@noravana ja tiez platim rodine a kamaratom ubytovanie, noc pred a noc svadby. Snubenec je zo stredu, moja rodina niektora na vychode a zvysok v zahranici, a nemozem cakat od rodiny aby cestovali 3 hodiny na svadbu, sama by som bola unevena a dopotena. Je to ale moje rozhodnutie, ja ich tam chcem vidiet tak zabezpecim tak aby mohli prist a bavit sa do rana, nie stresovat ze ako kedy domov. Ak nie su rodiny oboch stran z jedneho mesta, inak to nejde, rozumiem co myslis ale az take divoke to nie je 🙂
Odpovedať
@tinykinga presne aj my tak podobne. Viem co je to cestovat aj s malymi detmi a nemozem cakat, ze budu hodiny cestovat, vystupia a rovno svadba, kazdy sa chce nejako upravit a aj si oddychnut. A hlavne nechcem, aby my skoro vsetci svadobcania odisli o 8, lebo deti musia spinkat, chcem si ten den uzit so vsetkymi, ktorych mam rada a chcem aby mali komfort a vedeli sa kludne zabavat 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste nám napísať mail na info@maranelllo-ristorate.sk alebo zavolať na 0948 080 180 Máme reštauráciu s kapacitou do 130osôb aj hotel s kapacitou 80 pevných lôžok. Obrady sa dajú uskutočniť na našej letnej teraske alebo v parčíku pred reštauráciou. Sídlime v Bratislave na Vlčom hrdle 1/A Prajem pekný deň Zuzka :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?